IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    ... даже хилядата акции над 1,14 са мой...продажби...
    Това, което казваш е грозно. Да хвалиш акцията и да продаваш на новобранците. Може ли такова нещо. Направо бие на пазарна манипулация. Следващият път как ще ти вярват хората? Много измекярско за някакви си 1100 лева оборот човек да става за кепазе. Батя би казал семкаджийска работа, а аз си мислех, че си крупен акционер.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      не съм искал да ги продавам ...
      на три пъти маркета се качва до 1,50- 1,7-180 след спада до 1,2....просто намалявах средната....
      Сега има един като теб на лефчето ...който след време ще си чука главата както ония на 90 стинки преди месец....
      това не е вярно

      а ти просто ревеше как "скоро" ще е над 2.20 и остана изненадан

      Коментар


      • Акцията на Петрол наистина е интересна, но за жалост мисля на първо време предстоят още разочарования за инвестиралите в нея на тези нива. Има още доста път надолу според мен, за да може да се оправдае рискът за това, което може да се случи с фирмата.
        Успех на всички

        Нямам препоръка.
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          не съм искал да ги продавам ...
          на три пъти маркета се качва до 1,50- 1,7-180 след спада до 1,2....просто намалявах средната....
          Сега има един като теб на лефчето ...който след време ще си чука главата както ония на 90 стинки преди месец....
          А купувачите на 3, 4 и 5 лв. дали не си чукат главите Пък може и да са радостни То по борсите всякакви има

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
            По-вероятно е да си купил от мен, точно на 1.70 ги шитнах с 30% профит.... И съм сигурен, че от този спад под 2.20 не си направил печалби, защото малкото сделки над 1.40 бяха мои. Внимателно следих обемите и бях на косъм да се окажа в положение "Монти", но продадох навреме.. писал съм го в темата кога е станало... След това акцията се потопи на лев. Хайде приятен викенд на всички инвеститори и на теб, Монти...
            не съм искал да ги продавам ...
            на три пъти маркета се качва до 1,50- 1,7-180 след спада до 1,2....просто намалявах средната....
            Сега има един като теб на лефчето ...който след време ще си чука главата както ония на 90 стинки преди месец....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Е затова продавам тези който са на 90 стинки....тези на 1,7 ще ги продам на теб....когато трябва...
              По-вероятно е да си купил от мен, точно на 1.70 ги шитнах с 30% профит.... И съм сигурен, че от този спад под 2.20 не си направил печалби, защото малкото сделки над 1.40 бяха мои. Внимателно следих обемите и бях на косъм да се окажа в положение "Монти", но продадох навреме.. писал съм го в темата кога е станало... След това акцията се потопи на лев. Хайде приятен викенд на всички инвеститори и на теб, Монти...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                И средната ти е над 1.3 и си доволен... нямам повече въпроси...

                Само да допълня:

                Когато купуваш акции, целта е да ги подадеш по-скъпо. Така печелиш разликата.
                Е затова продавам тези който са на 90 стинки....тези на 1,7 ще ги продам на теб....когато трябва...
                Онзи с 5К на лефче ,се е уплашил че няма а участва в ралито на хим и сега търси възможност да ги шитне....
                само че ще изпусние и ралито и качването на Петрол.....в края на лятото...

                Коментар


                • И средната ти е над 1.3 и си доволен... нямам повече въпроси...

                  Само да допълня:

                  Когато купуваш акции, целта е, да ги продадеш по-скъпо. Така печелиш разликата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                    А между 1.3 и 1.50 купува ли? Колко е сега и кой е смешника????
                    да и на 90 стинки имам 2К купени... и на 1,7 също имам купени....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Ами аз продадох всичко над 4-4,0....и до 2 не съм купувал....
                      Така че един смешник си е смешник ...
                      А между 1.3 и 1.50 купува ли? Колко е сега и кой е смешника????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                        Монти, нищо не казваш, от 5 лева до 1 лев колко процента е загубата? Средната стигна ли 3 лева?
                        Ами аз продадох всичко над 4-4,0....и до 2 не съм купувал....
                        Така че един смешник си е смешник ...
                        Средната ми е над 1,3... даже хилядата акции над 1,14 са мой...продажби...
                        Сега ще купя на 90 ст....тези хиляда...

                        Коментар


                        • Монти, нищо не казваш, от 5 лева до 1 лев колко процента е загубата? Средната стигна ли 3 лева?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                            с отдел "инспекторат"ли?

                            АЙДЕ НЯМА НУЖДА!!!

                            твоя "трол" е на печалба 15% от само две седмици назад, а ти плюеш ли плюеш групата на Химимпорт, вместо да си купиш и да направиш някой леФ

                            така направи и преди време, плю, вместо да вземеш... и взе Петрол над три лева, разправяше, че средната ти е 4 и нещо, щото имаше и от над 5 лева...

                            как точно не си на загуба, като само преди два месеца докупи на 1.40, а днес цената е 1 лев....

                            с Петрол пътуваш надолу от 5 лева..... колко процента са това??
                            какво да ти кажа.....поредното пиле в калчища ,което е на огромна загуба....и търси други по загубили от него....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Ясно. Станал си маркетмейкър по позицията. Ще споделиш и с нас на къде ще я засилиш. Това последното със спада до 0,90 беше много кофти за аматьорите които ловят падащи ками. Много пара затриха. Успешна и доходна.
                              Гледам какво си написал за купувач отгоре и продавач отдолу, но предполагам е техническа грешка.
                              чакам да излезе голям м.мейкър......
                              Ти да не мислиш че в Енемона , Спарки ,ЕУБГ ,ССВ и ХИМ ,ФИБ и куп други , няма м.мейкър.....

                              Иначе дребен съм и свалям средната по този начин...
                              За повече трябва яка новина ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не съм ,но съм купувач и продавач отгоре и отдолу.... и така вече година.....
                                Продадох Енерго Про мрежи ,90% от Продажбите ,Хиката , Трасе.....
                                Държа гагарин и петрол, и малко холдинг варна и хика... .........
                                та кой са падащите ножове....
                                Както каза Равновесие- "Професионалистите печелят от волатилност"

                                Коментар

                                Working...
                                X