IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Ами че те миналата година поевтиняха с повече от 20%, а предните две поскъпнаха с повече от 20%. Не мога да разбера защо всичко това ви се струва толкова невероятно? Достатъчно е само да се случат събитията, които да подтикнат пазара към движения. За мен въпросът не е дали, а кога. Има вероятност да не уцеля времевия хоризонт, но вместо да критикувате моята прогноза по-добре вижте вашите за Софикс над 600. Те изглеждат още по-далечни към днешна дата.
    Блянът за Софикс 600 ще си остане само в празните мечти на многото пишмян оптимисти.Какъв скъп урок им нанесе борсата.Който се е поучил ще прави пари който не е ще се занули.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      ехее вие не си играете на дребно. Как се излиза с такъв пакет ако решиш да излизаш от позиция
      Sofix ти е отговорил. Няма как да излезеш през пазара с такъв пакет без да си събориш ненужно цената. Ала това не е чак толкова на едро. Има къде, къде по-големи играчи сред нас. Само за уточнение. Нямам шестцифрено число акции на Трейс, говоря за стойността в левове. Не съм чак толкова луд
      Last edited by ghettoff; 24.05.2015, 20:26.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        ехее вие не си играете на дребно. Как се излиза с такъв пакет ако решиш да излизаш от позиция
        Мисля, че не е много трудно, ако имаш добър брокер.

        Коментар


        • ехее вие не си играете на дребно. Как се излиза с такъв пакет ако решиш да излизаш от позиция


          Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
          От началото на 2015 до края на май нямам нито една сделка и имам шестцифрен пакет от акции на Трейс. Това също можеш да го запишеш за по-късни времена.

          Коментар


          • гледам че се споменава някакъв друг форум, ще кажете ли на къкъв адрес е да разгледам
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Мъка,мъка.......Карък Каръков е пак на маркета...сега ще пили всеки ден какви страшни инвесиции е направил...а маркета отива към 450...на първо време другия месец....а при проблем с гърците ще питаме кой има бамки..
              Монти пак се опитваш да даваш наклон на шнура , та реших да ти помогна......
              Помниш ли как ти предсказах преди година движението на бензиноколонките - първо гонят цената на Хим, после и на ЦКБ . Малко не познах .... понеже профуча кат мотор надоле..
              В случай, че имаш нужда от съвет - не се вторачвай в Софикс ... освен ако не си станал индексен Гледай отделните позиции , като избягвай тези които нямаш и по ред причини не долюбваш....
              С две думи - ако имаш съмнение кое накъде ще ходи просто питай.....
              Last edited by Protokol; 24.05.2015, 19:11.
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Много сте нервни бе пичове! Много злоба, много нещо в тая тема

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Проблемът е там, че ти общо взето си последният човек, който ще ми каже какво, кога и как да пиша. Ако не можеш да се примириш с това, то можеш също да натиснеш игнора или да смениш форума, в онзи "другия", "за сериозните играчи". Всичко това ще ти донесе по-малко дразнители и повече вътрешна хармония. Съдейки по агресията и обидния тон, който държиш към група колеги, то имаш крещяща нужда от хармония. И е време да се замислиш дали борсовата търговия въобще е за теб, щом ти носи толкова мъка и агресия. От мен да знаеш, че за това колко успял е един човек се съди по това, колко високо стои над нещата.
                  Мъка,мъка.......Карък Каръков е пак на маркета...сега ще пили всеки ден какви страшни инвесиции е направил...а маркета отива към 450...на първо време другия месец....а при проблем с гърците ще питаме кой има бамки..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    ВСИЧКИ СА СИ ДАЛИ ПРОГНОЗИТЕ В ТЕМАТА КОЯТО НАПРАВИ ПО ТЕМАТА И НА НОВА ГОДИНА ЩЕ ВИДИМ КОЙ КРИВ , КОЙ ПРАВ
                    Проблемът е там, че ти общо взето си последният човек, който ще ми каже какво, кога и как да пиша. Ако не можеш да се примириш с това, то можеш също да натиснеш игнора или да смениш форума, в онзи "другия", "за сериозните играчи". Всичко това ще ти донесе по-малко дразнители и повече вътрешна хармония. Съдейки по агресията и обидния тон, който държиш към група колеги, то имаш крещяща нужда от хармония. И е време да се замислиш дали борсовата търговия въобще е за теб, щом ти носи толкова мъка и агресия. От мен да знаеш, че за това колко успял е един човек се съди по това, колко високо стои над нещата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Аз пък не мога да разбера, защо сте се вторачили в индекса. Мен лично ме интересува накъде се движи портфейлът ми, а не индекса Какво ми дреме, че индекса пада, ако портфейла ми расте
                      на момчето му е мерак веднъж поне нещо да познае без значение дали ще е индекс или посоката на някоя акция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Не си съвсем прав. Вярно е, че от 2012 имам основна теза, която гласи, че за да тръгне Софикс нагоре трябва да мине през това, към което се е запътил. Това обаче не ми попречи да респектирам пазара и ...... ме боли онази работа...
                        той пазара така те респектира теб, че още те боли задната работа ....

