IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    И каква е драмата - трябва да решат проста задача или/или ...... или чакат и се надяват или купуват по скъпо отколкото са продали
    ха-ха-ха голям смях, стига сте писали бре хора, оставете фонда да се развива! След като не Ви харесва не инвестирай в него, а му продавай

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
      Ако се прегледа днес тази тема и на ЕТФ , може да се остане с впечатление, че много играчи губаят и са изнервени от това.

      Вероятно нервите са от мечия капан, който накара много спекуланти да продават и сега са в цайтнот?
      И каква е драмата - трябва да решат проста задача или/или ...... или чакат и се надяват или купуват по скъпо отколкото са продали
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Кире, на теб няма угодия бе, брат! Кажи какво да пиша, за да ви хареса? За вас няма значение дали съм бик или мечка, а е важно да има с кого да се заяждате.
        Не си му брат след като му бъркаш в банковата сметка.

        Коментар


        • Ако се прегледа днес тази тема и на ЕТФ , може да се остане с впечатление, че много играчи губаят и са изнервени от това.

          Вероятно нервите са от мечия капан, който накара много спекуланти да продават и сега са в цайтнот?
          Last edited by maretoff; 21.02.2017, 12:53.

          Коментар


          • Бик в атака, просто спри да занимаваш форума със себе се..Знаеш ли колко много хора са продали и купили много повече акции от теб без да парадират и да се правят на велики..Ти не разбра ли, че инвестициите са сериозно нещо, а не ура - бура и празни приказки..Вместо да спамиш по цял ден по- добре чети, че доста пропуски и незнания имаш...Преди беше ъпър на биковете, когато имаше мечки , а сега си обратното..И все грешно и все с големи претенции..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

              Като цяло съм нов тук, но за огромно съжаление продължавам да виждам типично българския манталитет - я не сакам Я да съм добре, а я сакам Вуте да е зле! Това обаче говори за техния умствен капацитет и жалко съществуване.

              Някои проджават да отказват да повярват какво се случва. Сега всеки опит за корекция надолу ще бъде като мехлем за тях. После естествено ще са купили на дъното най-добрите позиции. Предлагам да игнорираме тези индивиди, защото падаме на тяхното елеменарно ниво...

              Явно за тях, зад чуждестранен капитал от 1 млн. лв. в индексен фонд на борсата не стои evaluation на цялата икономика на България (данните за инфлация, безработица, растеж и т.н.)
              Ти може и да си нов, но аз съм тук от 16 години и знам че има хора които търсят само с кого да се заядат.
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Някои продадоха и сега в партер чакат мечките, а ги изненадва бика.Не е хубаво да се правиш на по умен от пазара
                Като цяло съм нов тук, но за огромно съжаление продължавам да виждам типично българския манталитет - я не сакам Я да съм добре, а я сакам Вуте да е зле! Това обаче говори за техния умствен капацитет и жалко съществуване.

                Някои проджават да отказват да повярват какво се случва. Сега всеки опит за корекция надолу ще бъде като мехлем за тях. После естествено ще са купили на дъното най-добрите позиции. Предлагам да игнорираме тези индивиди, защото падаме на тяхното елеменарно ниво...

                Явно за тях, зад чуждестранен капитал от 1 млн. лв. в индексен фонд на борсата не стои evaluation на цялата икономика на България (данните за инфлация, безработица, растеж и т.н.)

                Коментар


                • Кире, на теб няма угодия бе, брат! Кажи какво да пиша, за да ви хареса? За вас няма значение дали съм бик или мечка, а е важно да има с кого да се заяждате.
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Някои продадоха и сега в партер чакат мечките, а ги изненадва бика.Не е хубаво да се правиш на по умен от пазара

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Тва ли беше бичата атака? Язък! Аз помислих, че влака тръгва, а то още редят вагоните
                      Излагаш си ника

                      Коментар


                      • Тва ли беше бичата атака? Язък! Аз помислих, че влака тръгва, а то още редят вагоните
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от undoo Разгледай мнение
                          Къде изчезна онова недоразумение Ташунко? Пак ли чака в ниското?
                          Недоразумява се...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Защо трябва да се набутва кеша тук като се вижда че ликвидността е проблем .
                            Тук има позиции ако не купува фонда да излезеш с 2-3к си е проблем това не нормално ....
                            Нормалността идва постепенно. Когато е факт цените ще са други....
                            Иначе защо българските банки с рекордни печалби и преминали изпита ще се търгуват на подобни коеф. като Banco Populare, която отчита млрд. загуби ...
                            Основния проблем е ликвидността и за това си има решения, които започват да се прилагат и да дават резултат.
                            Някои ще рискуват е ще влизат в началото , когато нещата не са ясни...
                            Други ще чакат потвърждение на бичи тренд - да скочи с 15-20%...
                            Народът е казал - пилците се броят на есен .
                            п.с. Имам чувството, че ниската ликвидност се поддържаше изкуствено от по-големите играчи в комбинация ... Но това е до време ..
                            Но това няма как да е вярно за БГ където няма нито картели нито монополи ....
                            Last edited by Protokol; 21.02.2017, 10:22.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Къде изчезна онова недоразумение Ташунко? Пак ли чака в ниското?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                ........Както каза Гергана Малкоданска за времето по Нова - прекалено бързо тази седмица може да стане прекалено топло!......
                                Гергана(от Плевен) поздравява търпеливите оптимисти със затоплянето!
                                Click image for larger version

Name:	gergana-malkodanska.jpg
Views:	1
Size:	20.3 КБ
ID:	3171872

                                Click image for larger version

Name:	Gergana_Malkodanska_191_2.jpg
Views:	1
Size:	9.5 КБ
ID:	3171873


                                Last edited by tony1975; 21.02.2017, 05:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X