IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Че пазарът ни бил супер подценен и и свръх продаден го говорихме преди повече от две години и уж подценен пък все пада. Как става тоя номер не знам. Сега за пореден път пазара ни е подценен
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Не видиш ли ,че на никой не му пука за твоя Брексит,що плашиш гаргите?Нашият
      пазар е свръх разпродаден и не Брексит ами и метеорит да ни цапардоса все тая.
      Да , ама дивидентите ще продължават да плащат , а шитовете няма кой да купи - не е препоръка.
      А и пазарът ни е изключително надценен
      .
      Не случайно повечето ни спекуланти избягаха на чуждите пазари което е гарант за акции с изключително ниско качество на родният ни пазар. Изразявам лично мнение и не е препоръка.
      Last edited by MrSi; 11.06.2016, 22:45.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        http://www.investor.bg/analizi/9/a/p...brexit-218732/
        Как ли ще реагират нашите хартийки при евентуален Brexit?
        Ще си го премести у другия крачол .. ще е лесно при толкова мижав обем .... на търгуваните хартийки ...
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          ... тогава наистина ще стане ясно кой плува гол.
          Не видиш ли ,че на никой не му пука за твоя Брексит,що плашиш гаргите?Нашият
          пазар е свръх разпродаден и не Брексит ами и метеорит да ни цапардоса все тая.
          Last edited by Grosss; 11.06.2016, 19:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            http://www.investor.bg/analizi/9/a/p...brexit-218732/
            Как ли ще реагират нашите хартийки при евентуален Brexit?
            ... тогава наистина ще стане ясно кой плува гол.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • http://www.investor.bg/analizi/9/a/p...brexit-218732/
              Как ли ще реагират нашите хартийки при евентуален Brexit?
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Кире какви са тези шитове, пак ли с куци коне се занимаваш!?))) Нали знаеш че в хазарта има деведент само ако го организираш!)))
                Ще ти приберат дивидентите Кире, спазвай дисциплина!!!! ))))))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Толкова се обърка, че пропусна цитата.Прочети това , което ти писах и мисли, стига спами, погледни истината в очите, само със спамене и завист не става..Събери малко смелост и играй на Борсата, без да злобееш за успехите на другите- Успех
                  Не кире, не съм пропускало и не съм се объркало, първият цитат е, както е написан,
                  а по втория ти си мислил прекалено и затова си се ушил в "дивЕдентните")))) А както знаем с едни голи "дЕвЕденти" не се става играч, нали!?!?!))
                  Ами какво да говорим - виж си портфейла и сам си знаеш, - а после виждаме какви 0-леви небивалици пишеш из форума.)))) Голям страх от 0-лата Кире)))) С такъв страх какъв играч си, а ако и математиката не ти излиза, къде е кирията)))
                  В това отношение Батя те "удря" тотално с неговите дружества)))) Портфейлът му е вероятно по-добър от твоя (е с някои тунинги може да се окаже и още-по-добър от твоя) ))))) Като казвам "твоя" - имам предвид цялото бфб, защото никой не знае какви си ги накъдерил там, а вероятно и ти вече не помниш.))) Много хартия, се е събрало там, нали Кире!?!?!)))
                  Като представител на екстремния папир обаче, Батя ми прави удоволствие да чета - казвам го няколко пъти вече, поради това и ми е интересен неговия портфейл. ))) А за твоя - сам си прецени до каква 0-ла може да те издокара, твоя портфейл си е твой проблем,))))
                  Last edited by precakanoto; 10.06.2016, 18:37.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Толкова се обърка, че пропусна цитата.Прочети това , което ти писах и мисли, стига спами, погледни истината в очите, само със спамене и завист не става..Събери малко смелост и играй на Борсата, без да злобееш за успехите на другите- Успех

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Цитати казва, празна торба носи, а трол се нарича- Прециланиус

