IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Така е, но виждаш прогнозните резултати. Или коалиция около ГЕРБ или такава около БСП. Това са реалностите.. по-малкото зло се избира!
    Иначе аз ще гласувам за Христо Иванов, но надали са достатъчно умните и прозорливи хора които ще го направят за да стане премиер.
    Аз също. Лошото е, че не сме узрели като нация и няма да заслужим полагащият ни се по-читав живот скоро. Да, реалностите не са приятни.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Знам ,че паметта на НекоЙ другарЕ е малко слабичка ,но истината е една....
      Софикс е бил най висок кога и при кой мин на финансите - коя партия....Червените ,станишев ,орешарски

      Софикс е бил най нисък ,при кой мин. на финансите ....борисов ,герб ,дянков...
      Предищното най високо положение на Софикс е било при кой премиер и кой мин на финансите ..орешарски ,червените
      Предишното най ниско положение е било при кой премиер и кой мин на финансите...реформаторите ,герб ,горанов..
      Сегашните стойности на софикс при кое слуожебно правителство е ,избрано от кой президент....червен президент
      Та така....
      Истината боли но е такава....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Не, не е по-добре естествено. По добре е някой свестен.
        Така е, но виждаш прогнозните резултати. Или коалиция около ГЕРБ или такава около БСП. Това са реалностите.. по-малкото зло се избира!
        Иначе аз ще гласувам за Христо Иванов, но надали са достатъчно умните и прозорливи хора които ще го направят за да стане премиер.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Да бе, по добре кУрнелия и Пеевски, така ли!?
          Аре не ставайте смешни!
          Не, не е по-добре естествено. По добре е някой свестен.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Ако е Горанов, ще прибираме печалбите... скоро!
            Да бе, по добре кУрнелия и Пеевски, така ли!?
            Аре не ставайте смешни!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Монти, защо според теб Горанов е зле за капиталовия пазар? Караиванова дойде от ноговото министерство, а балансирания бюджет си е предпоставка за ръст на борсата?
              Ако не си го разбрал от изминалите 8 години когато ГЕРБ са били на власт....?
              Първо Борсата беше национализирана при Дянков , после се прибраха паричките на здравната каса , после непрекъснати опити да се национализират ПФ ,като се мине към НОИ , забраната в адсиц да има чужденци,топлата връзка с Пеевски, работата на КФН , изгорелите парички в КОРП и т.н
              мога поне още 100 да напиша...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Разбира се че е добър сигнал.....
                Играта изглежда така...
                нисък оборот ,скок ,нисък оборот рейндж , нисък оборот скок , висок оборот малък спад,след него нисък оборот скок ....
                Или Две напред,една страни и една назад,после пак две напред.......
                Но понеже няма достатъчни акции за продажба ,най малкото търсене генерира скок...
                До кога ли до когато не се яви голям продавач....или Василев направи дъмпинг в Лондон да има скок с огромен оборот...
                Според мен това ще бъде или поне опит през м. май за прибиране на част от печалбите ,но дали ще е тогава ...
                Зависи от новото правителство , стратегията за БФБ и нейната продажба и доверието в мин.финасите ,също от межд. маркети и дали има доверие от чуждите инвеститори...
                Това милионче е добъл предвестник......
                Ако е Горанов...не ми се мисли...
                Не е препоръка...
                Ша купуваме Череши в Кюстендил....
                Ако е Горанов, ще прибираме печалбите... скоро!
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Монти, защо според теб Горанов е зле за капиталовия пазар? Караиванова дойде от ноговото министерство, а балансирания бюджет си е предпоставка за ръст на борсата?
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Не виждам никъде такива заглавия, ама днес май затворихме на ново най-високо ниво за последните 2 години и 10 месеца

                    И малко остава за нов 8 годишен връх.
                    А във форума е тихо, за мен това е по-скоро добър сигнал
                    Разбира се че е добър сигнал.....
                    Играта изглежда така...
                    нисък оборот ,скок ,нисък оборот рейндж , нисък оборот скок , висок оборот малък спад,след него нисък оборот скок ....
                    Или Две напред,една страни и една назад,после пак две напред.......
                    Но понеже няма достатъчни акции за продажба ,най малкото търсене генерира скок...
                    До кога ли до когато не се яви голям продавач....или Василев направи дъмпинг в Лондон да има скок с огромен оборот...
                    Според мен това ще бъде или поне опит през м. май за прибиране на част от печалбите ,но дали ще е тогава ...
                    Зависи от новото правителство , стратегията за БФБ и нейната продажба и доверието в мин.финасите ,също от межд. маркети и дали има доверие от чуждите инвеститори...
                    Това милионче е добъл предвестник......
                    Ако е Горанов...не ми се мисли...
                    Не е препоръка...
                    Ша купуваме Череши в Кюстендил....

                    Коментар


                    • Още лазим близо до дъното, какъв връх? На БФБ сме 10 човека и търсенето на акции е все още малко, въпреки че мажовците ни помагат като свалят емисии от борсата.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                        За броя сделки ще кажеш ли нещо? А за оборота?
                        Ами на санитарния минимум за съжаление, както обикновено. За мен радващото е че правим връх, а ентусиазъм няма никакъв - не отговаря на описанието за правенето на върхове.

                        Коментар


                        • Върви ли оптимизма? Нещо клати много тия дни...
                          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            С какво да ни натисне освен да спрат сървъра на Херта
                            Предполагам разбираш ,че при евентуални нарушения мисия Лондон е забравяме а за чужди инвеститори и дума да не става
                            е хайде сега мисля че няма да има кой знае какъв ефект. Капитал много пъти са писали за кои и колко става дума така че могат да се ограничат тези игри и дори тези пари да се насочат към други дружества и фондове. Те и без това пари не вкарват в експат!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                              За броя сделки ще кажеш ли нещо? А за оборота?
                              Че кво им има ? Винаги са били такива не виждам кое те изненадва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Не виждам никъде такива заглавия, ама днес май затворихме на ново най-високо ниво за последните 2 години и 10 месеца

                                И малко остава за нов 8 годишен връх.
                                А във форума е тихо, за мен това е по-скоро добър сигнал
                                За броя сделки ще кажеш ли нещо? А за оборота?
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X