IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    А какво правиш в момента....
    Вече двама човека те харесаха че защищаваш действията фонда.....
    В такъв случай, не знам какво мога да кажа повече!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

      Нали задаваш въпроси и се оплакваш че не разбираш действията на този фонд! Питаш и аз си изказвам мнението по-въпроса! Сега казваш да го оставя този проблем на теб, но не разбирам защо тогава задаваш някакви въпроси! Хахаха, защитавал съм фонда!
      А какво правиш в момента....
      Вече двама човека те харесаха че защищаваш действията фонда.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Кое ми е ясно и кое не остави този проблем на мен....
        Въпросът е конкретен ти би ли си купил дялове и защо....
        Иначе приемаме че имаш интереси при защитата на фонда....
        Нали задаваш въпроси и се оплакваш че не разбираш действията на този фонд! Питаш и аз си изказвам мнението по-въпроса! Сега казваш да го оставя този проблем на теб, но не разбирам защо тогава задаваш някакви въпроси! Хахаха, защитавал съм фонда!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Що да не си купя ако знам,че в Лондон ще си купят.
          Има ли в това предвидимост....
          Щото имаше обещанияа за 100 милиона....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

            За 3 месеца покачването тук е над 10 %.
            Не знам кой не би си купил ако знае, че след следващите 3 ще е още толкова.
            Така ....
            Ами да почнем с това че някой акции се качиха с по 60 % а други не.....
            та това е като с пиле със зеле ..
            Един си поръчал пиле а друг само зеле и се получило пиле със зеле....
            Та и нашата ...софикс се качи с над тези 10 % който е фонда....
            Та в момента съм оптимист и не разбирам защо искате борсата да мине в реиндж....както е сега....
            Може би си сменихме местата..
            Дех е най големия песимист в момента ...той даже определи кой акции да не се качват...
            защо бе ДЕХ , защо са мои ли или нещо друго?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Ти би ли си купил дялове......
              Що да не си купя ако знам,че в Лондон ще си купят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                Не е там въпроса? Просто като не ти е ясно, не си купувай ти!
                Кое ми е ясно и кое не остави този проблем на мен....
                Въпросът е конкретен ти би ли си купил дялове и защо....
                Иначе приемаме че имаш интереси при защитата на фонда....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Ти би ли си купил дялове......
                  Не е там въпроса? Просто като не ти е ясно, не си купувай ти!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Ти би ли си купил дялове......
                    За 3 месеца покачването тук е над 10 %.
                    Не знам кой не би си купил ако знае, че след следващите 3 ще е още толкова.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                      Като не ти е ясно, просто не си купувай дялове и това е! Какъв е проблема? Или си направи портфейл върху Софикс, както го виждаш ти?
                      Ти би ли си купил дялове......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        За мен балансиране във Стара планина ,Хика ,Трейс и холдинг Варна не е пълна....а в някой много голяма като Бреф и ИХБГ
                        Като получа отговор от Василев ,че не са Длъжни ...
                        Ми става едно ясно ,ясно ....
                        Като не ти е ясно, просто не си купувай дялове и това е! Какъв е проблема? Или си направи портфейл върху Софикс, както го виждаш ти?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          След като няма ликвидност няма защо да купуват!
                          А вторият въпрос, "предвидимостта на фонда", не се разбира какво точно имаш предвид!
                          За мен балансиране във Стара планина ,Хика ,Трейс и холдинг Варна не е пълна....а в някой много голяма като Бреф и ИХБГ
                          Като получа отговор от Василев ,че не са Длъжни ...
                          Ми става едно ясно ,ясно ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            ХВАР и ХИКА изобщо не трябваше да купуват заради ликвидността там, евентуално трябваше да влизат единствено при по-сериозно предлагане на ниски цени. Друга грешка, която допуснаха е, че забавиха покупките на ЦКБ и Монбат, там трябваше да са по-агресивни в началото, а не да догонват цената. Трейс е отделен проблем, но за мен каквито и "предположения" да имат за бъдещото съдържание на индекса, ако има достатъчно предлагане на текущи цени, трябваше да репликират настоящия му състав.
                            И там търгуват хора - вероятно са чакали да върне цената ....
                            ... а междувременно да страдат във форума , че ръста е нереален
                            Излиза, че гадните спекуланти са прецакали някой маркетмейкър ...
                            Шегичка
                            Last edited by Protokol; 20.01.2017, 15:41.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              От повече от месец не са купували ХИКА а стара планина поне от 20 дни....
                              Та те нищо не купуват....
                              Следващият въпрос е аз оптимист ли съм като пледирам за предвидимост на фонда и качването на цените на акциите или песимист понеже оплювам фонда който е движеща сила последните 20 дни на индекса....
                              След като няма ликвидност няма защо да купуват!
                              А вторият въпрос, "предвидимостта на фонда", не се разбира какво точно имаш предвид!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                ХВАР и ХИКА изобщо не трябваше да купуват заради ликвидността там, евентуално трябваше да влизат единствено при по-сериозно предлагане на ниски цени. Друга грешка, която допуснаха е, че забавиха покупките на ЦКБ и Монбат, там трябваше да са по-агресивни в началото, а не да догонват цената. Трейс е отделен проблем, но за мен каквито и "предположения" да имат за бъдещото съдържание на индекса, ако има достатъчно предлагане на текущи цени, трябваше да репликират настоящия му състав.
                                Ами същото е със стара планина ,Василев нали е изкупил обратното на планината за върхови стойности и ИХБГ на пак върхови стойности по поръчка.....Ами МиС....
                                Да кажеш Хика ,Емка със над 70 свободен обем да кажеш че няма предлагане..

                                Коментар

                                Working...
                                X