IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тц,
    около 417 ше е дъното
    "the trend is your friend until the end..."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Тонка, да не си взел някое заемче че се наемаш така...
      Уговорен е, чакам да идем под 400

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        BullsonBSE, винаги е добре когато лумпените започнат да вият от отчаяние и започнат да задръстват форума с глупости. Това е добър знак. Лошото е, че след поредната издънка сменят ника и ни трябва около месец два докато се ориентираме що за стока са. На времето имаше едно момче Geko. Що глупости изписа, но накрая млъкна.
        Всички разбрахме какво не харесваш. Не стана ясно защо. Би ли споделил какво харесваш на тази борса? Ще ми бъде наистина интересно.
        На БФБ всеки мисли останалите участници за лумпени, освен самия себе си
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Не само кръв се лее по улици и кафета, а и самолети падат. Бате Тони е от лЕво. УСПЕХ НА СМЕЛИТЕ!
          Тонка, да не си взел някое заемче че се наемаш така...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
            ново дъно ли имаме за софката днес?
            честито ...
            A, сефте, то това да не е новина.
            Само 1 тренд е по силен от тоя на златото - този на бфб...

            Коментар


            • ново дъно ли имаме за софката днес?
              честито ...

              аз не знам дали да се радвам де , вчера изглежда съм си допълнил по 2-3 позиции - така става като си залагам поръчките близо до старото дънце....

              хем сме песимисти, хем сме мазохисти - съдба е това тая България
              "the trend is your friend until the end..."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                За кое бе Джотов?
                Кой е Джотов?

                Коментар


                • Унгария национализира фондовата борса в Будапеща

                  "Решението за сделката се оправдава с факта, че броят на новите емитенти и оборотът са паднали до такава степен, че "днес капиталовият пазар вече не изпълнява ролята си, като по този начин намеса на държавата стана неизбежна"."

                  колко познато...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Изчакай още малко. Много си нетърпелив.
                    За кое бе Джотов?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Не само кръв се лее по улици и кафета, а и самолети падат. Бате Тони е от лЕво. УСПЕХ НА СМЕЛИТЕ!
                      Изчакай още малко. Много си нетърпелив.

                      Коментар


                      • Не само кръв се лее по улици и кафета, а и самолети падат. Бате Тони е от лЕво. УСПЕХ НА СМЕЛИТЕ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Днес ще ги бия като боксова круша.
                          Да вземеш да си смениш аватара с някой хамелион щото въвеждаш в заблуда
                          партията на телетата.

                          Коментар


                          • Днес ще ги бия като боксова круша.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              BullsonBSE, винаги е добре когато лумпените започнат да вият от отчаяние и започнат да задръстват форума с глупости. Това е добър знак. Лошото е, че след поредната издънка сменят ника и ни трябва около месец два докато се ориентираме що за стока са. На времето имаше едно момче Geko. Що глупости изписа, но накрая млъкна.
                              Всички разбрахме какво не харесваш. Не стана ясно защо. Би ли споделил какво харесваш на тази борса? Ще ми бъде наистина интересно.
                              Съгласен съм на 100%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                BullsonBSE, винаги е добре когато лумпените започнат да вият от отчаяние и започнат да задръстват форума с глупости. Това е добър знак. Лошото е, че след поредната издънка сменят ника и ни трябва около месец два докато се ориентираме що за стока са. На времето имаше едно момче Geko. Що глупости изписа, но накрая млъкна.
                                Всички разбрахме какво не харесваш. Не стана ясно защо. Би ли споделил какво харесваш на тази борса? Ще ми бъде наистина интересно.
                                Геко си беше готин. На мен ми допадаше, но не съм забелязало да е правил някаква голяма "издънка". (може би с изключение на избушеното елтос) Но по онова време Много хора му наскачаха във форума и може затова да се отказа да пише.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X