IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Аз господа не мисля да пиша до КФН( защото са комбина) а да пиша в Лондон относно заблуждението което правите и порочните ви практики.То не мисля,че бихте хванали някой баламурник там,но знае ли човек. Щом е българска работата и са замесени бивши политици, работата и келепира е ясен.
    Въх недей....
    Ще изтриеш 20 % от ръста на БФБ....( може би...)
    Ако споменеш и Меком, отидоха още 10 %....

    пп Бах маа му...Тъкмо 100 млн ( лв, евра, паунди....) тръгнаха към БФБ и едно писмо ги спря ( и един салам, дее) ....Язък....

    Коментар


    • Аз господа не мисля да пиша до КФН( защото са комбина) а да пиша в Лондон относно заблуждението което правите и порочните ви практики.То не мисля,че бихте хванали някой баламурник там,но знае ли човек. Щом е българска работата и са замесени бивши политици, работата и келепира е ясен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

        Уважаеми БайВелю,
        Също Ви пращам покана да ни посетите и да изкоментираме теглата. Не приемаме думи като номера и финансова комбинаторика.
        Успех и поздрави, Николай
        Господин Василев , фонда губи доверие в спекуланти и инвеститори ...
        Още 30 дни минаха от последния ми въпрос за теглата....

        Аз не искам покана , просто коментирайте сделките който правите от пусто в празно и теглата на следните акции...
        ХИКА , Трейс груп и холдинг Варна...
        Ако е това че може тук да има и тук да няма........
        Отиваме на Женския пазар......
        П.П. Ако ги пуснете на един от форумците какво ви пречи да ги пуснете на целия форум това е фонд по софикс а не по ЦРУ и ФСБ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

          Ок. Тогава предлагам да изчислявате и коментирате, но без да подстрекавате някого да ни проверява за въображаемо ощетяване...
          Приемам забележката! А доколко е въображаемо ще видим в сряда!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

            Г-н Василев, не целя нищо подобно! Просто обсъждахме каква би могла да бъде причината за сделките от миналата седмица! Останали сте с грешно впечатление! Благодаря за поканата, но предпочитам сам да си правя изчисленията!
            Ок. Тогава предлагам да изчислявате и коментирате, но без да подстрекавате някого да ни проверява за въображаемо ощетяване...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

              Уважаеми 4Ф4,
              Моля да не подстрекавате читателите към внушения по теми, по които очевидно нямате достатъчно информация.
              Ако Ви е интересно, заповядайте в офиса и ще Ви покажем нашите изчисления за теглата на отделните позиции. Кажете кога Ви е удобно.
              Поздрави и успех на пазара.
              Н
              Г-н Василев, не целя нищо подобно! Просто обсъждахме каква би могла да бъде причината за сделките от миналата седмица! Останали сте с грешно впечатление! Благодаря за поканата, но предпочитам сам да си правя изчисленията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                Май и ти и Монти объркахте темата! Фиктивните сделки са на Експат, НЕ на пенсионните фондове! Подкрепям идеята за по-висока доходност, че то и аз ще съм пенсионер някой ден /ако доживеем, че както я качват до 70 ще се работи/, но как да "подкрепят" пенсионните фондове пазара, като той стана за 5 лева маркет кап целия, а техните активи растат с милиони на година? В какво да се инвестира? Ето затова си мисля, че пен. фондове инвестираха във фонда, но май объркаха, защото това не ги експоузва към СОФИКС, а ги експоузва към номерата и финансовата комбинаторика и игрички на Ники Василев и Никола Янков, което си е друго!?!?!?
                Уважаеми БайВелю,
                Също Ви пращам покана да ни посетите и да изкоментираме теглата. Не приемаме думи като номера и финансова комбинаторика.
                Успех и поздрави, Николай

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                  Може би, просто си плаче за проверка на активността на фонда от КФН! Дано тя да наблюдава ситуацията и да предприеме действия, срещу ощетяването на вложителите!
                  Уважаеми 4Ф4,
                  Моля да не подстрекавате читателите към внушения по теми, по които очевидно нямате достатъчно информация.
                  Ако Ви е интересно, заповядайте в офиса и ще Ви покажем нашите изчисления за теглата на отделните позиции. Кажете кога Ви е удобно.
                  Поздрави и успех на пазара.
                  Н

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                    че се заобикаля изискването за 60 дни? продаваш, купуваш и воала - от 50 и нещо става на нула отново
                    От друга страна, Албена, ФНИБ и ПИБ са им под 5% от активите, не би следвало това да е причината!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                      че се заобикаля изискването за 60 дни? продаваш, купуваш и воала - от 50 и нещо става на нула отново
                      Може би, просто си плаче за проверка на активността на фонда от КФН! Дано тя да наблюдава ситуацията и да предприеме действия, срещу ощетяването на вложителите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                        Врътките на Експат продължават с 39 000 ПИБ, продадени на 14ти на 3,87 и вероятно купени на 17ти на 3,89
                        Какво е обяснението на всичко това от последните дни?
                        че се заобикаля изискването за 60 дни? продаваш, купуваш и воала - от 50 и нещо става на нула отново
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

                          Забравяте, че по света има и брокерски комисиони.
                          Така е г-н Василев, при тези фиктивни сделки, освен че плащате 0,5% над цената на която ги продадохте, си плащате и брокерските комисионни! Не ги забравяме изобщо, точно обратното, затова сме потресени от тези сделки, при които губите 1% от стойността!

                          Коментар


                          • Врътките на Експат продължават с 39 000 ПИБ, продадени на 14ти на 3,87 и вероятно купени на 17ти на 3,89
                            Какво е обяснението на всичко това от последните дни?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              Мда, а Доверие на 1,50 лв., а ликвидацията отиде до 2,45 или се лъжа? После ПФ били професионалисти.. а да, и корупцията е вариант. Да са бутнали нещо на шефовете да продадат на тези цени...
                              Така е..
                              Голяма грешка на Алианц и аз купувах от него и направил пакет......
                              То и доверие не стои по добре в сравнение с ликвидацията..
                              Да не забравяме че Алианц разпродаде голям пакет акции през декември 2007 и от там почна спада...
                              Да не забравяме че Алианц държи сериозен пакет акции на БФБ ,въпреки всичко....
                              В момента се играе някаква игра между софикс фонда и ПФ....
                              Last edited by Монти; 20.02.2017, 10:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                                Мда, а Доверие на 1,50 лв., а ликвидацията отиде до 2,45 или се лъжа? После ПФ били професионалисти.. а да, и корупцията е вариант. Да са бутнали нещо на шефовете да продадат на тези цени...
                                2,52 лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X