IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • днес поне е имало за какво да пишете във форума ....... то търговия така или иначе няма от доста време...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

      Емиграцията е Задължителна при това с Еднопосочен билет!

      Само да ти кажа,че от моята гледна точка на провален форексджия с 20 годишни "наблюдения",позиции по няколко платформи и блещене по графики, Ванчо ви говори откровенни глупости с тон на дрогиран или пиян,а може би и двете....

      Такива ъпгрейди се правят задължително в почивни дни и след тях всеки потребител има правото да го откаже за "достатъчно продължителен период от време", през който си носи рисковете изрично за своя сметка! Изключение правят форсмажорни обстоятелства (като например 11,09,2001)! Но в продължение на часове по време на отворена сесия да няма достъп до Пода си е чиста подигравка с парите на инвеститори и спекуланти! И накрая с крива усмивка да следва мърляво слабоумно обяснение на некъф кротък идиот, е по вина изцяло на тия които са решили да играят домашен белот и да се сърдят,че ги обират....

      Дори Уиндоус 10 си вкарва ъпдейтите в "неактивен час" и не те задължава да ги приемаш веднага!

      Тия неща за отдавна известни на Вагените и те затова отиват в Турция.А пък ние тука ще чакаме БДЖ да купува локомотиви Шкода за да си обнови парка - не че има какво да тегли с тях.Апропо между София и Бургас има поне 100 ръждиви локо-Шкоди,които не могат да бъдат нарязани на скрап понеже нема кой да плати и къде да се претопят .....
      Кой ще бъде съден за това, че съумя да отреже цяла държава от борсата и?
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        СОХО ТИ ПЛАЧЕШ, ЧЕ ИП БИЛИ ВИНОВНИ, А АЗ ТРУПАМ КЕШ..Купувай нали си голям оптимист и много доволстваш.. И да висиш тука ..докато господарите ти са на власт нищо няма да се случи.. Кажи кой национализира БФБ вместо да я продаде, че забравихме..
        Точно така ,Кире хвани Ги на къс пас....
        Да кажат колко сделки имат днес и какво правят изобщо на борсата...освен да се молят на Буда да им качи акциите и че използват платформите за телевизори...
        Ето аз като краен песимист имам две сделки купува от 27 колкото ми показва платформата за близо Илядо и петстотин лева от 35К....и поръчки за още 6 К за утре купува ....

        Ама имам кеш а Повечето с партиЙните наколенки имат дълги езици и много никове...
        Айде чао ....че това 35 К си е постижение за борсата ,утре може и под 10 К да паднеме....
        И тези с големите приказки и с милионните портфеили нещо изчезнаааха...Защо ли?

        Коментар


        • СОХО ТИ ПЛАЧЕШ, ЧЕ ИП БИЛИ ВИНОВНИ, А АЗ ТРУПАМ КЕШ..Купувай нали си голям оптимист и много доволстваш.. И да висиш тука ..докато господарите ти са на власт нищо няма да се случи.. Кажи кой национализира БФБ вместо да я продаде, че забравихме..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            АМИ ДА СОХО..виновни са ИП, ПАПАТА, ХОДЖАТА И МЕЖДУНАРОДНОТО ПОЛОЖЕНИ, НО НИКОГА ПУНТА МАРА И КРАДЛИВАТА ШАЙКА..
            Кире продавай акциите и си гледай кефа какво се занимаваш с БФБ като само недоволстваш

            Коментар


            • АМИ ДА СОХО..виновни са ИП, ПАПАТА, ХОДЖАТА И МЕЖДУНАРОДНОТО ПОЛОЖЕНИЕ, НО НИКОГА ПУНТА МАРА И КРАДЛИВАТА ШАЙКА..
              Last edited by Kiro; 24.06.2019, 19:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                Хаха голяма търговия. Посредниците май са по виновни от БФБ май май
                С какво са виновни. Сега е сезона на черешите. БФБ е пета-глуха. Със или без нея през лятото - все едно. Най малко пък ИПтата са виновни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                  плюсчето е от мен !!!
                  Днес: Всички сделки за деня
                  Сделки: 51
                  Обем (брой лотове): 15 554
                  Средна цена на лот: 2.514
                  Обем лева: 39 111.89
                  това е антирекорд, независимо от спецификата на деня !!!!
                  Хаха голяма търговия. Посредниците май са по виновни от БФБ май май

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                    +1

                    И от мен едно... Във връзка с "миграцията на БФБ към Xetra T7" все по-актуална става тази (е)миграция за която си писал Инта...
                    Умните и красивите се окекаха, дадоха фира, изфирясаха или се нагушиха... Мисля, че ако затворят БФБ през лятото (за да не се мъчи), ще има повече файда - за Димитровден ще има по-голям оптимизъм .


