IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кога ще дойдат жабарите да изкупат бфбто ?!?!))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

      това при 4 промила такса? не е зле нито за теб нито за ИП-то
      Плащам 0,35% такса на ИП, но и тя е калкулирана в резултата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение

        Монти, това като го прочетох, се притесних за първи път от много време насам . Шегувам се, да не вземеш да се обидиш
        Поздрави и успех на всички, каквито и да се наричате – мечки, бикове, прасета, пилета и други представители на фауната

        Притежавам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.
        Трябва да се притесняват ,всичките по по долЕ с постовете и хареванията....
        не можеш да пускаш постове и харесвания на доста форумци и фондови служители с насоченост че един фонд е добър без сделка в последния месец и тактиката му е добра за борсата в слабата си ликвидност,като още не е балансиран в мчетвъртия си месец ...
        Призовах за повече ликвидност на борсата и ДФ ,софикс фонда и ПФ да си вършат работата и получих доста опоненти...
        Значи ли това че оптимизма който притежавам е грешен и какво е тяхното становище.....Песимизъм за бъдещето..
        Ами може би!
        Не получих отговор от ДЕХ да не е станал мечка щом призовава за да не се качват 4 акции от софикс...
        Да ги повторя : Стара планина ,Трейс груп , Индустриален капитал холдинг ,Холдинг Варна , а пък другите правилно са купували в големи количества в: БРЕФ , Индустриален холдинг България изпълненинята при ЦКБ и Софарма...
        Защо има информация че холдинг Варна и Треис груп ще излизат от софикс и това се знае от който трябва ...Верно ли е че те отпадат и се виждало от изчисленията и кой манипулира форума и борсата....
        Кой е авторът на тази информация която се разпространява ....
        Не е препоръка...
        ДЕХ къде си ...,?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          ....
          Та в момента съм оптимист и не разбирам защо искате борсата да мине в реиндж....както е сега....
          Може би си сменихме местата..
          ....
          Монти, това като го прочетох, се притесних за първи път от много време насам . Шегувам се, да не вземеш да се обидиш
          Поздрави и успех на всички, каквито и да се наричате – мечки, бикове, прасета, пилета и други представители на фауната

          Притежавам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.
          Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
            Накарахте ме да си направя справка. Оказа се, че съм направил оборот с фонда над 30К. 10% доходност. Не се оплаквам, добра алтернатива е за кеша ми.
            това при 4 промила такса? не е зле нито за теб нито за ИП-то

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Днес писах повече от нормално в тази тема ...
              Но ако ме четат ,господин Василев и господин Янков ,
              от днес написаното ,от разговорите на лични с доста от форумците и от разговори с брокери 2 ИП....
              доверието във фонда не е такова ,каквото през септемри/ноември..
              Без нови приходи и качвания на дяловете доверието няма да се върне...
              Най малкото без чужди големи играчи...
              В момента даже и най големите ви фенове няма да си купят дялове....
              А какво остава за обикновените депозанти из банките...
              Хората искат печалби веднага и сега...
              А последния месец с тези тегления и рейндж...
              ДЕХ не ми отговори ти оптимист ли си или песимист....
              Щото днес се показа като върла мечка .....
              Нищо лично....но е весело да видиш форумци в небрано лозе заради емоции.....
              А и също нивото на четящите да бъде толкова ниско и така лесно да бъдат изпързаляни от обикновен форумец а каво остава за някоя акула от борсата..
              Поздрави на всички с който си писахме .
              Не ви ли омръзна да хейтвате. Не знам за какво доверие говориш като сте няколко човека които пишете само негативно от създаването на фонда. Мисля че от фонда вече доста пъти ви обясняват какви са ограниченията в момента. Има големи разлики при две компании за които също ви отговориха. Има ли нов кеш, ще почнат пак покупките а няма лошо да държат и кеш който да използват при спадове.



