IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз правя най-големите грешки на борсата. Всяка моя прогноза и действие се оказва голяма грешка. Винаги удрям греда. Вече 13-14 години само греди удрям, но все още не съм се фалирал. Надявам се и за напред само греди да удрям.

    Гетоф и Равновесие признах си всичко. Надявам се да сте доволни
    Last edited by SOFIX; 26.03.2015, 06:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Кви грешки

      Между другото единствените дето не сме направили грешка сме тези дето чакахме пазара да пада.

      Всичките бици обаче ама никак не искате да си признавате грешката
      вече няма значение какво прави пазара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Добро утро на всички кандидат - милионери!
        добро утро на всички милионери

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Добро утро на всички кандидат - милионери!
          доброютрууууу! абе темата защо има (2) отзаД? Това да не е като Оптмизъм v.2 ?

          Коментар


          • Добро утро на всички кандидат - милионери!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Гетоф, Гетооооооооооф, започна да се излагаш и ти като равния

              Спекулантът трябва да се радва на успехите, но и да си признава грешките. Вие обаче второто не го правите.
              Кви грешки

              Между другото единствените дето не сме направили грешка сме тези дето чакахме пазара да пада.

              Всичките бици обаче ама никак не искате да си признавате грешката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Гетоф, Гетооооооооооф, започна да се излагаш и ти като равния

                Спекулантът трябва да се радва на успехите, но и да си признава грешките. Вие обаче второто не го правите.
                Извинявам се, за какви грешки говориш? Аз съм още в частта да се радвам на успехите. Все още всичко, което продадох (основно Химимпорт) е на по-ниски цени от тези, на които продадох и всичко, което купих (Трейс) е на цени доста по-високи от тези, на които купих. Е, ако изхождаш, че индексът се е запътил към 600 може да ми говориш за грешки, но мисля, че избързваш, при това доста. Мачлето е още в средата на първото полувреме, а индексът е вдигнал едва 1.7 % от началото на годината. Даваме ви още 10 пункта преди да ви запукаме.

                Коментар


                • Гетоф, Гетооооооооооф, започна да се излагаш и ти като равния

                  Спекулантът трябва да се радва на успехите, но и да си признава грешките. Вие обаче второто не го правите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ГЕТОФФ, нещо не оценяват колко сме добре и не идват инвеститори
                    Що бе Кире. Още си спомням еуфорията около Джими Роджърс. Хамериканец с главно Х. Ех времена..Ама сега малко поумняха и загладиха косъма нашите инвеститори и вече не им се привиждат духове. Вече друга е мантрата. Видеш ли, имало много пари и точно за изшитени и мутренски акции трябвало да се дадат. Щото нямало алтернатива. За какво са ни американци като и сами сме много силни и имаме много пари. Любопитен съм дали ще се окажат прави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Ама ти за момента ли играеш на контра или по принцип си си опак човек?
                      Не просто нашите облигации бяха продадени на спред от 200 и нещо базисни пункта спрямо германските. този спред е билзо до това което би трябвало да дадем при нормален пазар. Но германските облигации са тотален балон и не знам какви мазохисти ги купуват. И след като и нашите са оценени толкова точно спрямо германските значи и нашите са тотален балон и само някакви мазохисти могат да ги купуват

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Така е навярно, ала това не му пречи да е прав че сме най големия джънк боклук на ЕС.
                        Някой да го оспори ?

                        Дори и на таксиджиите вече им е ясно
                        Ясно , ти си бил грък

                        Коментар


                        • Всички на терсене, Равновесие - наопаки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            А за автора на този блог съм убеден че дори не може да покаже на картата къде се намира България
                            Така е навярно, ала това не му пречи да е прав че сме най големия джънк боклук на ЕС.
                            Някой да го оспори ?

                            Дори и на таксиджиите вече им е ясно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Показват балона при лихвите. Поне един балон от който и България да спечели. Наистина е безумие да се купува български дълг на подобна ниска доходност. Но това са си проблеми на купувачите. Продавача т.е. ние, само можем да се радваме.
                              Ама ти за момента ли играеш на контра или по принцип си си опак човек?

                              Коментар


                              • Показват балона при лихвите. Поне един балон от който и България да спечели. Наистина е безумие да се купува български дълг на подобна ниска доходност. Но това са си проблеми на купувачите. Продавача т.е. ние, само можем да се радваме.

                                Коментар

                                Working...
                                X