IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Утре на едро ли ще играем??? 15 сделки по 2000 лв. Ако всеки направи по толкова и оборота ще вдигнем
    Успех утре.

    Коментар


    • преци, как е фобоначито?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DutyFree
        ...., голяма паразитна борса!!!
        Здравей Duy, Колко да е голяма борса, нали минфина казал, че черешарската по-голяма за него!?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
          Ако спестените няколко лева от комисионни са ни спирали да търгуваме....егати "играчорите" дето сме.
          за някои с малки бройки им съвпада с деведента ))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
            Ако спестените няколко лева от комисионни са ни спирали да търгуваме....егати "играчорите" дето сме.
            ако правим разходи, когато можем да спестим.... егатти инвеститорите сме - нека видим утрИ хавата.

            Коментар


            • Ако спестените няколко лева от комисионни са ни спирали да търгуваме....егати "играчорите" дето сме.

              Коментар


              • след 2 години почивка, ще се разиграят ли малките утре?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Оставям те спокойно, да спамиш по всички теми и да лъжеш- много, ама много се изложи.Ти си знаеш
                  За кое да лъжа, Кире, не се сещам. Че имам кеш или че няма депозит!?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Оставям те спокойно, да спамиш по всички теми и да лъжеш- много, ама много се изложи.Ти си знаеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Преци, сметна ли ми профита- колко ги изкара.Ти мътиш ли депозита на 0 %

                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      А не глупостта е по- лоша
                      да, глупостта е безкрайна. Няма депозит Кире.)))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Преци, сметна ли ми профита- колко ги изкара.Ти мътиш ли депозита на 0 %

                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        А не глупостта е по- лоша

                        Коментар


                        • Кире, кажи нещо страшно,. днес минаваш леко))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Ако и утре не направите поне 15 пункта на Софикс ,следва тежко и знойно лято с падаща борса.....
                            А биричката в Сандански е добра и сръбската скара тоже.....
                            решил месец без борса.... да видя дали ще издържа , вчера беше лесно , днес много ме костреше но издържах/на дах беше по трудно/....утре ще ми е по трудно заради този ентусиазъм..
                            купих, какво купих минаалата седмица...
                            Щом и в ССВ се набутах.....мани ,мани.... да не забравите да продавате табаците че поръчките са ми на минус 7,8 процента от тези нива...
                            Не е препоръка...
                            Ааааа, аз съм като теб, дебна по-надолу, ама нещо ми избегаха нещата. Някои се усетиха ли, дрямката ли се сепна и кога следващата? Според мен до октомври раздвижването ще е локално. После избори и избори, и избори, та до другото лято блато, в което я попови лъжички, я жаби-принцове, а торбата със злато. Който може да гази и вади. Ти май си от тия, ама дали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Близо 70 % от населението на България няма спестявания, според проучване на Provident и GFK проведено през април 2016 г...

                              А НИЕ ЧАКАМЕ ИНВЕСТИТОРИТЕ
                              Нас не ни трябват 100% от населението, даже и 30 не ни трябват

                              Коментар


                              • Близо 70 % от населението на България няма спестявания, според проучване на Provident и GFK проведено през април 2016 г...

                                А НИЕ ЧАКАМЕ ИНВЕСТИТОРИТЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X