IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    купувачи има, но има и несигурност в тях ...................... и няма как да има сигурност след като в парламента сме изпратили пълни профани които гласуват по команда на лидерите им

    преди няколко месеца писах, че докато няма крайно и обнародвано в ДВ решение за земята и пенсиите ръст няма да има

    тогава писах, че и докато на комшиите ни им пари под дупетата няма как ние да цъвнем и да вържем ................. чакаме развръзката и там, но нещата се протакат почти до безкрайност

    тогава уж песимиста равновесие писа, че всичко било ОК около пенсиите и земята:

    - но виждаме, че окончателно решение за земята ще има най-рано на 1-ви октомври вместо до 1-ви май

    - за пенсиите уж всичко щеше да е решено до 30-и април, но днес мъглата е все така гъста както и преди няколко месеца
    Палачи дете!
    Батко е невинен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Morqka Разгледай мнение
      Кво значение има това Няма купувачи.
      купувачи има, но има и несигурност в тях ...................... и няма как да има сигурност след като в парламента сме изпратили пълни профани които гласуват по команда на лидерите им

      преди няколко месеца писах, че докато няма крайно и обнародвано в ДВ решение за земята и пенсиите ръст няма да има

      тогава писах, че и докато на комшиите ни им пари под дупетата няма как ние да цъвнем и да вържем ................. чакаме развръзката и там, но нещата се протакат почти до безкрайност

      тогава уж песимиста равновесие писа, че всичко било ОК около пенсиите и земята:

      - но виждаме, че окончателно решение за земята ще има най-рано на 1-ви октомври вместо до 1-ви май

      - за пенсиите уж всичко щеше да е решено до 30-и април, но днес мъглата е все така гъста както и преди няколко месеца
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Много добри отчети, чак се притесних
        Кво значение има това Няма купувачи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Много добри отчети, чак се притесних
          и на мен ми харесват

          Коментар


          • Много добри отчети, чак се притесних

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              кажи бе старшинка .....
              бягай под моста.....
              това бе класическо...
              Произвел ли си си един леФ.....аз да не съм монетния двор бе ,малииум.....
              Къф старшинка сънуваш, Муньо? В живота си произвел ли си нещо на стойност един лев, та кесиш тук и дъвчеш данни на компании, който те хрантутят през бюджета?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                Ти произвел ли си в живота си и един лев, че дъвчеш данни на компании като семки на пейката...
                кажи бе старшинка .....
                бягай под моста.....
                това бе класическо...
                Произвел ли си си един леФ.....аз да не съм монетния двор бе ,малииум.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  По време на отчети ,даже и да са мечи нагласите има поне няколко компании който правят опити за излитане ,въпроса е кой са те....
                  за сега това бяха Емка и Неохим....днес и Трасе ....се раздвижи...
                  Лошото е че не останаха свестни компании след излизането на Енерго Про ....
                  А Адсицовете.....мисля че не са на дневен ред...
                  Ти произвел ли си в живота си и един лев, че дъвчеш данни на компании като семки на пейката...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Да. Всеки ден на пазара има поне една сделка от която може да се спечели добре. Просто трябва да я видиш, но болшинството я виждаме следварително

                    По време на отчети ,даже и да са мечи нагласите има поне няколко компании който правят опити за излитане ,въпроса е кой са те....
                    за сега това бяха Емка и Неохим....днес и Трасе ....се раздвижи...
                    Лошото е че не останаха свестни компании след излизането на Енерго Про ....
                    А Адсицовете.....мисля че не са на дневен ред...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Игра винаги има. А всеки сам избира дали да е играч или зяпач.
                      Да. Всеки ден на пазара има поне една сделка от която може да се спечели добре. Просто трябва да я видиш, но болшинството я виждаме следварително
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • Винаги може и още една

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                          Може да е прекалил с алкохола.
                          Няма такова нещо. На пета бира съм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                            Нищо не се случва, но ти играеш играта..
                            Игра винаги има. А всеки сам избира дали да е играч или зяпач.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                              Нищо не се случва, но ти играеш играта..
                              Може да е прекалил с алкохола.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Обичам я тази игра!

                                Да живей БФБ!
                                Нищо не се случва, но ти играеш играта..

                                Коментар

                                Working...
                                X