IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • какво стана с този форуъм бе хора, замитане на мнения или в ерата на информацията наблюдаваме, ново неизследвано физично явление - анихилация на информация !? Къде е мастър Клод Шенон сега да обясни модела!?!?))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Ако си вглъбен в интрадея - ще изпуснеш картината !
      Днес най не усетно се заредих и с монбатЬО, тъй като тя е била винаги екзотична за мен и съм я пласирал бързо на публиката , да и се наслаждава, но по ведумите настоящи пътища , се налага и да присъства в кесията. Денят бе от ония- по дати 20,06,14г. и 27,06,14г. - дано ти говорят нещо - сделките неможеш ги сброИ !!!
      Мдаа и аз взех от тая хубава акция Монбат.

      Коментар


      • Дни преди балотажа да речем че сис сбъркалс кандидата си, да не гговоримза изхвърлянето за оставка преди седмици. Игране може д аняма и Греъма я загатна.
        Ледът обаче е тънък.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
          очевидно, че залагам, че политическа криза няма да има и че здравия разум ще надделее в неделя

          иначе ще хеджирам риска по друг начин

          Поясни мисленето за хеджиране. Освен рязка разпродажба и изяждане на част от печалбата друго не виждам. А ако чакаш не се знае до кога ще е мъката. Това е моя начин на мислене.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
            Как да ти го кажа. Много рисков играч си. Предпочитам да имам пропуснати ползи и да спя спокойно, а не да реализирам загуби. Иначе по друг начин казано сега трябва да се съобразяваме с ЕТФ-а и с политиците ако ни вкарат и политическа криза.
            очевидно, че залагам, че политическа криза няма да има и че здравия разум ще надделее в неделя

            иначе ще хеджирам риска по друг начин
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Ако си вглъбен в интрадея - ще изпуснеш картината !
              Днес най не усетно се заредих и с монбатЬО, тъй като тя е била винаги екзотична за мен и съм я пласирал бързо на публиката , да и се наслаждава, но по ведумите настоящи пътища , се налага и да присъства в кесията. Денят бе от ония- по дати 20,06,14г. и 27,06,14г. - дано ти говорят нещо - сделките неможеш ги сброИ !!!

              Да прав си. Аз гледам първо картината, а интрадея е за спорта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                и да продам с 10% под днешните цени ще бъда пак 10% на печалба

                ще играя на обратното на това което очаква тъплата и ще видим какво ще стане...

                успех и на теб
                Как да ти го кажа. Много рисков играч си. Предпочитам да имам пропуснати ползи и да спя спокойно, а не да реализирам загуби. Иначе по друг начин казано сега трябва да се съобразяваме с ЕТФ-а и с политиците ако ни вкарат и политическа криза.

                Коментар


                • Колкото до старата база , след октомври 14г. до март и април след добитите от Сефто - бях до 900бр. фарми само!

                  Но с нейните пари купувах трейда и имоти в групата
                  Last edited by inta53; 09.11.2016, 23:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                    Имаш стара база ( цените на придобиване са ти доста % под-спреда ) . Това ти дава спокойствие да спекулираш ( с уважение към теб ). Харесвам този начин на търгуване. За мен личните сметки са си лични. При какъв % комисионна работиш. В днешният ден коя позиция ти даде най-голям % печалба на интрадей ( само в % разбира се - в стойност е некоректно към теб и никога не ме интересува ). Интересува ме самото умение на играча . Успехи ти желая.


                    Ако си вглъбен в интрадея - ще изпуснеш картината !
                    Днес най не усетно се заредих и с монбатЬО, тъй като тя е била винаги екзотична за мен и съм я пласирал бързо на публиката , да и се наслаждава, но по ведумите настоящи пътища , се налага и да присъства в кесията. Денят бе от ония- по дати 20,06,14г. и 27,06,14г. - дано ти говорят нещо - сделките неможеш ги сброИ !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      Подготви ли се за понеделнишката оставка? Не го казвам с лошо. Просто един играч трябва да е подготвен как ще действа и в двете посоки и да спазва дисциплина. По-добре сигурна печалба, а не реализирана загуба. Успех.
                      и да продам с 10% под днешните цени ще бъда пак 10% на печалба

                      ще играя на обратното на това което очаква тъплата и ще видим какво ще стане...

                      успех и на теб
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                        в интересни времена живеем - не може да се отрече...

                        тръмп спечели изборите, азиатците изцапаха гащите, а ганьовците се оцапаха чак до чорапите

                        европа с ръст между 1 и 2%, по американските борси ръстове между 1 и 1,5%

                        утре мисирките ще се усетят каква фундаментална глупост са направили и пазара ще отвори с 5% гап

                        така се получава когато страха надделява над разума
                        Подготви ли се за понеделнишката оставка? Не го казвам с лошо. Просто един играч трябва да е подготвен как ще действа и в двете посоки и да спазва дисциплина. По-добре сигурна печалба, а не реализирана загуба. Успех.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Ощипи се !
                          Аз съм сигурен , че съм буден .... пък и с гап

                          п.п. Ха дано , ама на дали

                          сега ще си навия будилника да ме събуди за да видя как офертите продава ще се изтеглят от пазара

                          не е препоръка .............. имам акции и нямам кеш...
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Радий ! не ме мисли ти мене -и съм увеличил и ме яд, че вчера един ме изпревари в поръчката на 3,00 за 1000търси - и с три я затвори , а аз си увиснах сал с предходните 345бр. , но днес си допълних , че и продадох ;- документи ли искаш

                            sFarm 9546x2,191289= 20918
                            sFtrd 9730x2,55754= 24884
                            sFim 7300x2,17377= 15868

                            п.п. аз съм винаги в гимнастиката
                            Имаш стара база ( цените на придобиване са ти доста % под-спреда ) . Това ти дава спокойствие да спекулираш ( с уважение към теб ). Харесвам този начин на търгуване. За мен личните сметки са си лични. При какъв % комисионна работиш. В днешният ден коя позиция ти даде най-голям % печалба на интрадей ( само в % разбира се - в стойност е некоректно към теб и никога не ме интересува ). Интересува ме самото умение на играча . Успехи ти желая.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                              в интересни времена живеем - не може да се отрече...

                              тръмп спечели изборите, азиатците изцапаха гащите, а ганьовците се оцапаха чак до чорапите

                              европа с ръст между 1 и 2%, по американските борси ръстове между 1 и 1,5%

                              утре мисирките ще се усетят каква фундаментална глупост са направили и пазара ще отвори с 5% гап

                              така се получава когато страха надделява над разума


                              Ощипи се !
                              Аз съм сигурен , че съм буден .... пък и с гап

                              п.п. Ха дано , ама на дали

                              Коментар


                              • в интересни времена живеем - не може да се отрече...

                                тръмп спечели изборите, азиатците изцапаха гащите, а ганьовците се оцапаха чак до чорапите

                                европа с ръст между 1 и 2%, по американските борси ръстове между 1 и 1,5%

                                утре мисирките ще се усетят каква фундаментална глупост са направили и пазара ще отвори с 5% гап

                                така се получава когато страха надделява над разума
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X