IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    За поръчките разбрахме, ама кажи колко ти е на минус портфейла?
    Явно ще го оставим след месец.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Ако и утре не направите поне 15 пункта на Софикс ,следва тежко и знойно лято с падаща борса.....
      А биричката в Сандански е добра и сръбската скара тоже.....
      решил месец без борса.... да видя дали ще издържа , вчера беше лесно , днес много ме костреше но издържах/на дах беше по трудно/....утре ще ми е по трудно заради този ентусиазъм..
      купих, какво купих минаалата седмица...
      Щом и в ССВ се набутах.....мани ,мани.... да не забравите да продавате табаците че поръчките са ми на минус 7,8 процента от тези нива...
      Не е препоръка...
      За поръчките разбрахме, ама кажи колко ти е на минус портфейла?

      Коментар


      • офффф де да знам, както знаете аз съм си безнадежден оптимист и все си мисля ето почна се ама то реално качествените акции(повечето) са си вече с цените от 2007, та.....
        Иначе чакаме 80млн. дивиденти след август - това е много гориво! И тази липса на доходоносни алтернативи.....
        ей го току що по БНТ вицето Дончев пак каза - трябва да имаме работеща борса!

        Абе успех на всички пък каквото стане!

        п.п. за утре покрай мен съм навил двама(един колега и синът му) да опитат с малки суми.... така че и аз като елана работя за каузата, не знам защо каролци така затихнаха.

        тоя пробив значи ли нещо, я техничарите?
        Attached Files
        Last edited by tony1975; 07.06.2016, 19:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Монти, какъв спад очакваш през лятото.Аз мисля, че ще си спи както досега
          Ами поради ниските обороти и липсата на търговия ,повечетото летА се качваше борсата ,миналото лято беше изключение....да не стане и това ...
          Не знам за сантимент и отчети ,но за утре съм оптимист / 65 на 35 за ръст/ да видя дали ще позная..
          Кире ти какво мислиш....

          Коментар


          • Монти, какъв спад очакваш през лятото.Аз мисля, че ще си спи както досега

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Ръс ръс, ама без последната буквичка си е изръсване.

              Ако и утре не направите поне 15 пункта на Софикс ,следва тежко и знойно лято с падаща борса.....
              А биричката в Сандански е добра и сръбската скара тоже.....
              решил месец без борса.... да видя дали ще издържа , вчера беше лесно , днес много ме костреше но издържах/на дах беше по трудно/....утре ще ми е по трудно заради този ентусиазъм..
              купих, какво купих минаалата седмица...
              Щом и в ССВ се набутах.....мани ,мани.... да не забравите да продавате табаците че поръчките са ми на минус 7,8 процента от тези нива...
              Не е препоръка...
              Last edited by Монти; 07.06.2016, 18:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                1997 манията с масовата приватизация, 2007 манията БФБ, 2017 -?
                Тони, когато влизах на БФБ преди повече от 2 години, го направих с идеята, че очаквам 2017-2018 г да са много силни за пазара (без да твърдя, че ще видим тогава повторение на истерията от 2007г., дори и оптимизмът ми за тогава да се окаже правилен, което също изобщо не е сигурно). Целта ми бе аз да съм готов преди това и по възможност да не губя дотогава, да следя събитията, да си правя портфейл, понеже не се считам за толкова умен да знам кога точно ще започне евентуалния ръст (акцент върху евентуален, а не върху ръст). Куп неща съм си мислил като това как се развиват събитията във времето откъм икономика, политика, народопсихология (вероятно греша за всичко, понеже съм лаик и държа да ме мислите за лаик, а не като някой, от когото можете да научите нещо), а тази поредица от години, написана от теб, не ми е била фактор в разсъжденията сама по себе си. Подчертавам, че може да греша в очакванията си и вместо ръстове да видим спадове в годините, посочени от мен.

