IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Тихо че имам още да продавам.......Никой не коментира че има преоценки и това е една от причините....другата е дивиденти...след това пак щ стане тихо....
    Нали го помниш оня столипинския дето набуха на роднините си парите на бфб и после ги загуби.От тогава голямо реване реве .
    Last edited by chronos; 30.03.2015, 10:53.

    Коментар


    • Ще теглим ли един пердах на мечетата?

      Коментар


      • Ще играем ли пак "най-бързият печели"?

        Коментар


        • Добро утро и от мен...успешна и положителна седмица на всички

          Коментар


          • Добро утро, спекуланти!

            Коментар


            • Купувай народе не остана време още ден два и следващите преоценки след три месеца

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Тихо че ...след това пак щ стане тихо....
                трабва да си доволна

                цял ден (повече от 13 часа) никой не е писал в темата за да не се наруши съня на баба меца

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  "Когато и шкембе чорбарите почнат да говорят за акции аз излизам от борсата"......Някой сеща ли се как беше точно лафа
                  Тихо че имам още да продавам.......Никой не коментира че има преоценки и това е една от причините....другата е дивиденти...след това пак щ стане тихо....
                  Last edited by X_Y; 29.03.2015, 12:25.

                  Коментар


                  • "Когато и шкембе чорбарите почнат да говорят за акции аз излизам от борсата"......Някой сеща ли се как беше точно лафа

                    Коментар


                    • тази седмица ще покаже продължаваме ли напред с ръста или просто сме свидетели на един подскок на родното БФБ

                      Коментар


                      • Или пък тогава е искал да купува тънко, а сега да продава дебело!! Мурафети върти ташунко, не му е чиста работата.

                        Коментар


                        • така - нЕкои индивиди не си спомнят какво са писали до "вчера" и затова нека се върнем в началото на този месец когато софикс-а стържеше по дъното

                          написано в темата за "оптимизъм на БФБ" на 05,03,2015 когато софикс бе 477



                          написано в темата за "оптимизъм на БФБ" на следващия ден 06,03,2015 когато софикс бе 476



                          вече смело обявяваш покупки ................. навярно си купувал в последните дни

                          =================
                          ---------------------------------
                          =================

                          "хубава работа, ама циганска" - народна поговорка

                          след поговорката и една приказка ще разкажа:

                          ЦКБ като беше на 1 лев мангото всеки ден пишеше по 1000 пъти как ще купува на 80 и 90 стинки , но вече акцията е почти 1,20 лв.

                          Трейса като беше над 6 лв. миризливия пишеше как ще купува на 5,00-5,20 лв., но акцията стана 8 лв.

                          цяла зима църния пишеше как ще купува на софикс 400 , а след като основните позиции в индекса дръпнаха с около 20-25% "съдрания чувал" се изтъпани във форума да обяви, че вкарал 30 хилки

                          всякаква прилика с действителни лица и събития е напълно случайна
                          Last edited by 2012; 28.03.2015, 22:21.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение


                            и к'во викаш сега ....................... основните позиции хвръкнаха с 20-25% и ти реши, че е време да обявиш покупки без изобщо да се притесняваш, че месеци наред декламираше как ще купуваш при софикс 400

                            дъното се оформи тук преди 3 седмици, но ти нямаше на представа на къде отиват нещата предпочете да се покриеш през това време

                            след две-три седмици да не обявиш, че вчера и днес си продавал

                            Ами аз на много места писах куде купувах ами ти тогава мълчеше като оноден гъз щото нямаше с какво да купуваш.За ЦКБ също твърдеше че нямало да иде повече на лев а аз на 97 ст дори взех.Като че ли злоба и завист виждам в теб.Ясно ми е че нямаше пари за да хванеш движението но поне не се показвай колко си жалък пред хората.

                            Коментар


                            • паталогичен случай...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Е подпрях с 30 бинки в долари.Като гледах как лудна долара викам що да не сменя и ги нахакам на бфб.Та дето се вика понапълних още.


                                и к'во викаш сега ....................... основните позиции хвръкнаха с 20-25% и ти реши, че е време да обявиш покупки без изобщо да се притесняваш, че месеци наред декламираше как ще купуваш при софикс 400

                                дъното се оформи тук преди 3 седмици, но ти нямаше на представа на къде отиват нещата предпочете да се покриеш през това време

                                след две-три седмици да не обявиш, че вчера и днес си продавал

                                Коментар

                                Working...
                                X