                      Това с многото цитати се учи още в 7 клас, ама на някои акъла им още там...Да търся ли , че не трябва да се прекалява с тях и те с нищо не помагат..Освен на твоето безсилие Сега ще ти кажа една истина- ти имаш известна теотетична подготовка, но нямаш психика за играч на пазара- може би нямаш собствено мислене и модел, а може и да не си свикнала и да не свикнеш никога да понасяш загубите.Затова и спамиш и избиваш комплекси със злоба и завист. Пътя ти не е това, а да спреш да живееш с чуждите успехи и неуспехи и да имаш свои..Толкова години си на Борсата, а много слаби резултати.Това пък с депозита на 000% изби тъпомера и показа голямо безсилие...Мъча се да ти помогна, ама помогни си и ти сама, ние не сме ти врагове, а успех ти е не писането , а профита..
                      Приятна вечер, отивам на гости да гледам мач
                      Кире добре че си докарал до 7 клас, и поне нещо си запомнил))))
                      Но не е необходимо да се повтаряш, репертоара ти знае вече всяко хлапе - което е част от дефиницията за трол. - казвам го за да наваксаш с пропуснатото след 7 клас)))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Цитати казва, празна торба носи, а трол се нарича- Прециланиус

                        Това с многото цитати се учи още в 7 клас, ама на някои акъла им още там...Да търся ли , че не трябва да се прекалява с тях и те с нищо не помагат..Освен на твоето безсилие Сега ще ти кажа една истина- ти имаш известна теотетична подготовка, но нямаш психика за играч на пазара- може би нямаш собствено мислене и модел, а може и да не си свикнала и да не свикнеш никога да понасяш загубите.Затова и спамиш и избиваш комплекси със злоба и завист. Пътя ти не е това, а да спреш да живееш с чуждите успехи и неуспехи и да имаш свои..Толкова години си на Борсата, а много слаби резултати.Това пък с депозита на 000% изби тъпомера и показа голямо безсилие...Мъча се да ти помогна, ама помогни си и ти сама, ние не сме ти врагове, а успех ти е не писането , а профита..
                        Приятна вечер, отивам на гости да гледам мач

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Пепе, извинявай, но ако купуваш по чужди коментари, много ще губиш...Всеки да си гледа портфейла, там се вижда кой колко може, а не по коментарите...Там за мен има други шампиони
                          Ами за разлика от тебе, под всеки мой коментар следват два непроменяеми цитата, първият от които е - "Не е препоръка"))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            И да следиш и да не следиш, само завист ти остава. Ти си трол , който се храни със писане и уж мнения за чужди позиции, кажи твоите да се посмеем.За депозита от 000% постави рекорд по глупост..Голяма математика няма що. Само цитати и лъжи.С чужда пита помен правиш Ето и аз сега ти казвам истината, а ти се сърдиш. Резултата уважаема, резултата гледай.Само с цитати и спамене не става
                            Кире от теб не сме видели никакъв резултат, само за нули пишеш, разбираемо защо))))) Колкото до моят портфейл - има тема за портфейли, където съм го писала какво има, и дори ти много добре го знаеш, защото прочете че имам събран кеш, та успя да съчиниш кретенизЪма с депозита на нулева лихва.)))) И то защото ти стана криво, че ти обясних, че точно с него ще ти купя някои избушеняци след като дадат фира. (По най-различни причини - ето ти и скорошен пример - надутия мцх беше 5,10, а след дивидент 20 стинки е 4,80, иначе казано къде е киро на кирия) )))))) По-добре спри да тролиш за да не се излагаш още повече))))
                            Last edited by precakanoto; 10.06.2016, 17:43.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Пепе, извинявай, но ако купуваш по чужди коментари, много ще губиш...Всеки да си гледа портфейла, там се вижда кой колко може, а не по коментарите...Там за мен има други шампиони

                              Коментар


                              • И да следиш и да не следиш, само завист ти остава. Ти си трол , който се храни със писане и уж мнения за чужди позиции, кажи твоите да се посмеем.За депозита от 000% постави рекорд по глупост..Голяма математика няма що. Само цитати и лъжи.С чужда пита помен правиш Ето и аз сега ти казвам истината, а ти се сърдиш. Резултата уважаема, резултата гледай.Само с цитати и спамене не става

                                Коментар

                                Working...
                                X