IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      https://e-vestnik.bg/29836/unikredit...-C565lxJ8Uzq5s
      „Уникредит Булбанк” се подиграва с Мартин Петров – предлага да му върне 10% от откраднатите 3,8 млн.

      А НИЕ ЧАКАМЕ ИНВЕСТИТОРИ..
      Добър повод,хората да преосмислят критериите си за надежност на банковата институция,много може би вече са го направили!

      Коментар


      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • https://e-vestnik.bg/29836/unikredit...-C565lxJ8Uzq5s
          „Уникредит Булбанк” се подиграва с Мартин Петров – предлага да му върне 10% от откраднатите 3,8 млн.

          А НИЕ ЧАКАМЕ ИНВЕСТИТОРИ..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Речи гачим кой е бара,- то сап едва ли е останал от мексиканки и китайки,
            да дирим и те познаем по ямурлука барем! -с индиянски нитки и пера!
            Не привличам внимание умишлено,но ако разбираш от часовници и пури може и да ме познаеш.

            Коментар


            • паричките във фондовете растат...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Скоро българската "тиквономика" ще отиде в трета глуха. Не знам на кого му е притрябвало да "инвестира" в умираща държава и икономика.
                https://dariknews.bg/novini/biznes/z...lovina-2174832


                Големи български предприятия намалиха производството си наполовина. Причината е, че промишленият ток е 3 пъти по-скъп днес, посочва NOVA.

                Бизнесът е категоричен, че утре ще спре работа, ако цената е толкова висока. На борсата 1 мегават/час днес струва 196 лева. Това е скок с 203% в сравнение с миналия петък.

                АОБР: Българските предприятия получават най-скъпата електроенергия в Европа

                Според Асоциацията на работодателите в България, тази ситуация се повтаря системно. Така нашите фирмите плащат в пъти по-скъп ток, отколкото конкурентите им в Европа.

                Индустриалците отново поискаха оставката на шефа на НЕК. Те обвиняват Петър Илиев в лобизъм. И смятат, че умишлено влияе на цените в полза на голям играч на енергийния пазар.

                Цената на тока за бизнеса скочи с 203%

                „До 100 лева може би ще бъде поносимо за производствата. Над тази цена производствата не са ефективни и няма да могат да изпълняват своите задачи.
                Енергетиката ни реално е фалирала с 10 млд лева дълг,затова и дигат цените ,което удря директно производството.
                Наблюдава се отказ от всякакво производство при тия цени на ток и вода.
                Last edited by Grosss; 03.07.2019, 21:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Знам, че Софикс каза че не поглежда, но други ще споделят ли мнение?
                  Все още само аз ли съм на мнение че растем от известно време?

                  Казах, че не съм отварял платформата от един месец, а не че не следя борсата. Това са различни неща, но както и да е.

                  Коментар


                  • Скоро българската "тиквономика" ще отиде в трета глуха. Не знам на кого му е притрябвало да "инвестира" в умираща държава и икономика.
                    https://dariknews.bg/novini/biznes/z...lovina-2174832


                    Големи български предприятия намалиха производството си наполовина. Причината е, че промишленият ток е 3 пъти по-скъп днес, посочва NOVA.

                    Бизнесът е категоричен, че утре ще спре работа, ако цената е толкова висока. На борсата 1 мегават/час днес струва 196 лева. Това е скок с 203% в сравнение с миналия петък.

                    АОБР: Българските предприятия получават най-скъпата електроенергия в Европа

                    Според Асоциацията на работодателите в България, тази ситуация се повтаря системно. Така нашите фирмите плащат в пъти по-скъп ток, отколкото конкурентите им в Европа.

                    Индустриалците отново поискаха оставката на шефа на НЕК. Те обвиняват Петър Илиев в лобизъм. И смятат, че умишлено влияе на цените в полза на голям играч на енергийния пазар.

                    Цената на тока за бизнеса скочи с 203%

                    „До 100 лева може би ще бъде поносимо за производствата. Над тази цена производствата не са ефективни и няма да могат да изпълняват своите задачи.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                      Сигурно си с Karoll Broker там всичко е наопаки

                      Една от възможноститте

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Цените падат а индексите са на плюс,как става тоя номер е трудно за разбиране.
                        Интересен феномен, но няма да го анализираме с оглед лятната летаргия и мижавите обороти по дружествата в софикса

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Цените падат а индексите са на плюс,как става тоя номер е трудно за разбиране.
                          Сигурно си с Karoll Broker там всичко е наопаки

                          Коментар


                          • Цените падат а индексите са на плюс,как става тоя номер е трудно за разбиране.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение

                              И мен не ме дразни песимизмът, писал съм по тази тема. По мое скромно мнение, БФБ, колкото и да страда от неособено активна търговия в сравнение с много други пазари, винаги е предлагала атрактивни движения по дадени позиции. Ето какво се случи при DOVUHL, визирам ръста в цената на акцията тази година. Разбирам онези, които не харесват пазара ни, радвам се и на онези като мен, които виждат възможности на пазара ни. При предното ми включване във форума преди близо два месеца писах, че DOVUHL ми е с най-голяма тежест. Возя се на това влакче от доста месеци и продължава да ми харесва. Така че може и да съм пристрастен. Аз съм лаик и нямам представа какви движения предстоят по тази позиция и на пазара ни като цяло. Притежавам и други акции на БФБ, освен DOVUHL. Препоръки нямам никакви.
                              Хубав ден на всички, с каквото и да сте избрали да се занимавате!
                              Няма особен песимизъм, та няма и какво да те дразни.
                              Както няма и особен оптимизъм, т.е. вече няма и пазарни емоции.))
                              Лятна жега се появи и се "играе" на спуснати кепенци - всеки си държи неговото и нехае за друго.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Предпочитам аз да поглеждам а другите не. Яловият песимизъм във форума ме кефи.
                                И мен не ме дразни песимизмът, писал съм по тази тема. По мое скромно мнение, БФБ, колкото и да страда от неособено активна търговия в сравнение с много други пазари, винаги е предлагала атрактивни движения по дадени позиции. Ето какво се случи при DOVUHL, визирам ръста в цената на акцията тази година. Разбирам онези, които не харесват пазара ни, радвам се и на онези като мен, които виждат възможности на пазара ни. При предното ми включване във форума преди близо два месеца писах, че DOVUHL ми е с най-голяма тежест. Возя се на това влакче от доста месеци и продължава да ми харесва. Така че може и да съм пристрастен. Аз съм лаик и нямам представа какви движения предстоят по тази позиция и на пазара ни като цяло. Притежавам и други акции на БФБ, освен DOVUHL. Препоръки нямам никакви.
                                Хубав ден на всички, с каквото и да сте избрали да се занимавате!
                                Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                                Коментар

                                Working...
                                X