IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще ги лупкаме ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
      Къде са 3500%, къде са 6000%, както си спомням четох някъде другаде...

      Ама и 3500% да са, пак е много добре! Грубо казано двойно над това, което е направил индексът SOFIX от най-ниската си точка до най-високата си точка.
      Мда, поспаднаха последните две години.. Но се надявам следващите 2 пак да качат над 6000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
        На БФБето статуса вече в "Рали"
        Нека мине и днес, и тогава ще говорим за "статуси" Тази хубава бългаска дума да използвам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Не 20, само от 15 г. съм на БФБ, а доходността ми за периода е около 3 500 %.
          Абе доволен съм
          Къде са 3500%, къде са 6000%, както си спомням четох някъде другаде...

          Ама и 3500% да са, пак е много добре! Грубо казано двойно над това, което е направил индексът SOFIX от най-ниската си точка до най-високата си точка.
          BSE is dark and full of terrors...

          Коментар


          • На БФБето статуса вече в "Рали"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Както върви - ще си чакал 20 години за 30% от вложенията... ясновидеца.
              Не 20, само от 15 г. съм на БФБ, а доходността ми за периода е около 3 500 %.
              Абе доволен съм

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Дск Растеж вече е на +6% до НГ ако направи +15 и като се присъединят още няколко КИС и завъртят някоя реклама....ела гледай до къде води лакомията.
                То от лакомия още им държи влага и са пълни с хартии ,без ликвидност няма кой пак да се набута
                Успех все пак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                  +1

                  на този нашия магазин са му много прашни витрините...та ще трябва доста лъскане да падне за да видим отново небето или поне сияещото слънце
                  Дск Растеж вече е на +6% до НГ ако направи +15 и като се присъединят още няколко КИС и завъртят някоя реклама....ела гледай до къде води лакомията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Никой не се заяжда .магазини бол .нали като купим трябва и да го продадем а не да набучим едни пари за години напред,.я влези някой в магазина отново за сега купувачите предпочитат другите магазини с повече артикули и повече налични и хубави стоки ,нали знаеш клиента с кеша е цар, магазини бол
                    +1

                    на този нашия магазин са му много прашни витрините...та ще трябва доста лъскане да падне за да видим отново небето или поне сияещото слънце
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Аз не съм на пазара за една година бе пич. Мога и 2-3 г. да стискам зъби и да чакам пазара да види това което аз съм видял, но знам че когато това се случи чакането ще си е заслужавало. Да чакаш 3 г. за 200% доходност според мен си е добра оферта и ме устройва
                      Както върви - ще си чакал 20 години за 30% от вложенията... ясновидеца.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        Батя, ще ти дам пример с...теб!
                        Колко години са ти замразени средствата в една банкова позиция?
                        Аз не съм на пазара за една година бе пич. Мога и 2-3 г. да стискам зъби и да чакам пазара да види това което аз съм видял, но знам че когато това се случи чакането ще си е заслужавало. Да чакаш 3 г. за 200% доходност според мен си е добра оферта и ме устройва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                          Вие като сондирате, не знам с какво го правите, но май пропускате/нарочно или не/ едни приятни движения при БРЕФ, Хим,Неохим, ПИБ, ЦКБ, Гагарин и т.н. Но като седите в магазина само за да се заяждате с тези които си пазаруват така ще е.
                          Никой не се заяжда .магазини бол .нали като купим трябва и да го продадем а не да набучим едни пари за години напред,.я влези някой в магазина отново за сега купувачите предпочитат другите магазини с повече артикули и повече налични и хубави стоки ,нали знаеш клиента с кеша е цар, магазини бол

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                            Вие като сондирате, не знам с какво го правите, но май пропускате/нарочно или не/ едни приятни движения при БРЕФ, Хим,Неохим, ПИБ, ЦКБ, Гагарин и т.н. Но като седите в магазина само за да се заяждате с тези които си пазаруват така ще е.
                            +111
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Парите са в ръката ми, въпроса е:
                              Да ги прибера обратно в джоба или да купя нещо?
                              Май и аз се опитвам, да разбера БФБ мотивацията си..
                              Тук предпазливостта ми е правило №1, защото става въпрос за
                              много дълго време затваряне на пари при грешен ход или минимална загуба при навременен изход.
                              Ниска ликвидност, липса на движения, липса на доверие, липса на чужди инвестиции. Ръката се прибира.
                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                                Искат да се срути и да купят за жълти стинки, толкова имат хората
                                Миришат ти чорапите за подобно мерене на п....
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X