IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Господин Василев ,
    Без да се обиждате ,но последния месец какво правихте на БФБ/ не вие лично но вашия фонд и десетките му служители,който предполагам получават заплата / , без да наблягаме на сайта , който е приемлив,но таблиците и данните са важни.. ...
    През януари аз със 500 пъти по малко средства имам над 70 К оборот...
    А вие....
    Не смятате ли че от фактор на БФБ вече сте един от хилядите наблюдатели ....
    това ли е целта на фонда ...
    Поздрави!
    Едно си Мунчо знае, едно си Мунчо бае.
    Фондът е "пасивен", и това е записано в документите, които можеш да намериш на сайта т.е. не е пишман спекулант кат Мунчо.
    Направил 70к оборот. Нали в министерство работеше? Там кога ви остава време да работите?

    Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

    Колега, какво предлагате?
    г-н Василев,
    предлагам да изкупите на Мунчо шитовете в които се е набил. Ако го сторите, и при изразен ангажимент от Вас, че ще информирате Мунчо кога и какво ще купувате, той има готовност да инвестира 10к на борсата.
    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

      Колега, какво предлагате?
      Ами дайте пример за подражание ,.. като за начало кажете колко от мениджърите във фонда участват с лични средства - от създаването му и с колко
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Монти,
        предлагам ти да купиш ония 100 000 бр. на аска..... така ще вдигнеш оборота следователно фонда ще бъде принуден да купува...... действай друже

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

          Колега, какво предлагате?
          Господин Василев ,
          Без да се обиждате ,но последния месец какво правихте на БФБ/ не вие лично но вашия фонд и десетките му служители,който предполагам получават заплата / , без да наблягаме на сайта , който е приемлив,но таблиците и данните са важни.. ...
          През януари аз със 500 пъти по малко средства имам над 70 К оборот...
          А вие....
          Не смятате ли че от фактор на БФБ вече сте един от хилядите наблюдатели ....
          това ли е целта на фонда ...
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

            Колега, какво предлагате?
            Предлага пенсионните фондове да му изкупят акциите, защото явно други купувачи не се намират за тях .
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение

              Откакто взеха да правят т.н. "рециклиране" на прескъпи акции от Софиксо, тип "Планината" "МЦХ" Монбат и т.н. - да си менката пакети с престъпно управляваните Пенсионни Фондове ме загубиха като поддръжник на фонда. Първо Софикс е прескъп идекс - или с други думи сергия като за пред чужденциите с прескъпа стока, дето вече всеки си я накупил и никой я не иска на тези цени, затова ги надуваме с още 100% та да се издокараме за пред чужденците - ама така не става, и като не става почваме със шменти-капелите - "рециклиране на акции" ТОТАЛЕН БУЛШИТ дето само на БФБ може да има - Булшит в целуфан рециклиран и опакован, а вътре блоняци като Планината, сега и Алхумент искат да добавят, после като дадат на работните на Спийди и те като станата на 300 милиона кап, ще загърнат целуфана та да не мирише и уж да не се усети от Лондон, що за бай ганьовско рециклиране и шмента става на въпрос - СРАМ
              Колега, какво предлагате?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                По-добра ликвидност и по-нисък спред. Какво се оплаквате

                Може да го правят и за англичаните все пак
                Няма да се излагаме пред чужденците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  вече го говорихме защо изостават в самото начало не се прави на разсеян

                  За последният месец се вижда добре каква е корелацията!
                  4.4 vs 4.8

                  как пък няма един месец в който да бият софикс
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    и на мен ми харесва новия сайт, може вече добре да се види на графика как изостава представянето от софикс
                    +13.2% спрямо +20.6%
                    спестява ми смятането
                    вече го говорихме защо изостават в самото начало не се прави на разсеян

                    За последният месец се вижда добре каква е корелацията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Матю Стокс
                      и второ - Гроздето е кисело
                      + Киселко е, защото никой не му купува синергоня, въпреки че п/б там= 0.2 )))))) То как да купиш там при арменската математиката - няма как да излез и при p/b=0,1))). Изобщо математиката се учи от първи до 12 клас, после от бакалавър магистър доктор, т.н )))) Е ясно, че ако си минал умножението и деленето с дробите, но си останал до p/b, математиката пак излиза, но не може да свъри свърши небходимото за да напълни портфейлчето, )))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • и на мен ми харесва новия сайт, може вече добре да се види на графика как изостава представянето от софикс
                        +13.2% спрямо +20.6%
                        спестява ми смятането
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          честит нов сайт - очакваме и други новини от вас!
                          Поздравления и от мен за новия сайт! Има приятна визия.
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                            "Фондът е пасивно управлявана колективна инвестиционна схема от отворен тип за следене на индекса SOFIX чрез метода на пълно физическо репликиране."

                            булшит
                            Само 4 месеца дотук. След още 2 като се стопят ледовете - ще замирише на салам...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                              Точно тези ордери ме вкараха във форума да видя какво си говорите. Днес са със спред 1,1 стотинка - 1,163 купува / 1,174 продава.
                              Е сега какво, дребните арестувани ли са? Не е много мило от страна на маркетмейкърите и/или фонда...
                              По-добра ликвидност и по-нисък спред. Какво се оплаквате

                              Може да го правят и за англичаните все пак

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                                Първо Софикс е прескъп идекс...
                                и второ - Гроздето е кисело

                                Коментар

                                Working...
                                X