                        Коментар


                        • Аз пък не мога да разбера, защо сте се вторачили в индекса. Мен лично ме интересува накъде се движи портфейлът ми, а не индекса Какво ми дреме, че индекса пада, ако портфейла ми расте

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            За мен въпросът не е дали, а кога. Има вероятност да не уцеля времевия хоризонт, но вместо да критикувате моята прогноза по-добре вижте вашите за Софикс над 600. Те изглеждат още по-далечни към днешна дата.
                            нищо подобно

                            1-во - никой не критикува твоята прогноза, а ти се казва на чист български да престанеш да дуднеш всеки ден едни и същи неща и числа .................. омръзна на целия форум всекидневно да чете щуротиите ти и мераците ти за софикс 400

                            2-ро - не съм чел някой по цял ден да пише за софикс 600

                            толкова ли ти е трудно да разбереш какво ти се казва или почвам да си мисля, че си някакъв дебил

                            пак ти казвам : ВСИЧКИ СА СИ ДАЛИ ПРОГНОЗИТЕ В ТЕМАТА КОЯТО НАПРАВИ ПО ТЕМАТА И НА НОВА ГОДИНА ЩЕ ВИДИМ КОЙ КРИВ , КОЙ ПРАВ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              точно за това ти пиша и пак ще ти го повторя ................. когато се върна във форума пак пишеше за спад на индексите, пак пишеше колко зле е положението в "реалния сектор" (все едно компаниите от БФБ не са във реалния сектор на икономиката) и пазара пак те изненада ..................... вместо спадове започна възходящия тренд ....................... както винаги до сега нещата се случват на обратно на това което си очаквал

                              какво те кара да си мислиш, че този път ще познаеш посоката? .............. единствено правилото на неработещия часовник е на твоя страна, налЕ

                              защо преди 1 година не написа, че чакаш софикс от 620 пункта да падне на 480 като ги разбираш толкова нещата, а от НГ не спираш да дуднеш как от 480 софка щяла да падне на 415 пункта

                              5 месеца вече ми стига да ти чета глупостите ................ ела обратно след 7 месеца и си изкарай темата от нафталина и кажи: "ето, казах, че софикс ще завърши годината на 415 пункта и познах" и ще получиш признанието на форума

                              до тогава (до края на годината) на никой с нищо няма да помогнеш с глупостите си всеки ден които безспирно бълваш защото вече ги научихме наизуст ...................... всеки има граница на търпение и моето вече се изчерпва по отношение на теб
                              Не си съвсем прав. Вярно е, че от 2012 имам основна теза, която гласи, че за да тръгне Софикс нагоре трябва да мине през това, към което се е запътил. Това обаче не ми попречи да респектирам пазара и да отиграя почти всички негови възходящи движения. Бъркаш познаването на фундаментална теза (за което не е късно, повярвай ми) с познаването на борсови движения, които в началото на 2012 играех плахо с интрадей сделки, но които от средата на 2012 насам познах почти всичките.

                              Почти всички мои отигравания - било то любимите ти интрадей сделки за 150 лв., било то основните сделки в много по-еднозначна пазарна ситуация - могат да бъдат намерени на различни места във форума. Винаги съм бил честен да призная, когато пазарът откровено върви в обратната на моята основна посока и съм правил най-доброто да се нагодя. Ако имаш време и желание можеш да си поиграеш да потърсиш мои мнения от втората половина на 2012, от 2013 и 2014 година, за да видиш, че това което пиша е вярно. Разбира се, че ти ще селектираш мнения, които от взети от контекста ще се опитат да ме злепоставят, но нямам от какво да се притеснявам. От началото на 2015 до края на май нямам нито една сделка и имам шестцифрен пакет от акции на Трейс. Това също можеш да го запишеш за по-късни времена.

                              В това е и разковничето: Когато пазарът е надолу вие - "правилномислищите" - не играете и не приемате фактите. Всеки, който ви ги напомня и аргументира за вас пише глупости. Това си е ваш проблем, за който ще си платите лептата към пазара, когато му дойде времето.

                              А за това дали имаш търпение с мен или не, приятелю, ме боли онази работа. Пак ти казвам, че има копче игнор, което може да натиснеш и да не се занимаваш повече. Това е свободен форум и всеки може да пише и казва, каквото намери за добре. Ако и това не ти харесва, то си имате "друг" форум, в който инакомислищите не са поканени, налЕ?

                              Коментар


                              • Ами че те миналата година поевтиняха с повече от 20%, а предните две поскъпнаха с повече от 20%. Не мога да разбера защо всичко това ви се струва толкова невероятно? Достатъчно е само да се случат събитията, които да подтикнат пазара към движения. За мен въпросът не е дали, а кога. Има вероятност да не уцеля времевия хоризонт, но вместо да критикувате моята прогноза по-добре вижте вашите за Софикс над 600. Те изглеждат още по-далечни към днешна дата.

                                Коментар

                                Working...
                                X