IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бий мечетата по дупетата, бий, бий, бий!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Тва ако са мечки значи аз съм японец

      Прецаканото, ще кажеш ли нещо по въпроса
      Като казвам нещо не си говоря на оная работа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Абе това ЦКБ не пада нещо Ташунко напъне се нали си взел от ниско давай да те видим до колко може да се напъваш
        -1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
          вече съм 100%в акции нека ръста да започне от днес хаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Таксиджиите сега купуват в Хонг Конг, доста време ще трябва да го надуват този пазар преди да се пренесат в България
            +1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Абе не знам таксидижиите какъв сигнал са, но знам със сигурност кой е сигнала за предстоящо спукване на балона - когато темата "Какъв автомобил е подходящ за инвеститора" отново почне да се задържа на първа страница във форума на Инвестора
              +1

              Коментар


              • Абе не знам таксидижиите какъв сигнал са, но знам със сигурност кой е сигнала за предстоящо спукване на балона - когато темата "Какъв автомобил е подходящ за инвеститора" отново почне да се задържа на първа страница във форума на Инвестора
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Таксиджиите сега купуват в Хонг Конг, доста време ще трябва да го надуват този пазар преди да се пренесат в България
                  Скромно мнение ... пазара в Азия тепърва ще изпуска - моя индикатор в случая е HSBC ...
                  Така, че скоро да ги очакваме
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    вече съм 100%в акции нека ръста да започне от днес хаха
                    +1

                    Коментар


                    • Таксиджиите сега купуват в Хонг Конг, доста време ще трябва да го надуват този пазар преди да се пренесат в България

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        От мен нищо не зависи.Просто казвам каквото си мисля.
                        Абе това ЦКБ не пада нещо Ташунко напъне се нали си взел от ниско давай да те видим до колко може да се напъваш

                        Коментар


                        • как сте с кеша вие колеги наместихте ли го или чакате спад на индексите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Съгласен съм с теб
                            Kak e настроенито вожде? Днес ще къртите ли Хима? За да не се повтаряте прекалено, Предлагам словосъчетания - брадва по дъно, пирон в кисело мляко, скок с бънджи, луфтханза във френските алпи. )))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                              вече съм 100%в акции нека ръста да започне от днес хаха
                              хубаво ша е индексите да са зелени , да може инвеститорите великденските празници да са с души пълни с надежди за бъдещето ....
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                вече съм 100%в акции нека ръста да започне от днес хаха
                                хаха
                                нека да започне !!! ))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X