IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Предполагам ,че първата вълна ще тръгне преди Нова година,виждам че и някой от
    абсолютните шитове и неликвидните нещо се размърдват.

    не ги разбирам чак толкова, лично на мен отдавна ми се струва че трябва да тръгне на север, но не така мисли пазара
    Някой техничар няма ли да се намеси и да покаже нивата, там чертички, средни нещо подсякло ли се е? Аз много много не вярвам на такива криви, но нека има и такова мнение, Иван Давидов, Софикс?
    Last edited by tony1975; 06.12.2015, 17:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      мда появиха се и 1-2 листвания
      Какви са твоите очаквания - след годишните отчети или новогодишно?
      Предполагам ,че първата вълна ще тръгне преди Нова година,виждам че и някой от
      абсолютните шитове и неликвидните нещо се размърдват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Пък и започнаха да увеличават капитала тук таме ,което е също добър знак.
        мда появиха се и 1-2 листвания
        Какви са твоите очаквания - след годишните отчети или новогодишно?

        Коментар


        • Пък и започнаха да увеличават капитала тук таме ,което е също добър знак.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            много често се случва точно когато всички участници са песимистично настроени борсовата търговия да ги "изненада"-в конкретната ситуация с ясно изразено възходящо движение,което да даде нова посока на тренда....друга вероятност е да продължим бавно и сигурно надолу до излизане на новина,която да представи икономката и реалностите свързани с нея в съвсем нова светлина....
            аз си заредих прилично в ТИМ групата(при евентуално коледно или следколедно рали),а за втория вариант фактора време отпада като необходимост и ще търсим дъна при компании с добър фундамент и ясни перспективи
            Не е Препоръка!!!
            Че кой е песимист,не виждаш ли че собствениците си прибраха обратно акциите с
            обратни изкупувания.Щом стоката е в ръцете на главния играч/търговец/ предстои
            покачване а не спад.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              ей идва 2016 а ние още около СОФИКС 4** се мотаме!!!

              Това ако ми го бе предвидил някой 2009 - хич нямаше да се захващам! НО сега не съжалявам доста опит натрупах, запознах се с умни и хубави хора, и увеличих портфейла, та вече съм готов за СОФИКС 1***

              Хайде наздраве за утрешния празник нека боцкаме шаранчета и да шумим с много парички в банката!!!
              много често се случва точно когато всички участници са песимистично настроени борсовата търговия да ги "изненада"-в конкретната ситуация с ясно изразено възходящо движение,което да даде нова посока на тренда....друга вероятност е да продължим бавно и сигурно надолу до излизане на новина,която да представи икономката и реалностите свързани с нея в съвсем нова светлина....
              аз си заредих прилично в ТИМ групата(при евентуално коледно или следколедно рали),а за втория вариант фактора време отпада като необходимост и ще търсим дъна при компании с добър фундамент и ясни перспективи
              Не е Препоръка!!!
              Last edited by absd; 06.12.2015, 15:31.
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                яко лъжеш, спомням си твой постинг, че нямаш губещ траде и от тогава си бита карта за мен. В твоя контекст, не виждаш ли, че при тази констилация мечките са по - умните??? Нищо не признаваш, само ...
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  - Ако го кажеш ,че изакараш до "таргета" - ФЛАГМАНА , голяма услуга ще да ни сториш ! По примера на Спидито -разбира се съизмеримо
                  Ако ще е гарга , барем да е рошава !
                  "Флагманите" не ме кефят
                  споко
                  просто отбелязвам зараждащата се тенденция
                  след Нова година - зимен съм

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    ей идва 2016 а ние още около СОФИКС 4** се мотаме!!!

                    Това ако ми го бе предвидил някой 2009 - хич нямаше да се захващам! НО сега не съжалявам доста опит натрупах, запознах се с умни и хубави хора, и увеличих портфейла, та вече съм готов за СОФИКС 1***

                    Хайде наздраве за утрешния празник нека боцкаме шаранчета и да шумим с много парички в банката!!!
                    Що в банка?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Аз съм човек който си признава грешките. Признавам си, че допуснах грешка в прогнозирането, но не очаквах мечките да са пък чак токова тъпи и да си хвърлят хартиите на тези нива.
                      яко лъжеш, спомням си твой постинг, че нямаш губещ траде и от тогава си бита карта за мен. В твоя контекст, не виждаш ли, че при тази констилация мечките са по - умните??? Нищо не признаваш, само ...

                      Коментар


                      • ей идва 2016 а ние още около СОФИКС 4** се мотаме!!!

                        Това ако ми го бе предвидил някой 2009 - хич нямаше да се захващам! НО сега не съжалявам доста опит натрупах, запознах се с умни и хубави хора, и увеличих портфейла, та вече съм готов за СОФИКС 1***

                        Хайде наздраве за утрешния празник нека боцкаме шаранчета и да шумим с много парички в банката!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Бикове (40) - Батя (660), Софикс (700), dddd (670), BSETrader, SoHo (635), dex (640), Protokol (680), orakula (730), maximilian (621), Penko (850), Киро (600), Big Bear (556), polax (620), 2012 (650), dici (590), inta53 (568), съни (580), stani (555), спекуланта (625), api (690), jorkata_pz (652), Наивник (580), gross (820), vigilant), хайръсъзоff (522), todorov_74 (530), nacheff (550), realista (640), sinbad (575), vankel (748), kubrat (551), 1_9_7_8 (681), precakanoto (714), etihad (666), pepe1234 (618), 4i4о (667), intint (557), Иво Орозов (565), dmirkata (764), tony75 (451)

                          Мечки (13) - Равновесие, Форекс Мастър, Fiscalist (400), Монти (430), ghettoff (415), Ташунко (450), pipbel (405), al4en (401), swot (354), vajvaj (500), , ripwalk (497), Чичо Манчо (454), Сашо Николов (435)

                          Разбира се че ще от един отбор, на губещите......
                          Стана ли нова година, завалийка?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Две прогнози не ми излезнаха от цялта борса,ССВ е една от тях на 80 стинки.....за протокола стигна на 93 ...
                            Нали съм ти казал когато това стане, ти ще си фалирал и с нов 11 ник....
                            само за по умните ..следват стрес тестове на банките, още отсега от БСП и независими депутати от бивши патриоти/ПФ/ коментират по медиите ,че между 2 и 4 банки няма да ги издържат...
                            Не си за тая игра ти, завалийка...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Аз съм човек който си признава грешките. Признавам си, че допуснах грешка в прогнозирането, но не очаквах мечките да са пък чак токова тъпи и да си хвърлят хартиите на тези нива.
                              Те тези, които сега си хвърлят акциите не са мечки, а новоосъзнали се бикове. Сякаш не знаеш как протича тази игра

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Гетов, бъди сигурен, че ще те поздравя за прогнозата, ако познаеш
                                Аз дори да не позная, което все още е по-вероятно, съм сигурен, че ти би поздравил. По-интересно ми е някои други дали ще намерят сили да направят това.

                                Коментар

                                Working...
                                X