IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Клинт, майтапиш се, нали?
    Защо, наистина не знам какво е било? Сега е католически великден, доколкото знам, но какво общо има това с БГ?
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      а защо беше затворен пазара до сега?
      Клинт, майтапиш се, нали?

      Коментар


      • да не е бил рождения ден на доган???
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Утре се почва. Четири дни почивка не ми се отразиха много добре.
          а защо беше затворен пазара до сега?
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Утре се почва. Четири дни почивка не ми се отразиха много добре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              за кое питаш?
              БГ
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Абе кога ще се отвори пазара??
                за кое питаш?

                Коментар


                • Абе кога ще се отвори пазара??
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Пишеш за понятия за който и ум си нямаш....
                    Затова си в банкови акции....
                    Нали знаеш - за банките или добро или нищо
                    Бях обещал да не се гъбаркам с теб ... едва се удържам
                    Ако ще ме просвещаваш ми пиши на л.с. ....да не спамим ...не за друго
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Велик си ! Сега разбрах защо никой не може да те бие по доходност - очевидно притежаваш машина на времето ...
                      Или реалността е изкривена - но в главата ти
                      Пишеш за понятия за който и ум си нямаш....
                      Затова си в банкови акции....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        толкова е отнет лицензът, колко и Бойко Борисов не си е подал оставката тогава.....
                        Изобщо брато, не ти прави чест да манипулираш така, не е редно.

                        Нямам препоръка
                        Манипулирам.....

                        Смях..
                        Акциите докато не избраха Орешарски не се възстановиха...
                        Даже и новобранеца отдолу е посочил дата за лиценза на Чез по време на Орешарски..
                        Дотогава я проверяваха до юли 2013г....
                        Хайде малко по сериозно....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Спри си писал глупости....

                          Борисов: Отнемаме лиценза на ЧЕЗ, токът поевтинява
                          Още днес лицензът на ЧЕЗ ще бъде отнет, обяви премиерът Бойко Борисов на извънредна пресконференция в Министерски съвет. Той добави, че от март цената на тока може да бъде намалена. Борисов бе категоричен, че няма да подаде оставка.
                          Към новината »
                          12:32 | 19 февруари 2013 | по тема: Протестите срещу монополите
                          Велик си ! Сега разбрах защо никой не може да те бие по доходност - очевидно притежаваш машина на времето ...
                          Или реалността е изкривена - но в главата ти
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Спри си писал глупости....

                            Борисов: Отнемаме лиценза на ЧЕЗ, токът поевтинява
                            Още днес лицензът на ЧЕЗ ще бъде отнет, обяви премиерът Бойко Борисов на извънредна пресконференция в Министерски съвет. Той добави, че от март цената на тока може да бъде намалена. Борисов бе категоричен, че няма да подаде оставка.
                            Към новината »
                            12:32 | 19 февруари 2013 | по тема: Протестите срещу монополите
                            толкова е отнет лицензът, колко и Бойко Борисов не си е подал оставката тогава.....
                            Изобщо брато, не ти прави чест да манипулираш така, не е редно.

                            Нямам препоръка
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                              Ами не знам кой е новобранец и какво сте проверил/а, но към края на 2014 г. 1CZ раполага с лицензии № Л-135-11/29.11.2006 г., № Л-409-17/01.07. 2013 г. и № Л - 229-15/17. 05. 2007 г. Писането на глупости с цел сваляне на цена или накаква друга едва ли много ще Ви помогне.
                              Спри си писал глупости....

                              Борисов: Отнемаме лиценза на ЧЕЗ, токът поевтинява
                              Още днес лицензът на ЧЕЗ ще бъде отнет, обяви премиерът Бойко Борисов на извънредна пресконференция в Министерски съвет. Той добави, че от март цената на тока може да бъде намалена. Борисов бе категоричен, че няма да подаде оставка.
                              Към новината »
                              12:32 | 19 февруари 2013 | по тема: Протестите срещу монополите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Ами проверил съм ,защото лично съм слушал пресконференцията на тиквата ,когато акциите ми в Енерго Про паднаха с 20 % за минути....
                                Така ,че новобранците първо да мълчат а после да пишат....
                                Съвет е....
                                Ами не знам кой е новобранец и какво сте проверил/а, но към края на 2014 г. 1CZ раполага с лицензии № Л-135-11/29.11.2006 г., № Л-409-17/01.07. 2013 г. и № Л - 229-15/17. 05. 2007 г. Писането на глупости с цел сваляне на цена или накаква друга едва ли много ще Ви помогне.

                                Коментар

                                Working...
                                X