IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дайте да се разберем веднъж завинаги!
    Какво според вас е пълно физическо репликиране? Според мен като си решил да копираш нещо е добре да го правиш както трябва. Нали правите разлика между инвестиране в компании от индекса и точното копиране на индекса?
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

      Хората работят здраво а форума продължава да омаловажава здраво,..... няма оправия с този народ
      мисля че въпросите които зададох са си напълно основателни и още чакам някой да ми отговори на тях
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Хората работят здраво а форума продължава да омаловажава здраво,..... няма оправия с този народ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

          Казваш 500 пъти по-малко - от НСА или от кеша? И с 52К или с 8К направи оборот 70К за по-малко от месец?
          Мечтите са безгранични...
          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

          Коментар


          • нещо много избирателно се отговаря на въпросите
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • КФН ще изпрати нотификационното писмо за публично предлагане на дялове на ETF-a

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                Имаш предвид участието чрез Златен Лев Холдинг? Там твой провал няма, само СД ако ти бяха сложили един стол ама от лакомия се оакаха


                Ти мислиш ли , че точно те са се оакали?- те без дивидент ???
                В темата си изказах подробно мнението , че тази сделка си е под масата сторена!
                Този отбор няма празна година без дивидент , а двете празни години през времето когато и аз съм с акции, си имат едни сделки , зад които не ни позволяват и да надникнем дори, камоли инфо да поднесът, за актив , наем индексации!!! Кои и какви сме ние ,- донори , а искаме и инфо?Да ходим да четем отчети по един в ред в ТР, това заслужаваме, а договорите - те са фирмена тайна !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Ами сега ...???

                  Късите клечки ???? - осстават , оставааат за следващия индексен..........

                  п.п. моят интафонд си е по добър , а и няма от късите, но и изтървах си косвеното участие в НЕОХИМ - там се провалих
                  Имаш предвид участието чрез Златен Лев Холдинг? Там твой провал няма, само СД ако ти бяха сложили един стол ама от лакомия се оакаха


                  Коментар


                  • Ами сега ...???

                    Късите клечки ???? - осстават , оставааат за следващия индексен..........

                    п.п. моят интафонд си е по добър , а и няма от късите, но и изтървах си косвеното участие в НЕОХИМ - там се провалих
                    Last edited by inta53; 27.01.2017, 18:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      А има ли значение за въпроса ми....
                      Монти, здравейте.

                      Нямаме десетки служители, но имаме няколко качествени служители. Можете да ги видите на сайта.

                      Иначе какво е трябвало да правим през последния месец?
                      Моля и Вие да помислите върху ограничението от 40% и да посмятате, за да видите, че управлението на ЕТФ на малка борса не е много лесна работа.
                      През последния месец работим по бъдещо листване в Лондон. Иначе СОФИКС се качва и ЕТФ-ът с него.

                      Поздрави, Николай

                      Коментар


                      • Кратко и ясно казано... Поздрави Николай

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

                          Колеги,
                          Когато коментирате нещо за активно и пасивно управление, моля да посмятате на тема ограничението от 40%. Тогава ще видите, че не може да инвестираме 95% от парите в акции, без да стигнем докъм 70% вместо 40%.
                          Поздрави, Н
                          Човекът го казва на спекулантите, да се сещат инвеститорите - стабилността на системата има приоритет пред растежа и спекулата. 2007-2008 трябваше да го има тоя акъл, а не пенсионките да купуват на надути цени и те допълнително да ги раздуват. Макар сега нивата да са по-сносни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Важното е че имаха смелостта да го направят, а че ще трябва в известна степен да се нагаждат към условията на пазара ни им е било ясно преди да го стартират! Очаквано е, че не всичко ще е като на теория на БФБ!
                            Не сте ни чули да се оплакваме от пазара.
                            Всички се надяваме постепенно да се вдига ликвидността, авторитетът.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                              Момчета и момичета, аз пък си мисля, че ако не бяха ПФ да налеят кеш фонда щеше да си е в стартово положение! А за да се вложат пари от ПФ им е обещано нещо, какво ???? само Николаевците и ПФ си знаят.
                              Също мисля, че всички от фонда се надяват хорицата да си извадят спестяванията от банките и да ги вложат в акцийки, да ама нееее, поне за сега .
                              ЕТФ е хубаво нещо, но нашата борсичка още не е дорасла за такова нещо, това си мисля и други такива а сега

                              А сега подкрепете Гришата, че мача е напрегнат!
                              Бивол,
                              И ние подкрепяме Гришата. Следващия път ще е още по-добър.
                              Ако нямате конкретна информация за извършени нередности - каквито няма - моля да не правите намеци. Не помага на бизнес средата.
                              Поздрави, Н

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Въпросът е , какво време - процедурно би отнела една такава желана от Вас промяна?
                                Няма срок. Пазарът ще се развива много години напред.

                                Коментар

                                Working...
                                X