              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Днес писах повече от нормално в тази тема ...
                Но ако ме четат ,господин Василев и господин Янков ,
                от днес написаното ,от разговорите на лични с доста от форумците и от разговори с брокери 2 ИП....
                доверието във фонда не е такова ,каквото през септемри/ноември..
                Без нови приходи и качвания на дяловете доверието няма да се върне...
                Най малкото без чужди големи играчи...
                В момента даже и най големите ви фенове няма да си купят дялове....
                А какво остава за обикновените депозанти из банките...
                Хората искат печалби веднага и сега...
                А последния месец с тези тегления и рейндж...
                ДЕХ не ми отговори ти оптимист ли си или песимист....
                Щото днес се показа като върла мечка .....
                Нищо лично....но е весело да видиш форумци в небрано лозе заради емоции.....
                А и също нивото на четящите да бъде толкова ниско и така лесно да бъдат изпързаляни от обикновен форумец а каво остава за някоя акула от борсата..
                Поздрави на всички с който си писахме .
                Това едвам го дочетох, незнам защо но почувствах срам от самия факт че го дочитам!

                Коментар


                • Днес писах повече от нормално в тази тема ...
                  Но ако ме четат ,господин Василев и господин Янков ,
                  от днес написаното ,от разговорите на лични с доста от форумците и от разговори с брокери 2 ИП....
                  доверието във фонда не е такова ,каквото през септемри/ноември..
                  Без нови приходи и качвания на дяловете доверието няма да се върне...
                  Най малкото без чужди големи играчи...
                  В момента даже и най големите ви фенове няма да си купят дялове....
                  А какво остава за обикновените депозанти из банките...
                  Хората искат печалби веднага и сега...
                  А последния месец с тези тегления и рейндж...
                  ДЕХ не ми отговори ти оптимист ли си или песимист....
                  Щото днес се показа като върла мечка .....
                  Нищо лично....но е весело да видиш форумци в небрано лозе заради емоции.....
                  А и също нивото на четящите да бъде толкова ниско и така лесно да бъдат изпързаляни от обикновен форумец а каво остава за някоя акула от борсата..
                  Поздрави на всички с който си писахме .
                  Last edited by Монти; 20.01.2017, 17:03.

                  Коментар


                  • Накарахте ме да си направя справка. Оказа се, че съм направил оборот с фонда над 30К. 10% доходност. Не се оплаквам, добра алтернатива е за кеша ми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      ???

                      Пак те питам :

                      Това откъде го знаеш или само си измисляш (манипулираш ) ????
                      хахаха, сега и мунипулирам! Направи си изчисленията и ще разбереш защо най-вероятно ще напуснат индекса! А и какво означава "Това откъде го знаеш". Очаквания са това, очаквания базирани на правилата на БФБ!
                      Last edited by 4f4; 20.01.2017, 16:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                        Ами ако си купиш, значи очакваш софикс да се качи, иначе защо ще си купиш?
                        Кой ти ги слага тези харесвания отворих в 16,33 по часовник Тисот и вече имаше ..
                        Поражда съмнения....
                        нищо лично ама в поста ,ако го прочете някой филосов , макиавели е лойола пасти да ядат...


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          За първите две, разбира се че е лошо, при положение че напускат индекса, за вторите - те си купуват!
                          ???

                          Пак те питам :

                          Това откъде го знаеш или само си измисляш (манипулираш ) ????

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Има ли в това предвидимост....
                            Щото имаше обещанияа за 100 милиона....
                            Що да няма,светът е пълен с гугусчуци които за един месец милионери да станат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ами кажи дали вярваш във фонда ,като си купиш негови дялове....
                              Сега ....да си купиш дялове.
                              Ами ако си купиш, значи очакваш софикс да се качи, иначе защо ще си купиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                                В такъв случай, не знам какво мога да кажа повече!
                                Ами кажи дали вярваш във фонда ,като си купиш негови дялове....
                                Сега ....да си купиш дялове.

                                Коментар

                                Working...
                                X