IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Продаде ли?
    Има ли значение? По-интересен е въпросът защо би се радвал, ако на някой друг позицията му спихне. Аз не бих се радвал на чуждото нещастие, защото злорадството се връща като бумеранг

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Цяла нощ няма да мога да спя мислейки какво сакаш да ми кажеш.Бива ли тъй аз
      имам слабо сърчице.
      Ами и той не знае.Загубите са го побъркали .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        ама виж го калашник отмъстителен бил . отдавна природата го доказва отмъщаваш ли ти се връща
        Абе който не ме е залаял той не е побеснял че и твоята работа такава.Нещо ми се ебаваш,обиждаш ама ще се занулиш накрая.Загубите ти сега на Форекса са само предупреждение.Умната мен да не ревеш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
          Това че шепа глупаци са се ушили в бфб-боклуци от които "излазяне" няма, е по скоро показател за неграмотност, отколкото обратното
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
            Само, че не трябва да подценяваш Гетов Има нюх на немска овчарка
            Продаде ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Аз пък се радвам, че на Гетов позицията се сгромоляса
              Само, че не трябва да подценяваш Гетов Има нюх на немска овчарка

              Коментар


              • pipbel, няма как да стане схемата. Оказва се, че съм умерен песимист. Всички цифри излизат малко над очакванията ми. Освен това силно подценяваш аналитичните умения на хората в БНБ. Вероятно са пъти по-кадърни от мен. Разликата идва от това, че аз мога да си позволя да сбъркам а те не. Затова са много по-предпазливи в оценките си. Ползват вече излезли данни, което означава закъснение от 2 месеца. После докато напишат младшите анализатори, докато мине редакция и го одобрят и публикуват минава още време. Така при резки промени изостават много. Това не ги прави по-глупави а тромави. На мен ми е лесно. Мога да заложа в оценките си очакваните данни и да си направя анализа, но те трябва изчакат потвърждение. Така водя девет месеца във времето, но има по-голяма несигурност в оценките ми. Затова при бърза промяна на средата имам някакво предимство. Просто мога да поема риска да сбъркам. Те са консервативни и затова изостават значително и понякога бъркат в прогнозите си. При нединамична среда ще се справят блестящо. Много ги подценяваш. Освен това приемам идеите на Сорос за неравновесните ситуации. Това противоречи на доста икономически постулати, но понякога дава много предимства. Примерно срива на Бразилия беше очеизваден. Възхода на централна Европа също.

                Коментар


                • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...dishno-206369/

                  Teя ги видяхме миналите години колко струва професионализма им....сега всичката мара втасала и на пророци ще се правят...

                  ПС По добре да вземат на хонорар 4д и Гетов - като ударят средно аритметично може и да познаят....
                  Last edited by pipbel; 19.11.2015, 18:16.

                  Коментар


                  • http://profit.bg/news/Bulgarite-fina...id-145424.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Аз пък се радвам, че на Гетов позицията се сгромоляса
                      Палавник си ти

                      Коментар


                      • Ще ги изгърбим от бой

                        Коментар


                        • Ако тези ще решават по-добре да няма Вярно, ще ми липсва побоят над мечоците, но за хипопотамите вече нямам сили

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                            ....и чакаме ГОДО (ГОранов и диДО) да решат що е то фондов пазар и има ли той почва у нас
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              И сега к'во?Биете ли се к'во правите?
                              Копаме траншеи,водим окопна война
                              и чакаме ГОДО (ГОранов и диДО) да решат що е то фондов пазар и има ли той почва у нас

                              Коментар


                              • И сега к'во?Биете ли се к'во правите?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X