IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нещо се разкачихме с реалността. За четири сесии изтрихме 3%, а днес Европа е ярко зелена. Надявам се т.нар. "пазар" на БФБ да преоцени каквото има да преоценява и да потегли поне в рейндж.

    Който и голям да продава трябва да знае, че убие ли ентусиазма сега, ще чака следващия след края на настоящия цикъл. Дано ЕТФ-ът не е свързан, защото ни е критично важен. Само че ако някой мисли, че просто ще изсмуква пари от дребните, не си е направил правилно сметката. Не че няма да стане, комарджиите все някъде трябва да си изиграят спестяванията, просто бизнесът няма да е устойчив и огънят ще угасне точно за месец (при това къс - Февруари). И после "Мисия Лондон" ще стане напълно невъзможна.

    Все пак раздвижването на БФБ освен заради иновациите се случи и заради възобновения ентусиазъм на ритейл инвеститорите. А ритейл инвеститорите сега събират де що имат спестен лев, за да го бетнат на борсата. Този процес изстине ли, каквито ще иновации да влязат, скуката ще се върне. Нещо, което и малки, и големи, а и самите компании не би следвало да желаят...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
      един отчет обърна посоката на пазара ...
      Според мен не е слабият отчет на хим/предполагам визираш него/.Тези които познават ситуацията знаят,че това им е играта.Просто явно идва време за консолидация на нива,одрусване на крушата....Виж колко са ниски оборотите в последно време.

      Коментар


      • Пак пробихме 600.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
          един отчет обърна посоката на пазара ...
          Наистина ли мислиш че това е причината?
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Приходите на Трейс не успяха да оправдаят прогнозите за миналата година

            Приходите намаляват с 40%, а печалбата близо четири пъти на годишна база

            Даа а аз мислех като Коледна пуйка да се бухна на тази трапеза....
            Това е израз на Протокол...който ми допада....

            Коментар


            • 15%,не съвсем.....
              Ако съм избухал кеша ,и имам доста Софиксови акции ми дават 10% от цената на софисовите акции да търгувам и ако изхарча тази сума ....после ги връщам и докато не влезат кеша на платформата съм блокиран...
              Ако имам кеш ,мога умножен по 2,5 пъти да правя сделки...
              Ако има неясно нещо на лични

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Не се радвай имам доста кеш а и мойте се качваха и имам вчера продажби та чакам утре паричките.....
                така са и доста от нашево брата ,мислят до къде ще стигнат продажбите и не слагат поръчки...
                Утре ще гледаме да подкрепим някоя позиция....
                Монти, през твоята платформа трябва ли да се чака сетълмент при продажба, за да можеш да купиш нещо ново?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Що е толкова тихо в тая тема? Не се ли радвате на движенията?
                  Не се радвай имам доста кеш а и мойте се качваха и имам вчера продажби та чакам утре паричките.....
                  така са и доста от нашево брата ,мислят до къде ще стигнат продажбите и не слагат поръчки...
                  Утре ще гледаме да подкрепим някоя позиция....

                  Коментар


                  • един отчет обърна посоката на пазара ...

                    Коментар


                    • Що е толкова тихо в тая тема? Не се ли радвате на движенията?
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • http://dnes.dir.bg/news.php?id=25162622

                        Това ще раздвижи маркета....
                        но кога ли ще стане.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          Не е ли по-добре да поспаднем още малко?
                          Е па по-добре е..
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Не е ли по-добре да поспаднем още малко?
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • UUUP 4000..
                              Last edited by Kiro; 01.02.2017, 09:55.

                              Коментар


                              • Хайде Кире,кажи up,up up 4000

                                Коментар

                                Working...
                                X