                Ако до края на 2018г. не видим осезаемо раздвижване нагоре, ще знам, че очакванията ми са били погрешни. Е, надявам се и по-рано да видим покачване, но със сигурност ще знам, че не съм бил прав в очакванията си при влизането си на БФБ, ако до края на 2018 г не усетим осезателна посока нагоре. На първо време нямам нищо против още есента да усетим раздвижване, което да се засили следващата година и се надявам да е така. Разбира се, знам, че борсовата търговия носи риск, възможни са всякакви неприятни изненади и затова съм вложил толкова, колкото съм готов да загубя.

                Поздрави, Тони, успешна търговия на теб и на всички участници!

                Това са само мои субективни настроения и очаквания. Аз съм лаик, не препоръчвам размислите си и стратегиите си никому и не заявявам очакванията си като правилни. Възможно е да греша сериозно в разсъжденията си и в очакванията си. Притежавам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.
                Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                Коментар


                • [QUOTE=O2;1059995512]
                  Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение

                  Това е за темата .... Ракети на БФБ
                  Да, в Кораба Майка що има ВИСШИ Руски държавни кадри !!??

                  Коментар


                  • [QUOTE=DutyFree;1059995508]
                    Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                    Ха, какво да СПИРАМ , ТО СА СИ ФАКТИ, Още 2008 година ПУТИН, ти каза, че НЕ ЕДНА РАКЕТА Е НАСОЧЕНА КЪМ ИЗТОЧНИ СТОЛИЦИ КАТО СОФИЯ!!!

                    Това как ти се струва ?????!!!!! Нещо хич ви няма на втория етаж, защо сте толкова заспала!!???
                    Това е за темата .... Ракети на БФБ

                    Коментар


                    • [QUOTE=000;1059995494]
                      Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение

                      ЕЦБ: България не покрива критериите за присъединяване към еврозоната

                      Нито една от седемте страни кандидатки не изпълнява условията за влизане, защото законите им не са в в съответствие със стандартите на ЕЦБ


                      Ако ги бяхме покрили сега нямаше да има Путинска криза и КТБ, най малкото !!

                      И въобще, КОГА, КАКВО ЩЕ ПОКРИВАМЕ, Я ПО ДОБРЕ ФАШИСТКА РУСКА БРАТСКА ПОЛИТИКА!! И ПЪЛНА АНАРХИЯ !! ??? НАЛИ НЕКАДЪРНИЦИ!! ЧЕРВЕНИ!!! "

                      Поспри се бе,човек.Ясно,че си на заплата при черньо...и ти плащат да плюеш,ама ти направо се насираш.То бива да си зомбирам...ама другите дето не покриват критериите,Путин ли им е виновен и борсите им нестабилни ли са?
                      Ха, какво да СПИРАМ , ТО СА СИ ФАКТИ, Още 2008 година ПУТИН, ти каза, че НЕ ЕДНА РАКЕТА Е НАСОЧЕНА КЪМ ИЗТОЧНИ СТОЛИЦИ КАТО СОФИЯ!!!

                      Това как ти се струва ?????!!!!! Нещо хич ви няма на втория етаж, защо сте толкова заспала!!???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Ръс ръс, ама без последната буквичка си е изръсване.
                        Правилно забелязваш !! Това е за заювците

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Ррррррръъъъъъсссс
                          Ръс ръс, ама без последната буквичка си е изръсване.

                          Коментар


                          • Ррррррръъъъъъсссс

                            Коментар


                            • тъгуват тъгуват евреиските тролове в темата оптимизъм че избушеняците тръгват нагоре . а ще става и по страшно. и те вече почнаха да се изпокриват скапаните му тролове . колко много са тук ,почти всички . мнотьо кажи ръст

                              Коментар


                              • За утре готови ли сте?

                                Българска фондова борса (БФБ) и Централен депозитар в партньорство с 15 инвестиционни посредника организират за втора година „Ден за акции“ на 8 юни

                                В „Деня за акции“ всички индивидуални инвеститори (физически лица), които са директни клиенти на български инвестиционни посредници, ще могат да закупят или продадат акции от „Основен пазар“ на БФБ-София без такси и комисиони към БФБ, ЦД и участващ в инициативата инвестиционен посредник.

                                Организаторите предвиждат специалната възможност да важи при до 15 изпълнени поръчки на физическо лице с не повече от 2 хил. лв. на единична изпълнена поръчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X