IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Кои фактори намираш за благоприятни в момента?
    Гледам в хим и и хим. прив...какво става....

    Ти може да си по в час но на мене започва да ми прилича на бавно варене на жаба в тази позиция........
    Има ли нещо вярно.....
    не дразня даже днес си купих 5 акции в Холдинг варна ,от групата ,толкова ми дадоха....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      защото външните икономически фактори са много благоприятни...
      Кои фактори намираш за благоприятни в момента?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        виж са и аз не го харесвам даже напротив, но да кажем, че въпреки него горанчоф и секви там полу-човеци ръста е възможен, защото външните икономически фактори са много благоприятни...
        Виж какво става на външните маркети ....погроми....
        Това с ниската цена на петрола е предвестника на голяма криза....няма търсене ,няма световна икономика.....

        Коментар


        • виж са и аз не го харесвам даже напротив, но да кажем, че въпреки него горанчоф и секви там полу-човеци ръста е възможен, защото външните икономически фактори са много благоприятни...
          Last edited by pepe1234; 14.01.2016, 16:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Споко, пазара сам ще се регулира... Мани ги пенсионните проблема им на тях наистина им е само клиентите, ама и това не им е проблем щото не им дреме... Този ръст дето боко го приказва хич не е непостижим, даже напротив... ама тогава ще е късно за играчорите
            Борисов може да си приказва всичко ,лошото е че има хора който му вярват още....
            В момента стъкмистиката е под натиск да даде добри крайни резултати.... ама това какво ви грее..

            Коментар


            • Споко, пазара сам ще се регулира... Мани ги пенсионните проблема им на тях наистина им е само клиентите, ама и това не им е проблем щото не им дреме... Този ръст дето боко го приказва хич не е непостижим, даже напротив... ама тогава ще е късно за играчорите
              Last edited by pepe1234; 14.01.2016, 15:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Проблемът са начините, по които се управляват компаниите и се споделят печалбите им, пенсионните може да са проблем за клиентите си, но не и за БФБ
                Това за компаниите и мениджмънта им, една от новите мантри, че е най-важното или е било проблем, е точно проблем на тази компании и акционерите им, които са пасивни и незаинтерисовани или с нереалистични очаквания - не може това да е проблем на пазара.
                А и както много казват, нали имаме и бисери управлявани фантастично с много високо доверие към мениджмънта, да се купуват тях - но виждаме че няма как това да е водещото а цената не.

                А на един пазар, когато най-големият участник неморално и незаконно се оттегли без причина, няма начин това да не навреди на доверието и да позицията и на останалите по-малки участници, да не говорим чужди, след като виждат, че местните пенсионни които са дори дългосрочни не участват.
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  Незнам за вас но аз с интерес бих прочел мнение на dddd за случващото се тази година по света и очаквания резултат на бфб
                  По- добре се обади на Бойко Борисов и го питай как ще докара ръста до 4,5.Вероятно
                  Горанов от череши ще го докара.

                  Коментар


                  • Незнам за вас но аз с интерес бих прочел мнение на dddd за случващото се тази година по света и очаквания резултат на бфб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Проблемът са начините, по които се управляват компаниите и се споделят печалбите им, пенсионните може да са проблем за клиентите си, но не и за БФБ
                      +1
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                        Положението е много зле прав си.
                        Но за разлика от теб, аз назовавам проблема - Пенсионните
                        Проблемът са начините, по които се управляват компаниите и се споделят печалбите им, пенсионните може да са проблем за клиентите си, но не и за БФБ

                        Коментар


                        • Ле-ле, като гледам чуждите борси, на нашата цари жив оптимизъм Китайците отнесоха западноевропейските и американската борси като истинска цунами

                          Коментар


                          • Зле зле

                            Зле било положението , та колко?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                              'ноусизле
                              Положението е много зле прав си.
                              Но за разлика от теб, аз назовавам проблема - Пенсионните
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • А, спирали ли са?

                                Коментар

                                Working...
                                X