IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
    българина доста е патил и знае, че винаги може да назначат и някоя по-голяма калинка на неговото място

    смятам, че август месец ще е късно за покупки ............... не е препоръка за което...
    То и миналия беше късно....
    Дано и другия август да не е късно......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Абе пичове, само от новината че Мавродиев си отива трябва да подскочим с едни 10%
      българина доста е патил и знае, че винаги може да назначат и някоя по-голяма калинка на неговото място

      смятам, че август месец ще е късно за покупки ............... не е препоръка за което...
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Абе пичове, само от новината че Мавродиев си отива трябва да подскочим с едни 10%
        +1

        Коментар


        • Абе пичове, само от новината че Мавродиев си отива трябва да подскочим с едни 10%

          Коментар


          • Аз не мисля, че има желаещи да продават на късо на тези цени, 3/4 от акциите са на 5-10 г. дъна, не виждам какво може да очаква някой който продава притежавани или на късо акции Да си продавал преди 5-7 г., но вече да експлоатираш умрял тренд надолу е глупаво
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Колеги, наближава краят на стрес тестовете, това е събитие което определено тежи на пазара последните 2 години - страха какво ще покажат те. Каквото и да покажат (най-много някои банки да трябва да вдигат капитала) пазарът ще си отдъхне, няма да го има сковаващото очакване, а всичко ще е ясно.
              Така че според мен краят на мъките е близо, след месец банките, а след още няколко и пенсионните и застрахователите ще си минат по реда. Вече опираме до това кой чака да минат да заема конкретна позиция и кой решава да действа изпреварващо - аз лично за някои позиции съм първото, за други второто. Реших да си поразсъждавам малко, да ви видим вие какво мислите.

              Айде успешна търговия!
              Да, тези тестове са сериозна психологическа спирачка в момента. А това че на БФБ няма възможност за къси продажби, пречи да има доста по-активна търговия в момента и още по-активна след тестовете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                Щом си тук във форума и пишеш значи си съгласен с мен.
                Ако не беше и не вярваше на БФБ, въобще нямаше да се занимаваш и да си губиш времето да спориш с мен Хаха, щеше да си се занимаваш с бачкане или да си на чуждите пазари, без да четеш Оптимизъм на БФБ Хаха
                Защо въобще мислиш, че споря с теб?
                BSE is dark and full of terrors...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                  И това го чувам, ама абсолютно същото, някъде от началото на 2010-та.
                  Щом си тук във форума и пишеш значи си съгласен с мен.
                  Ако не беше и не вярваше на БФБ, въобще нямаше да се занимаваш и да си губиш времето да спориш с мен Хаха, щеше да си се занимаваш с бачкане или да си на чуждите пазари, без да четеш Оптимизъм на БФБ Хаха
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                    От 2009 насам много неща се промениха. А това, че толкова дълго време го чуваш, означава, че краят наближава След major пазари, идва ред на emerging и frontier пазарите, като нашия, така е било винаги, верно е, че възстановяването става по-бавно от очакваното и желаното, но се случва и вече редица показатели го показват
                    И това го чувам, ама абсолютно същото, някъде от началото на 2010-та.
                    BSE is dark and full of terrors...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                      Това най-редовно го чувам от март 2009-та насам и все се оказва, че не е вярно!
                      От 2009 насам много неща се промениха. А това, че толкова дълго време го чуваш, означава, че краят наближава След major пазари, идва ред на emerging и frontier пазарите, като нашия, така е било винаги, верно е, че възстановяването става по-бавно от очакваното и желаното, но се случва и вече редица показатели го показват
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                        Много мръсна вода изтече на БФБ, малко остана, с това мога да се съглася
                        Това най-редовно го чувам от март 2009-та насам и все се оказва, че не е вярно!
                        BSE is dark and full of terrors...

                        Коментар


                        • Много мръсна вода изтече на БФБ, малко остана, с това мога да се съглася
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Колеги, наближава краят на стрес тестовете, това е събитие което определено тежи на пазара последните 2 години - страха какво ще покажат те. Каквото и да покажат (най-много някои банки да трябва да вдигат капитала) пазарът ще си отдъхне, няма да го има сковаващото очакване, а всичко ще е ясно.
                            Така че според мен краят на мъките е близо, след месец банките, а след още няколко и пенсионните и застрахователите ще си минат по реда. Вече опираме до това кой чака да минат да заема конкретна позиция и кой решава да действа изпреварващо - аз лично за някои позиции съм първото, за други второто. Реших да си поразсъждавам малко, да ви видим вие какво мислите.

                            Айде успешна търговия!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              5 k оборот?
                              Нищо за чудене няма, ако погледнем двете страни купувачи и продавачи, ами купувачите все още търгуват даунтренд, и позицията им е да изчаквата в ниското, рачитайки на изсипвания, начина по който се търгува последните над 5 г. Т.е. купувачите все още се надяват, че това ще продължи вечно и че това е модела на търговия, а продавачите, вече очевидно са се изчерпали откъм акции, и няма как да е другояче математически, защото притежаваните от тях акции се изсипват дълго време и са крайни като бройка
                              Та какво 2007 модела на търговия беше чрез обирания само, сега е чрез чакане на изсипвания, и както обиранията тогава секнаха изведнъж, така и изсипвания, очевидно вече ги няма
                              Та всеки да си прави изводите математически, кое ще надделее и е по лесно и логично да се случи
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • 5 k оборот?

                                Коментар

                                Working...
                                X