IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НСИ изчисли безработицата за 2015 г. на 9,1%
    Показателят се е понижил с 2,3 процентни пункта в сравнение с 2014 г.
    Хубава новина

    Коментар


    • Тука какво ли става?

      Борсов код Емитент Обем (лотове) Цена Оборот (лв.)
      57B Булгартабак-холдинг АД-София 531 950 50.000 26 597 500.00

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
        Напънете се за 50 хиляди лв. днес
        Толкова добри дружества "снасящи дивиденти" има
        Ще почакаме Пенсионните дапочнат да си вършат работа - да инвестират парите които събират на БФБ
        Вчера дадох своята лепта ..купих към 100 албенки.....

        Коментар


        • Напънете се за 50 хиляди лв. днес
          Толкова добри дружества "снасящи дивиденти" има
          Ще почакаме Пенсионните дапочнат да си вършат работа - да инвестират парите които събират на БФБ
          Bulls on BSE

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            май Шиши си продаде акциите в БТХ....
            http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtrades
            Явно и Миролио е аут вече

            Коментар


            • Кире, не се напрягай бе човек, освен борса и пари живота предлага и много други сладости.. Отдаваш се на тях и те нещата с индекса на 1 000 ще си се случат от сами като им дойде времето, не сме ние дето ще ги предизвикаме

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                Има ли доволни и щастливи от оборот от 40 хиляди лв.
                Щото има такива, дето си харесват "пазара" такъв и все се нагаждат и печелят
                Очевидно нещо не е наред, като почнем с позициите с абсурден оптимизъм дето ги сравняват с "доходност от депозити" (Спийди, МЦХ, СФИ, Трейдинга, Атера), минем през ирационалната дивиденто и счетоводни печалби мания, през това че Пенсионните незаконно отказват да инвестират на БФБ, ширещото се исайдърство и спекула на тази база на БФБ без никакви скруполи и т.н.
                И остава въпросът ти какво правиш за да не бъде такъв пазара - плюеш, мърмориш, плюеш, мърмориш, плюеш, мърмориш - много градивно, браво!

                И обясняваш как всичко трябвало да се срине и в същото време защо ПФ не купували логиката май е обратната трябва да искаш да продават, за да стане това със сриването на цените дето искаш, иначе май няма да се получи

                Коментар


                • май Шиши си продаде акциите в БТХ....
                  http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtrades

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                    Има ли доволни и щастливи от оборот от 40 хиляди лв.
                    Щото има такива, дето си харесват "пазара" такъв и все се нагаждат и печелят
                    Очевидно нещо не е наред, като почнем с позициите с абсурден оптимизъм дето ги сравняват с "доходност от депозити" (Спийди, МЦХ, СФИ, Трейдинга, Атера), минем през ирационалната дивиденто и счетоводни печалби мания, през това че Пенсионните незаконно отказват да инвестират на БФБ, ширещото се исайдърство и спекула на тази база на БФБ без никакви скруполи и т.н.
                    Тук си в грешка, никой не харесва тази пародия на борса. Тези същите, които се "нагаждат" при растящ пазар вместо по 10% ще печелят по 100%, така че те са истинските губещи от цялата работа. А това очевидното, което не е наред, е твоята представа за пазара.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                      Има ли доволни и щастливи от оборот от 40 хиляди лв.
                      Щото има такива, дето си харесват "пазара" такъв и все се нагаждат и печелят
                      Очевидно нещо не е наред, като почнем с позициите с абсурден оптимизъм дето ги сравняват с "доходност от депозити" (Спийди, МЦХ, СФИ, Трейдинга, Атера), минем през ирационалната дивиденто и счетоводни печалби мания, през това че Пенсионните незаконно отказват да инвестират на БФБ, ширещото се исайдърство и спекула на тази база на БФБ без никакви скруполи и т.н.
                      Носиш ли някаква лична отговорност за резултатите ти на борсата?

                      Коментар


                      • Има ли доволни и щастливи от оборот от 40 хиляди лв.
                        Щото има такива, дето си харесват "пазара" такъв и все се нагаждат и печелят
                        Очевидно нещо не е наред, като почнем с позициите с абсурден оптимизъм дето ги сравняват с "доходност от депозити" (Спийди, МЦХ, СФИ, Трейдинга, Атера), минем през ирационалната дивиденто и счетоводни печалби мания, през това че Пенсионните незаконно отказват да инвестират на БФБ, ширещото се исайдърство и спекула на тази база на БФБ без никакви скруполи и т.н.
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          BullsonBSE, кое е скъпо и кое евтино е супер относително понятие. Нещо което на теб ти изглежда скъпо, на друг му изглежда евтино. Пазар какво да се прави, иначе ще е комунизъм - BullsonBSE определя кое колко щяло да струва

                          Явно си си ушил и си търсиш виновни, съжалявам!


                          Киро, а ти пък новобранците подведени от Батя... Винаги съм твърдял че е безумно да вземаш решения на базата на писания в някакъв форум, нядявам се че никой не го прави. Тук всеки си казва какво мисли, споделяне на мнения. Ако някой ник дето уважавам ми каже "оуууу дружеството Слънчо си струва да се разгледа" (не знам отде за него се сетих, но никога не съм имал акции там) то аз би отворил отчета, разгледал, ако ми стане интересно ще разгледам тенденции - стари отчети, новини назад във времето и ще взема решение за себе си. Но определено няма да кажа че онзи ник ме бил подвел. Безумие си е това!
                          първо имаше/ имах публичен линч когато обявих през зимата на 2014 хим ще спадне до 1,65 от 2,2 лв от поне 6 ника ....
                          второ ако верваш на мажо и отчети на БФБ си голям наивник....
                          Не ми се пише в момента на БФБ , защото пак да го повторя маркета е в мозъчна смърт.....грубо казано....
                          когато и тези резултати на гагарин ,бтх и дивидентите на групата на стара планина ,не могат да го изкарат от летаргията.....

                          Коментар


                          • Kiro, безгрешни хора няма. Всички го осъзнаваме. Невъзможно е през годините някой да не направи грешка. Това означава ли никой никога нищо да не пише защото е възможно да сбърка? Примерно това означава ли, че трябва да спреш да пишеш защото сбърка със Свилоза? Според мен не. Освен това дори и чрез грешките форума е показателен за настроенията на пазара. Аз винаги съм се старал да опиша защо мисля нещо. Това никога не е било препоръка и поради наличието на обяснение всеки би могъл да провери логиката. Освен това нещата се променят с времето. Нищо не е константа.

                            Коментар


                            • А това лидерство не знам ще стане ли изобщо.Те наистина са се ушили доста и ще чакат, както миналия път да ги поведат чуждите инвеститори.Дано не съм прав и те да започнат първи, още тази година

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Добре, това за 2018 е добра прогноза, но това за лидера много не го разбрах..Някой като Орбан ли, като кой.Незнам дали така бързо могат да се появяват лидерите, но дано...Значи според тебе в икономиката и финансите всичко е наред, проблема е само в лидерството..
                                Как не го разбираш, сети се кога и Пенсионните ще почнат пак да инвестират на БФБ - на върха, когато Софикса е над 1000.
                                Лидерство е някой от тях да започне да го прави преди другите.
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X