IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Винаги познавам. Нали затова съм все още на борсата
    нали си спомняш че беше в онази дружинка която ме нападаше ,когато ХИМ беше 2,2 а аз мислех за 1,65.... и после в друга подобна когато ще стане 1,35 при 1,65...и друга подобна когато мислех за под 1,2..... е тази е бъдеще ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Не е за първи път....
      Но може някой път да познаеш....след една ,две години....
      Винаги познавам. Нали затова съм все още на борсата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Не мога да споря с теб...Все пак си на второ място по прогнозите......
        Аз пък съм доволен от печалбите....!!!!!
        Не приемам иронията от теб.....
        Аз пък съм доволен от пропуснатите загуби на нашата борса и че влезнах във валутните редове но в брой....турски лири ,руски рубли ,долари ,франкове...все плюсове.... а на нашата пробвм табаците и петрол и хиката...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Не съм съгласен с теб.
          Не е за първи път....
          Но може някой път да познаеш....след една ,две години....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Чичо, нашето време ще дойде ,когато това правителство подаде оставка...
            До тогава Софикс ще вика бой а индексите ще падат....това е за съжаление бъдещето.....
            Не мога да споря с теб...Все пак си на второ място по прогнозите......
            Аз пък съм доволен от печалбите....!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Не съм съгласен с теб.
              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Чичо, нашето време ще дойде ,когато това правителство подаде оставка...
                До тогава Софикс ще вика бой а индексите ще падат....това е за съжаление бъдещето.....
                Не съм съгласен с теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Тебе те знаем....
                  Бой с едната буза, след това бой с другата.....:След това отваряш бузките и бой, бой, бой....p

                  ....
                  Чичо, нашето време ще дойде ,когато това правителство подаде оставка...
                  До тогава Софикс ще вика бой а индексите ще падат....това е за съжаление бъдещето.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Всеки да прави каквото иска. Аз съм решил да бия мечета и няма да се откажа от това
                    Тебе те знаем....
                    Бой с едната буза, след това бой с другата.....:След това отваряш бузките и бой, бой, бой....p

                    пп Шегичка ! Всички сме така.. Нашето време наближава ....

                    Коментар


                    • Всеки да прави каквото иска. Аз съм решил да бия мечета и няма да се откажа от това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Значи да очакваме още спад на лихвите и търсене на алтернатива за много пари

                        http://www.capital.bg/politika_i_iko...li_pod_nulata/
                        В едно съм убеден (от 5-6 месеца) ..
                        Абсолютна тъпотия е да си държиш парите на влог.....Имот, земя, бизнес, обучение, акции, валутни игрички....Каквото искаш...
                        Банките сложиха такси и за прекрачване входа на офисите.....Само дето билетчета не късат....

                        Аз си мисля, че в София трябва да се инвестира в многоетажни гаражи....Бързо се строят и има много клиенти..... ( ако бях по-малко мързелив и много по-умен , щях да направя едно АД или АДСИЦ за тази цел..)

                        Коментар


                        • Значи да очакваме още спад на лихвите и търсене на алтернатива за много пари

                          http://www.capital.bg/politika_i_iko...li_pod_nulata/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            И аз съм на това мнение. Според мен долара ще качи над 10 % за следващите 4-5 месеца, а бефебе-то ще падне поне с толкова!
                            Мдаааа много си прав!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              И аз съм на това мнение. Според мен долара ще качи над 10 % за следващите 4-5 месеца, а бефебе-то ще падне поне с толкова!
                              Би ли обосновал обратна корелация между долара и БФБ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Това лошо ли е?
                                За мен не би било зле!

                                Коментар

                                Working...
                                X