IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • биете ли ги?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Според теб защо лихвите непрекъснато спадат? Има и противоречие между теорията ти за недостиг на пари и непрекъснато спадащата им цена?
      А нормално ли е маржът между депозитите и кредитите да е толкова голям според теб?

      http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...2014-g-199247/

      Христов дори посочи, че натиск е имало върху цели 14 банки. Поради тази причина намирането на правилно решение за кратко време е било от ключово значение.

      Като имали кеш защо цели 14 баММки са щели да глътнат водица според теб?

      Дали Европа не ни спаси баММковата ваканция според теб и докага ще ни спасява?

      А сега дали положението на баММките се е подобрило спорд теб?

      Ето и аз ти задавам въпросчета

      Коментар


      • Ми то по тая логика, че бил много кеша, може да кажете и че картите покемон трябва да се изкупят всички. Или там с каквото се забавляват сега децата... То няма разлика с "активите" на БФБ. Те хората за това имат пари, че не си ги дават за глупости

        Нямам препоръка
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
          Е като верваш на БаМММките и БНБтууу че били пълни с кеш ще си задаваш подобен въпрос.

          Скоро ще вденеш че совите не са това което са
          Според теб защо лихвите непрекъснато спадат? Има и противоречие между теорията ти за недостиг на пари и непрекъснато спадащата им цена?

          Коментар


          • В очакване на бъдещето...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Има толкова много кеш който търси алтернативи а БФБ-то тотално е заспало Аз просто не мога да си обесня как може такава немарливост да се търпи
              Е като верваш на БаМММките и БНБтууу че били пълни с кеш ще си задаваш подобен въпрос.

              Скоро ще вденеш че совите не са това което са

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                То според мен е късно вече за управлението да направи нещо. Можело е , до преди няколко години, сега е късно. Между другото казах, че и гръмването на КТБ няма да мине току така без последствия, ама кой да ме чуе.

                Нямам препоръка
                Има толкова много кеш който търси алтернативи а БФБ-то тотално е заспало Аз просто не мога да си обесня как може такава немарливост да се търпи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Как може толкова некадърно управление на борсата? Днес оборота е пак колкото на селски магазин
                  То според мен е късно вече за управлението да направи нещо. Можело е , до преди няколко години, сега е късно. Между другото казах, че и гръмването на КТБ няма да мине току така без последствия, ама кой да ме чуе.

                  Нямам препоръка
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Как може толкова некадърно управление на борсата? Днес оборота е пак колкото на селски магазин

                    Коментар


                    • Баси, наистина ми стана мъчно, не се шегувам.

                      Нямам препоръка
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        И 4000 да пусна, само череши има
                        И черешите свършиха има само асФалт.......
                        Казано просто има едни пари да се вземат за изборите и после ще бъде много тихо а на борсата не знам.....с този оборот от под 10К не виждам надежда ... за сега....

                        Коментар


                        • И 4000 да пусна, само череши има

                          Коментар


                          • Киро , Пусни едно Софикс 2000 ,че да тръгне работата!!!

                            Коментар


                            • БОЙ..БОЙ..

                              Коментар


                              • Амбициозно начало на сесията - 4 сделки за 40 мин.

                                Коментар

                                Working...
                                X