IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    А защо не ги махна когато бяха над 8 кинта?
    Нямам разумен отговор на този въпрос. Може би по същата причина, по която ти въобще държиш акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Аз пък съм само на 10% плюс, защото Трейската много се сгъбяса напоследък. Ала това без да дам и стотинка за борсови такси и комисионни през 2015. До края на годината целта е да съм в най-лошия случай нитка.
      А защо не ги махна когато бяха над 8 кинта?

      Коментар


      • Attached Files

        Коментар


        • и златцето е на червено

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Нещо е утихнал. Ближе рани или отчаяно спасява паричките на клиентите. Да не вземе да побелее от грижи и стрес.
            може да ближе злато, не рани
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Добре, че се е запасил със златце за лизане..Поне да е здрав..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Как ли е на Импето инвестицията по света?
                Нещо е утихнал. Ближе рани или отчаяно спасява паричките на клиентите. Да не вземе да побелее от грижи и стрес.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                  Много червено из европатаАзия ужас,само БФБ се държи мъжки
                  Как ли е на Импето инвестицията по света?

                  Коментар


                  • Много червено из европатаАзия ужас,само БФБ се държи мъжки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Аз с чиста съвест мога да кажа, че не съжалявам за нищо. От началото на годината съм на минус 4.14% Мисля, че е нещо съвсем нормално.
                      Аз пък съм само на 10% плюс, защото Трейската много се сгъбяса напоследък. Ала това без да дам и стотинка за борсови такси и комисионни през 2015. До края на годината целта е да съм в най-лошия случай нитка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Нека компаниите ми да са с печалби на полугодие 10-20млн пък да пада колкото ще.
                        Борсите не са това, което са (б.р. цитат от Туинпийкс..)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Кво като падне Вечно падане няма. Но като тръгне нагоре много хора ще гледат така
                          както винаги
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Аз с чиста съвест мога да кажа, че не съжалявам за нищо. От началото на годината съм на минус 4.14% Мисля, че е нещо съвсем нормално.
                            разбира се ,че е нормално .....само толкова ли успя да изпиеш.......
                            Иначе сме в онази точка по осредняване и удвояване......осма или 9 ....

                            Коментар


                            • Забравих да кажа, че чакам дивиденти от доста места

                              Коментар


                              • привидения...

                                Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Кво като падне Вечно падане няма. Но като тръгне нагоре много хора ще гледат така
                                Ами,то отдавна всички си гледат така....вече няколко години:

                                Коментар

                                Working...
                                X