IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • През гегата ми е кой какво е казал! Аз печеля от борсова търговия, а не от мненията на форумците.
    Last edited by Агресивен бик; 10.03.2022, 17:54.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

      Гледаш ли DAX-а?
      Както няколко пъти ти пишат колегите.. Цъкай си демото и да не ти пука!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Гледаш ли DAX-а?
        Колко милиарда печалба направи ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Хаха, струва ми се че някой се опита да изманипулира пазара и да всее паника, ама май няма да му се получи.. Немците си клатят на -2% от сутринта.. драми няма.
          Просто ще му бъдат прибрани евтинджос акциите на тоя хитрец
          Гледаш ли DAX-а?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Хаха, струва ми се че някой се опита да изманипулира пазара и да всее паника, ама май няма да му се получи.. Немците си клатят на -2% от сутринта.. драми няма.
            Просто ще му бъдат прибрани евтинджос акциите на тоя хитрец
            Батя, в интерес на истината и аз продавам от известно време ! Просто си прибирам печалби там където бях на голям плюс !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              Много ги разбирам нещата
              Ама разбира се ! И при ръст и при спад все го разтягаш ! Щастлив човек !

              Коментар


              • Хаха, струва ми се че някой се опита да изманипулира пазара и да всее паника, ама май няма да му се получи.. Немците си клатят на -2% от сутринта.. драми няма.
                Просто ще му бъдат прибрани евтинджос акциите на тоя хитрец

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                  Имам усещането, че бичата радост ще е кратка
                  Много ги разбирам нещата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

                    Извинявам се. Наистина не следя там, защото и аз няма, Просто стари спомени, че беше акционер
                    Поздрвления, че си хвурлил спекулантската книга
                    Е, аз веднага вкарвам в други спекулантски.. Такава ми е природата. А и ми се усладиха 200% профит при ДОХ и искам да повторя другаде набързо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Е защо мрънкаш сега!? Нали точно това искахме, жив и интересен пазар!?
                      Засега не го отигравам по подходящ начин.Ето и БАКБ-то....мислих, мислих и някой излапа всичко.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Днес още 5% нагоре при нас и нещата си идват на място!
                        Успешна търговия, колеги
                        Много често желанията не се сбъдват

                        Коментар



                        • Рискът от стагфлация определено се е засилил

                          MONEY.BG
                          ЕЦБ е пред дилема заради войната в Украйна
                          Рискът от стагфлация определено се е засилил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            От около 2 месеца няма акции в ДОХ. Не следиш внимателно събитията
                            Извинявам се. Наистина не следя там, защото и аз няма, Просто стари спомени, че беше акционер
                            Поздрвления, че си хвурлил спекулантската книга

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Е защо мрънкаш сега!? Нали точно това искахме, жив и интересен пазар!?
                              Аз съм много доволен от БФБ в последните година - две. Започва да мяза на истинска борса. Мисля че инфлацията която се развихри напоследък само ще прави пазара ни още по - атрактивен за малки и големи инвеститори. Вече двама приятели съм вкарал в играта за последните 3 месеца, а един друг ми звъни вчера със същата болка .. "Друже, давай акъл къде да инвестирам 200 бона, че ми писна да стоят на 0 в банката и да ги яде инфлацията". И съответно аз му препоръчах това от което разбирам - БФБ и по конкретно, моите кончета
                              Да си на кеш при тая огромна инфлация при храни и горива е луда работа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

                                Супер. Можеш да им дадеш от Доверие, хем да не събираш много риск на едно място
                                От около 2 месеца няма акции в ДОХ. Не следиш внимателно събитията

                                Коментар

                                Working...
                                X