IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес пазара се подигра с мечките

    Коментар


    • Като гледам как приключваме днес, утре ми се вижда ще е интересен ден за БФБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
        Липсва ми коментар на Бик в атака .
        Чакам му прогнозите ....съвсем сериозно!
        Моята прогноза я знаете.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Къде тръгнахте бре ? Нас няма ли да ни чакате да понапълним и тогава?
          Какви са тия - хем аматьори, хем с пари ....
          Дразнещо е като бързат така а не чакат да се потвърди тренда с още 10-15% up ...
          Last edited by Protokol; 20.02.2017, 15:31.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            ))))))))
            Тва със топлото и БФБ свърши работа.....

            Начи, да помечтаем за лятото...

            Коментар


            • Липсва ми коментар на Бик в атака .
              Чакам му прогнозите ....съвсем сериозно!

              Коментар


              • Къде тръгнахте бре ? Нас няма ли да ни чакате да понапълним и тогава?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Щото накупиха и трябва да ги продават.На тая борса не и трябват мечки,нито бикове а вълци като героят на
                  Ди Каприйо.
                  Това е твоята логига и няма лошо да мислиш така. За продаване не мисля.
                  Last edited by realista; 20.02.2017, 12:32.

                  Коментар


                  • ))))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Тва ли са биковете?! Тва и на телета не мясят бе!
                      Ти си все още мИче нали така? Да не кажеш после ама аз бях биче вие какво си помислихте

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                        Сега това значи ли, че ще ни кажеш, защо ще се вдигат?
                        Щото накупиха и трябва да ги продават.На тая борса не и трябват мечки,нито бикове а вълци като героят на
                        Ди Каприйо.
                        Last edited by Grosss; 20.02.2017, 12:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                          Много се радвам, когато много колеги казват как акциите трябвало да паднат, защото не знам си какво... Това означава, че са продали т.е. има кой да подкрепи акциите, защото ще трябва да купуват.
                          Сега това значи ли, че ще ни кажеш, защо ще се вдигат?
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Много се радвам, когато много колеги казват как акциите трябвало да паднат, защото не знам си какво... Това означава, че са продали т.е. има кой да подкрепи акциите, защото ще трябва да купуват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              психолозите обичат тази фраза ..."Всички знаем, че ...."
                              лесно може да ти внуши нещо ...
                              Когато усетих, че жената започна често да я използва и в разговорите си с мен и дадох избор - да ми предоставя списък на знаещите или да я забрави
                              Добре - не всички знаят, но такава е статистиката.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Изборите наближават все повече, а ръста се забави и изчезна.
                                Всички знаем, какво става с цените преди избори.
                                психолозите обичат тази фраза ..."Всички знаем, че ...."
                                лесно може да ти внуши нещо ...
                                Когато усетих, че жената започна често да я използва и в разговорите си с мен и дадох избор - да ми предоставя списък на знаещите или да я забрави
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X