IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Само аз ли виждам объркани колони в тежест %
    Точно това е... разменили са местата на последните 2 колони просто. Не е голяма драма, всеки, който след пазара знае

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Само аз ли виждам объркани колони в тежест %
      Не

      Коментар


      • Само аз ли виждам объркани колони в тежест %

        Коментар


        • Всички милиони липсват - при копирането са загубили 7 знак на бройката акции или използват малкия целочислен формат за бройката акции
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Ако отворите PDF-а за 2ри за Хима липсват само 1 милион акции от портфейла на Фонда. НО това да не говорим, че се случва ежедневно с един или друг детайл. Г-н Василев мисля че за тия неща трябва да сте доста по-критични към хората от които зависи да качат нужната информация. Един път трябваше да се обаждам, че така бяха украсени %тите на тежестите на акции, че хората бяха в тих ужас Успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

              Поздравления за което. Често обаче на сайта седи вчерашна информация:


              Добре е да се актуализират ежедневно, дори и да няма промени, няколко клика са, не е много работа.
              Актуализираме ежедневно, но след изчислението на НСА, което отнема часове. До сутринта на сайта има всичко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                Не съм сигурен, дали са били те вчера или не. Понеже май вече ги отчитат Т+2. Г-н Василев ако може да разясни кога се променя в сайта?
                Записват се след сетълмънта на Т+2.

                Коментар


                • Грешката е моя ... от 30,01, пасват точно !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                    Понеже май вече ги отчитат Т+2.
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Може и да не си прав, вчерашните пакети се видя че не са от фонда , само частични бройки~1000 при МСХ
                      Не съм сигурен, дали са били те вчера или не. Понеже май вече ги отчитат Т+2. Г-н Василев ако може да разясни кога се променя в сайта?

                      Коментар


                      • Или пък може да купуват, ако имат записвания големи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          софикс фонда ли изменка 26 К от Стара планина за 26 К отн М+С....?

                          Може и да не си прав, вчерашните пакети се видя че не са от фонда , само частични бройки~1000 при МСХ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Изменка и двете за кеш, като гледам и ПИБ май "преструктурирането" му засега приключи.
                            да най вероятно ги свали под 5% както намекнаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              софикс фонда ли изменка 26 К от Стара планина за 26 К отн М+С....?
                              Изменка и двете за кеш, като гледам и ПИБ май "преструктурирането" му засега приключи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                пак ли вие?
                                софикс фонда ли изменка 26 К от Стара планина за 26 К отн М+С....?

                                Коментар

                                Working...
                                X