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      ЕМИГРАЦИЯТА ОТ БФБ Е НЕОБХОДИМОСТ !!! -не е пожелание
                      +1

                      И от мен едно... Във връзка с "миграцията на БФБ към Xetra T7" все по-актуална става тази (е)миграция за която си писал Инта...
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        ЕМИГРАЦИЯТА ОТ БФБ Е НЕОБХОДИМОСТ !!! -не е пожелание
                        плюсчето е от мен !!!
                        Днес: Всички сделки за деня
                        Сделки: 51
                        Обем (брой лотове): 15 554
                        Средна цена на лот: 2.514
                        Обем лева: 39 111.89
                        това е антирекорд, независимо от спецификата на деня !!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          ЕМИГРАЦИЯТА ОТ БФБ Е НЕОБХОДИМОСТ !!! -не е пожелание
                          Емиграцията е Задължителна при това с Еднопосочен билет!

                          Само да ти кажа,че от моята гледна точка на провален форексджия с 20 годишни "наблюдения",позиции по няколко платформи и блещене по графики, Ванчо ви говори откровенни глупости с тон на дрогиран или пиян,а може би и двете....

                          Такива ъпгрейди се правят задължително в почивни дни и след тях всеки потребител има правото да го откаже за "достатъчно продължителен период от време", през който си носи рисковете изрично за своя сметка! Изключение правят форсмажорни обстоятелства (като например 11,09,2001)! Но в продължение на часове по време на отворена сесия да няма достъп до Пода си е чиста подигравка с парите на инвеститори и спекуланти! И накрая с крива усмивка да следва мърляво слабоумно обяснение на некъф кротък идиот, е по вина изцяло на тия които са решили да играят домашен белот и да се сърдят,че ги обират....

                          Дори Уиндоус 10 си вкарва ъпдейтите в "неактивен час" и не те задължава да ги приемаш веднага!

                          Тия неща за отдавна известни на Вагените и те затова отиват в Турция.А пък ние тука ще чакаме БДЖ да купува локомотиви Шкода за да си обнови парка - не че има какво да тегли с тях.Апропо между София и Бургас има поне 100 ръждиви локо-Шкоди,които не могат да бъдат нарязани на скрап понеже нема кой да плати и къде да се претопят .....
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Стокхолмският синдром рекъл на българския:-"А бе пич,ти направо ми разказа играта!!!"

                            Коментар


                            • През карол и бенча няма и следа

                              Коментар


                              • Някои и си търгуват вече...
                                12:20:24 SKK / SKK Сирма Груп Холдинг АД 0.690 1 080 745.20 +2.22%
                                12:13:43 5ND / HDOM Наш Дом България Холдинг 4.000 25 100.00 +300.00%
                                12:13:10 BSO / BSO Българска фондова борса АД 5.250 50 262.50 -0.94%
                                12:12:54 5F4 / FIB ПИБ 3.440 25 86.00 +4.88%
                                12:11:52 5BU / BREF Фонд за недвижими имоти Бълг... 1.960 20 39.20 -2.97%
                                12:11:52 5BU / BREF Фонд за недвижими имоти Бълг... 2.020 180 363.60 -0.98%
                                12:10:36 BSO / BSO Българска фондова борса АД 5.300 30 159.00 +4.95%
                                12:10:19 6S6 / SFI Софарма имоти АДСИЦ 6.450 100 645.00 -1.53%
                                12:10:19 5BU / BREF Фонд за недвижими имоти Бълг... 2.040 50 102.00 +2.00%
                                17:00:04 5MR / MOMKR Момина крепост 3.160 710 2 243.60 0.00%

                                Коментар

                                Working...
                                X