IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Управляващите отказват да отговорят на Божков, понеже бил "обвиняем".
    Затова да задам аз няколко прости въпроси, преди и на мен да са ми намерили нещо и да ме "обвинят":
    1. Г-н Бойко Борисов, говорили ли сте по телефона с Васил Божков след внасянето на моя законопроект на 29.10.2014 и казали ли сте му, че ще "оправите работата"? Изпратили ли сте го при Менда Стоянова?
    2. Г-жо Менда Стоянова, имали ли сте среща с Васил Божков, къде, кой е бил "приятелят" с него? Обсъждали ли сте какви текстове на закона да напишете, така че Божков лесно да ги заобикаля?
    3. Г-н Горанов, искали ли сте 20% от печалбата на Божков като такса "рекет", заплашвали ли сте го, че ако не ги даде ще промените отново закона в негова вреда? Как са давани парите, на кого, кога?
    4. Г-жо Мария Филипова, днес зам.-председател на КФН, тогава председател на ДКХ, получавали ли сте "ценни указания" от министър Горанов, облагодетелстващи Васил Божков, какви бяха те?
    Това е минималното количество въпроси, които медиите, прокуратурата, опозицията трябва да задават. Има още десетки такива.
    Никой не задава тези въпроси.
    Никой не отговаря на тези въпроси.
    С този страх, ГЕРБ ще ни управляват още 100 години.
    Отвратително.

    Георги Кадиев

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Здравко, помниш ли преди седмици заяждането си с мен, когато аз посочих, че причина да не върви БФБ е тази активност от Божков. Две седмици ти трябваха да разбереш, че това няма как да не повлияе, иначе защо ще го постваш?
      Не те знам от кога си на борсата или от кога я следиш, но тези неща не влияят само от преди седмица, две или три ! Тя борсата ни не върви от години точно заради подобни причини породени от калпаво, некадърно и крадливо управление, както и заради неработещи и превзети институции !

      Коментар


      • Хари , ти пак започна да ни веселиш и размиваш..Значи не са виновни корумпираните политици, а Божков..Знаеш ли, че във всеки доклад на ЕС се говори за корупцията в БГ..

        Коментар


        • Здравко, помниш ли преди седмици заяждането си с мен, когато аз посочих, че причина да не върви БФБ е тази активност от Божков. Две седмици ти трябваха да разбереш, че това няма как да не повлияе, иначе защо ще го постваш?

          Коментар


          • Гробаджиите загробват и заграбват държавата ! Тази мафиотска партия заедно с ДПС трябваше в комплект всички да са в кауша отдавна ! В нормална държава Черешко и Тиквун хвърчат моментално от постовете си и съд до дупка ! Пак да кажа, че не защитавам в никакъв случай Божков, той да си носи последствията ! Прокуратура и съд не трябва да действат избирателно, а да ги подкарва всички наред, бизнесмени престъпници и омазаните политици !


            Коментар


            • Дакса скъса синджира след 3 дена почивка.

              Коментар


              • Абе що дакса дига пък вие падате. Аааа щото си купувате немски кооооли и пазарувате в лидл. ХЯХЯХЯХЯЯХА

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Някои позиции са с по над 30% даже нагоре.....
                  Ето малко инфо как се вдигат "позициите" с жълти стотинки Сделка за 72 лева изстреля SOFIX с 3 процентни пункта до 4,29%

                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    "Държавната петролна компания ще се държи пазарно, няма да има по-ниски цени, но ще има реални цени, каза Теменужка Петкова"

                    (от investor.bg)
                    това ми прилича на Лафка или по скоро на случая Божков :някой е отказал да плаща 20 % и сега ще го дъмпингират

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Че то откакто продаде, нема губещи, Козе. Индексо е 10% напред.
                      Сигурен ли си, че си спечелил
                      Някои позиции са с по над 30% даже нагоре.....

                      Коментар


                      • "Държавната петролна компания ще се държи пазарно, няма да има по-ниски цени, но ще има реални цени, каза Теменужка Петкова"

                        (от investor.bg)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Хахаха, малко ми е под нивото да ти отговарям, ама ще ти кажа само: като пуснеш скрийншот от твойте сделки двто се хвали мин.седмица и тогава ще ти пусна моя портфейл с резултатите ми. Аман от аматьори..... няма ли тоя форум малко да вдигне нивото най- накрая?!
                          И да ти пусна сделките все същият безумец ще си останеш.Портфейла ти въобще не може да ме впечатли.Знам колко може да се изкара на бфб и с какви скромни парички връткате.Пази се да не се занулиш.Нали си в артии

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Че то откакто продаде, нема губещи, Козе. Индексо е 10% напред.
                            Сигурен ли си, че си спечелил
                            Ми, не знам, продадох декември 2018.
                            Комично е, когато за пореден път се обаждаш неподготвена.
                            И сега смятам да напазарувам на цени в пъти по-ниски от сегашните.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Ако си купил, когато продавах, значи си на голяма загуба в момента.
                              Затова сега ревеш с всичка сила!
                              Но това си е твой проблем разбира се.
                              Че то откакто продаде, нема губещи, Козе. Индексо е 10% напред.
                              Сигурен ли си, че си спечелил

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Яд те е че ти изкупих акциите евтино и не си го признаваш..... не е срамно да си признаеш грешките, но е срамно да не се учиш от тях!!!
                                Ако си купил, когато продавах, значи си на голяма загуба в момента.
                                Затова сега ревеш с всичка сила!
                                Но това си е твой проблем разбира се.

                                Коментар

                                Working...
                                X