IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Оптимизъм до откат! Ще произвеждаме авио-компоненти

    http://www.capital.bg/biznes/kompani...i_za_samoleti/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Днес накъде?
      петък - от пазара в хоремага !!!!

      Коментар


      • Днес накъде?

        Коментар


        • Още малко от книгата на Елана и Краси Атанасов: "Когато започнах да работя на фондовата борса, тя нямаше много общо с истински пазар. През август 2000 г.
          борсата направи рекордно нисък оборот от 270 лева. Можете да си представите за какво става въпрос. Немалка
          част от оборота на инвестиционните посредници тогава се дължеше на компенсаторните инструменти. Пазарът
          не беше регулиран, ходеше се по села и паланки, събираха се компенсаторки от хората, които са били обезщетени.
          Търговията с акции беше изпаднала в дупка след големия възход на борсата през 1997-1998 г.
          "

          Всички знаете по-добре от мен какво се случи после 2004-2007г.

          Бъдете оптимисти!

          Коментар


          • Най-големият аутсорсинг работодател търси служители за Пловдив

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Мен ме опънаха на гагарин но и аз няма да им се дам, Тези дни не гледах какво става, нищо, нека се правят още на мечки. нека ми оправят профита в бъдеще. Не играя на дневен чарт, ще гледаме накрая как са се избушили в дъното Жалко, заложило съм осреднителна линия на 38, а кандидат-милионерите са се размилиончили само до 40 Това ми било мечки - жалка картина с по 20-30 акции в сделка, мечи-трагизъм наблюдаваме, а как ще се хапят после от мъката на безхартиения портфейл!?! - ще бъде плач и скърцане със зъби

              Днес те подкрепих яко в Гагарин.....
              Нема се плашиш....
              некой ми се смееха че съм продал всичко и имам само 10 акции в Гагарин на нова година и съм ги продал на 51 на Ивановден да се черпя... .... тогава имах прогноза за спад до 40 и нещо към края на януари е тя стана към края на март....
              Сега прогнозанта ми е над 50 до края месеца и дивидент....в двете ..
              Не е препоръка

              Коментар


              • Ще ги спукам от бой

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Искат да ме опънат, но не им се давам
                  Мен ме опънаха на гагарин но и аз няма да им се дам, Тези дни не гледах какво става, нищо, нека се правят още на мечки. нека ми оправят профита в бъдеще. Не играя на дневен чарт, ще гледаме накрая как са се избушили в дъното Жалко, заложило съм осреднителна линия на 38, а кандидат-милионерите са се размилиончили само до 40 Това ми било мечки - жалка картина с по 20-30 акции в сделка, мечи-трагизъм наблюдаваме, а как ще се хапят после от мъката на безхартиения портфейл!?! - ще бъде плач и скърцане със зъби
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Нали разбираш, че тези данни са пълни глупости от прасчо..

                    Печалбата в този район е от контрабанда, нали не мислиш, че тя се появява в отчетите на дружеството?
                    ++++++++++++++++

                    Коментар


                    • Световен гигант започва да строи завод край Пловдив! Успех и бъдете оптимисти!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                        е...т ли те или е ..ш
                        Искат да ме опънат, но не им се давам

                        Коментар


                        • [QUOTE=Mito Karamitov;1059963322]
                          Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Много ми е гот![/QUOTE


                          е...т ли те или е ..ш
                          Стига си питал подробности...Важното е , че му е гот....

                          Коментар


                          • [QUOTE=SOFIX;1059963270]Много ми е гот![/QUOTE


                            е...т ли те или е ..ш

                            Коментар


                            • Много ми е гот!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                                Ехааааа, каква търговия само !

                                .... след среща на ФЕД.
                                Какъв съспенс, каква борсова драма, ....
                                или ФЕД не е това каквото беше

                                ПП
                                и да не забравя, в никакъв случай съжданието ми не
                                е препоръка за търговия,
                                опс, покупко-продажба исках да кажа.

                                Коментар

                                Working...
                                X