IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След няколко месеца на успокояване в темповете на понижение лихвите по депозитите отново отчитат съществен спад през октомври, показват данните на БНБ, цитирани от "Капитал daily".

    Доходността на спестяванията на домакинствата в левове се е свила с 0.12 процентни пункта (пр.п.) и вече е едва 1.14% средно по депозитите със срок до 1 година. Доходността по спестяванията в евро също намалява по-осезаемо – с 0.07 пр.п. до 1.03%.

    Лихвите по депозитите за бизнеса преминаха прага от 1 на сто oще през пролетта, а към октомври продължават да се понижават и достигат 0.69% (-0.01 пр.п.) и 0.8% (-0.03%) съответно за вложенията в левове и в евро.

    http://www.dnevnik.bg/biznes/finansi...prez_oktomvri/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      без коментар и една ракия за Монти!
      +++++++++++++++

      Коментар


      • мдам и аз съм наострил рогите, ама съм си 100% в акции отдавна... вие де се мотахте до сега

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Н И К О Г А!!!
          даже за утре съм обещал на Бела(снахата на Фортис) да и пазаря активи!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
            Ко ти пука. Нали утре пак ще пердашиш.
            Ще ги спукам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              И ти ли вдигна белия байрак?
              Н И К О Г А!!!
              даже за утре съм обещал на Бела(снахата на Фортис) да и пазаря активи!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                И ти ли вдигна белия байрак?
                Ко ти пука. Нали утре пак ще пердашиш.
                г-жа Фирдевс.2015г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  без коментар и една ракия за Монти!
                  И ти ли вдигна белия байрак?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    и от мен една ракия за Монти който за разлика от мнозина е трезвомислещ !!
                    Днес сме 29 11 2015,но въпросът беше поставен за 30 12 2015г,победителят 100/100
                    ще е друг.

                    Коментар


                    • колеги не искам да ви прекъсвам минорния тон на разговора но тук все пак е темата за оптимизма та в този ред на мисли бих изразил скромното си мнение че дъното е някъде тук и скоро ще сме свидетели на ръст по много от ликвидните позиции на БФБ
                      Естествено че.....
                      Не е Препоръка!!!
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        без коментар и една ракия за Монти!
                        и от мен една ракия за Монти който за разлика от мнозина е трезвомислещ !!

                        Коментар


                        • без коментар и една ракия за Монти!
                          Attached Files

                          Коментар


                          • В темата за оптимизма е тихо и спокойно, в другите теми и там е тихо и спокойно. Въпросът е някой гледа ли отчети и дали понеделник ще има малко раздвижване поне по отделни позиции или ... пак тихо и спокойно. Утре ще си отговоря на въпроса, но си мисля че това-онова може и да мръдне

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              http://ivo.bg/2015/11/27/%D1%80%D0%B...%D0%B2-%D0%BC/

                              Разследват го в Лихтенщайн, ругаят го в Москва, джобят го в Пекин- властелин от пластелин

                              министрската прес служба е по тъпа от премиера....
                              Когато му проверявали багажа и делегацията на тръгване , той бил при президента на китай..... още малко ще излезе че бил гол при него....китайците са си направили заключенията ....
                              Само нашите идиоти могат да дадат такова пояснение....

                              Коментар


                              • http://ivo.bg/2015/11/27/%D1%80%D0%B...%D0%B2-%D0%BC/

                                Разследват го в Лихтенщайн, ругаят го в Москва, джобят го в Пекин- властелин от пластелин

                                Коментар

                                Working...
                                X