IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Освен това Софиксчо забравих да ти кажа че средата на юни се прибирам за 3 месеца да си живея на морето.Сега кажи ми че не съм я подредил .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Парите те интересуват, но ти е доста трудно да ги изкараш. Та значи и ти имаш акции, ама когато падат губим само ние, а ти не губиш И не си мечка или бик, но очакваш нещо да се случи

      От доста години съм във форума, ама такова нещо за първи път ми се случва да прочета
      Ами първо аз не се шашкам толкова колкото мнозина други когато пазара пада.Второ имам стратегия точно какво количество да продавам и да оставам в кеш.Трето всеки спад е добре дошъл за мен и затова и си ги чакам.Четвърто генерирам всеки месец достатъчно пари в сметката си че да не ме притесняват спадовете по порфейла ми.С една дума аз не съм тук на бфб за да треперя като повечето а да се забавлявам.Просто е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Немците ще почиват..
        Най добре са в енергони.....
        Недей да лъжеш - утре е нормален работен ден според календара на немската борса.
        Значи и нашата ще работи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Понеже верно много сте се изнервили, утре обявявам ден за почивка на БФБ
          Немците ще почиват..
          Най добре са в енергони.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Ами колко пъти да ви казвам че съм реалист.Нито съм мечка нито съм бик.Не го ли разбрахте най-накрая.Казвам това което очаквам да се случи.На който не му харесва си е негов проблем.Имам кеш имам артии и си правя каквото мисля че е добре за мен.Сантименти не ме интересуват.Интересуват ме парите само.
            Парите те интересуват, но ти е доста трудно да ги изкараш. Та значи и ти имаш акции, ама когато падат губим само ние, а ти не губиш И не си мечка или бик, но очакваш нещо да се случи

            От доста години съм във форума, ама такова нещо за първи път ми се случва да прочета

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Вожде, Вождееееееее, и твойта не е лесна! Фурнаджийска лопата, си ти, Вожде! А кажи ни веднъж завинаги мечка ли си или бик
              Ами колко пъти да ви казвам че съм реалист.Нито съм мечка нито съм бик.Не го ли разбрахте най-накрая.Казвам това което очаквам да се случи.На който не му харесва си е негов проблем.Имам кеш имам артии и си правя каквото мисля че е добре за мен.Сантименти не ме интересуват.Интересуват ме парите само.

              Коментар


              • Вожде, Вождееееееее, и твойта не е лесна! Фурнаджийска лопата, си ти, Вожде! А кажи ни веднъж завинаги мечка ли си или бик

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Ами аз казах, че все по-изнревени ще стават нещата
                  Казал си ама това обясни ли го на чакала от Столипиново?Каръков пак е на път да глътне вода .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Понеже верно много сте се изнервили, утре обявявам ден за почивка на БФБ
                    Що бе ? Утрешната сеч ще е много интересна .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Понеже верно много сте се изнервили, утре обявявам ден за почивка на БФБ
                      Ами аз казах, че все по-изнревени ще стават нещата

                      Коментар


                      • Понеже верно много сте се изнервили, утре обявявам ден за почивка на БФБ
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Много сте нервни бе пичове! Много злоба, много нещо в тая тема
                          Ами който се е накълвал с артии на Сификс 600 ще е нервен .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Sofix ти е отговорил. Няма как да излезеш през пазара с такъв пакет без да си събориш ненужно цената. Ала това не е чак толкова на едро. Има къде, къде по-големи играчи сред нас. Само за уточнение. Нямам шестцифрено число акции на Трейс, говоря за стойността в левове. Не съм чак толкова луд
                            Добре, че направи уточнение, защото си помислих че си станал по-голям бик и от мен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Мъка,мъка.......Карък Каръков е пак на маркета...сега ще пили всеки ден какви страшни инвесиции е направил...а маркета отива към 450...на първо време другия месец....а при проблем с гърците ще питаме кой има бамки..
                              Монти абе верно че Каръков е голям карък.Тъкмо си помисли че направи врътка с Хима а то той потопи нос като Титаник.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Проблемът е там, че ти общо взето си последният човек, който ще ми каже какво, кога и как да пиша. Ако не можеш да се примириш с това, то можеш също да натиснеш игнора или да смениш форума, в онзи "другия", "за сериозните играчи". Всичко това ще ти донесе по-малко дразнители и повече вътрешна хармония. Съдейки по агресията и обидния тон, който държиш към група колеги, то имаш крещяща нужда от хармония. И е време да се замислиш дали борсовата търговия въобще е за теб, щом ти носи толкова мъка и агресия. От мен да знаеш, че за това колко успял е един човек се съди по това, колко високо стои над нещата.
                                Да ама той пък може да ти каже една рецепта за шкембе чорбичка.Обаче не си ли се замислял какви ли не играчи имаме на борсата .

                                Коментар

                                Working...
                                X