IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брех тези мечета колко бързо станаха бичета и се бият за "калпавите" БГ акции!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
      Само паролата си май не помниш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Аз помня времена когато се сключваха под 100 сделки на ден, но и времена когато имаше и по няколко хиляди на ден

        Абе много неща помня

        Само паролата си май не помниш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Близо 800 сделки за деня. Аз такова нещо не помня...
          Аз помня времена когато се сключваха под 100 сделки на ден, но и времена когато имаше и по няколко хиляди на ден

          Абе много неща помня
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Утре очаквайте още от същото

            Поръчки за покупки и продажби на дялове на фонда на първичен пазар до 15:00 часа на 28.09.2016 г.:
            Покупки
            231,091 дяла

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Близо 800 сделки за деня. Аз такова нещо не помня...
              Който е тук от 2007ма помни.
              Днес купих заради общата еуфория, пък ще видим.

              Коментар


              • Близо 800 сделки за деня. Аз такова нещо не помня...
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Милко не обича да дели и раздава големи дивиденти, но и той може да си пренастрои вижданията! От друга страна щерките си му бачкат яко, а и изостава от общия щурм!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Днес си я нанизах твоята Хика ->1800/,=
                    Успех , мойте бяха около 600 бр....така че не само мой.....

                    Коментар




                    • дали се заформя тренда от 2006 - 2007, когато имаше дни, ж които портфеила се променяше с 15-20К на сесия!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Не те разбрах за хиката , но успех на продалите на тези цени...
                        Дано има и по високи ,но аз не бързам ....
                        Мойте акции тук са спящи ...
                        Винаги мога да влеза ...
                        Сантимента в момента не ги засяга и аз не бързам да прехвърлям средства на БФБ от ДАХ.... там също се катери...


                        Днес си я нанизах твоята Хика ->1800/,=

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Не те разбрах за хиката , но успех на продалите на тези цени...
                          Дано има и по високи ,но аз не бързам ....
                          Мойте акции тук са спящи ...
                          Винаги мога да влеза ...
                          Сантимента в момента не ги засяга и аз не бързам да прехвърлям средства на БФБ от ДАХ.... там също се катери...
                          Какво не разбра ?
                          Онзи ден каза че си си продал хиката и пожела успех на останалите
                          Жив и здрав да си, но няма смисъл да ходиш на дакс. Разбира се и там не биха отказали да приберат свежи пари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            За това и не мисля че изпадането в еуфорично настроение върши добра работа
                            Върши, върши

                            Коментар


                            • Само да отбележа за мечките, че софикса е вече 513 и продължава да катери.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                                Така е, но точно от това имаме нужда за да не пукне БФБ докато спи. Аз още съм далеч от идеята, че идва дългогодишен бичи тренд, но ми харесват движения +50%/-50%.
                                И аз предпочитам волатилност пред заспалата работа от последните години. Нищо чудно да направи и 50% нагоре - но зависи колко пари ще привлича и как ще са разпределени във времето. А аз поне си нямам идея къде ще удари платото в привличането на нови средства, всеки момент нещата може и да се обърнат - не толкова от фонда, колкото от тези дето правят фронт рънинг и като видят че няма да им излезат сделките да почнат да разпродават. За това и не мисля че изпадането в еуфорично настроение върши добра работа

                                Коментар

                                Working...
                                X