IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз станах малко по-песимистичен в очакванията си.
    търся нещо което има шанс да ми направи 30-40% за в близките 2-3години. Мисля че ако тъпака Горанов изсмуче кеша от ПФ някои компании ще останат натиснати от продажби с години. И въпреки това нивата са уникално ниски на фона на алтернативните доходности!
    Успех на всички!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
      май забелязвам коледното рали
      примерно при Флагмана


      - Ако го кажеш ,че изакараш до "таргета" - ФЛАГМАНА , голяма услуга ще да ни сториш ! По примера на Спидито -разбира се съизмеримо
      Ако ще е гарга , барем да е рошава !


      - "
      Аватара на oslo
      Мнения: 235

      25.11.2015, 20:36

      студено
      ако ти кажа таргета до 2020 г. на двама приятели ще гледаш така


      затова няма да ти го кажа, да не получиш ортикарии "
      Отговори с цитат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
        май забелязвам коледното рали
        примерно при Флагмана
        За мен е рано още,
        ако и следващата седмица продължи да се качва може и да се заформи едно рали/дано продължи и се прелее във великденско/

        Коментар


        • май забелязвам коледното рали
          примерно при Флагмана

          Коментар


          • Гетов, бъди сигурен, че ще те поздравя за прогнозата, ако познаеш

            Коментар


            • Аз съм човек който си признава грешките. Признавам си, че допуснах грешка в прогнозирането, но не очаквах мечките да са пък чак токова тъпи и да си хвърлят хартиите на тези нива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Аааа, ми ти си от нашия отбор
                Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                Бикове (40) - Батя (660), Софикс (700), dddd (670), BSETrader, SoHo (635), dex (640), Protokol (680), orakula (730), maximilian (621), Penko (850), Киро (600), Big Bear (556), polax (620), 2012 (650), dici (590), inta53 (568), съни (580), stani (555), спекуланта (625), api (690), jorkata_pz (652), Наивник (580), gross (820), vigilant), хайръсъзоff (522), todorov_74 (530), nacheff (550), realista (640), sinbad (575), vankel (748), kubrat (551), 1_9_7_8 (681), precakanoto (714), etihad (666), pepe1234 (618), 4i4о (667), intint (557), Иво Орозов (565), dmirkata (764), tony75 (451)

                Мечки (13) - Равновесие, Форекс Мастър, Fiscalist (400), Монти (430), ghettoff (415), Ташунко (450), pipbel (405), al4en (401), swot (354), vajvaj (500), , ripwalk (497), Чичо Манчо (454), Сашо Николов (435)

                Разбира се че ще от един отбор, на губещите......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Имаше един, който вечно неверни прогнози даваше, завалията. Монти май беше.
                  Дали още чака ЦКБ на 70 стотинки до нова година..? Помнят се тия работи.
                  Две прогнози не ми излезнаха от цялта борса,ССВ е една от тях на 80 стинки.....за протокола стигна на 93 ...
                  Нали съм ти казал когато това стане, ти ще си фалирал и с нов 11 ник....
                  само за по умните ..следват стрес тестове на банките, още отсега от БСП и независими депутати от бивши патриоти/ПФ/ коментират по медиите ,че между 2 и 4 банки няма да ги издържат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хайърсъзов! Разгледай мнение
                    Е тоя..
                    Аааа, ми ти си от нашия отбор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      А кой ти беше ника?
                      Е тоя..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        От 2007ма съм герой аз. Само потребителското име е от 2015та, щото един модератор с мек спусък се вихри яката.
                        То писането не е като мисленето, всеки може да драска, но съдържанието е важно.
                        Още-по важно е, от десет прогнози да уцелиш поне веднъж посоката.
                        Е това не му се получи на завалийката.
                        А кой ти беше ника?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Абе едно е да се помни, друго е да се напише прогнозата Ама ти си форумен герой от 2015-та, нямаше те тогава когато писахме...
                          От 2007ма съм герой аз. Само потребителското име е от 2015та, щото един модератор с мек спусък се вихри яката.
                          То писането не е като мисленето, всеки може да драска, но съдържанието е важно.
                          Още-по важно е, от десет прогнози да уцелиш поне веднъж посоката.
                          Е това не му се получи на завалийката.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Имаше един, който вечно неверни прогнози даваше, завалията. Монти май беше.
                            Дали още чака ЦКБ на 70 стотинки до нова година..? Помнят се тия работи.

                            Абе едно е да се помни, друго е да се напише прогнозата Ама ти си форумен герой от 2015-та, нямаше те тогава когато писахме...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Усещам полъх зад гърба си. Дано е от попътен вятър а не от идваща мецана чакаща да ме....
                              Кво ти пука.... не си ли свикнал вече някой непрекъснато да те чака в засада да те....

                              Ако усещаш полъх, сигурно е защото имащ много акции от Хим.


                              Хубав уикенд на всички!

                              Коментар


                              • Имаше един, който вечно неверни прогнози даваше, завалията. Монти май беше.
                                Дали още чака ЦКБ на 70 стотинки до нова година..? Помнят се тия работи.
                                Last edited by Manyface God"; 04.12.2015, 14:46.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X