IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Утре ще седя на ръцете си ....
    Щото и Софикс ще се решава....
    Как се кипУсите ,ще го вадят ли....
    Какво да ти кажа, с десет кила скочи кесията , а направих реални покупки само за 1кило...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Мисля че тук си е изконсумиран отрицателния резултат, нооо пазара ще си каже тежката дума, марта идва и не трябва да се ходи бос и разгърден разпищолен ли беше на твоя човек израза?
      Утре ще седя на ръцете си ....
      Щото и Софикс ще се решава....
      Как се кипУсите ,ще го вадят ли....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        След тази новина на Фрог нюз ,поне отчета да е добър...
        Ти как я тълкуваш....?
        Тотално се обърках от тези ходове на Шишо....?
        П.П. Утре ще бъде маИ трудно в Трейс.....?

        Мисля че тук си е изконсумиран отрицателния резултат, нооо пазара ще си каже тежката дума, марта идва и не трябва да се ходи бос и разгърден разпищолен ли беше на твоя човек израза?
        Last edited by inta53; 28.02.2017, 22:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

          ни БТХ
          След тази новина на Фрог нюз ,поне отчета да е добър...
          Ти как я тълкуваш....?
          Тотално се обърках от тези ходове на Шишо....?
          П.П. Утре ще бъде маИ трудно в Трейс.....?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            ни хим, ни сфарм ни мбат?!?!
            ни БТХ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

              Всички чакат отчета на хим
              ни хим, ни сфарм ни мбат?!?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Днес много тихо тук даже и мечкадара не се обажда
                Всички чакат отчета на хим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Днес много тихо тук даже и мечкадара не се обажда
                  Аз съм happy, заради Трейдинга и Доверие, но останалото няма да го коментирам

                  Коментар


                  • Днес много тихо тук даже и мечкадара не се обажда

                    Коментар


                    • Я, пак прочети какво съм написал и ако няма да се съобразиш с него, не ме цитирай - неадекватно е!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                        Обърнали сте го на политика, но е разбираемо... Изборите идват, но избор няма. Ако подходим емоционално, сигурно не трябва да гласуваме за никого, защото на всички им знаем кусурите. Идеалният кандидат остава мираж. Но сигурно и това е нормално - няма идеални. Представителната демокрация предполага да гласуваш за този, който най-добре ще защити твоите интереси. Но кой е той? За съжаление, както казва Батя, имаме само две възможности - коалиции, оглавявани от ГЕРБ или БСП. Дали поради лидерска глупост или задкулисен политически инженеринг, дясното е разбито и ако гласуваш за него, гласът ти може да отиде не на вятъра, а да се разпредели пропорционално, включително и към тези, които не предпочиташ. В такава ситуация аз смятам да заложа на на по-малкото зло и се надявам, че след като Делян Добрев и Карина Караиванова поеха сектора от Черешаря, нещата ще тръгнат на добре!
                        Ако прочетете какво сте писали през есента на 2014 г. ами същите хвалебствия и то За Реформаторския блок. и по малкото зло Герб.......
                        Дълга колеги колко е.....
                        Същите службогонци направиха най калпавата коалиция по интереси и две години стоят на Трапезата и бяха готови и Патриарх да станат само да са в управлението .....
                        Две години по късно пак същите хвалебствия за Да България ....и по малкото зло Герб...
                        А някоИ от тези с харесванията да излезе и Да каже Аз съм идиот че гласувах за Кунева и Москов и докарах Борисов и сега съм още по голям да гласувам за Партия без програма и идеИ с по малкото зло герб........
                        Която даже няма и да влезе в НС и ще позволи на Борисов и Марешки да направят единия вариант на правителство........
                        Щото много добро видяхме от предишните две.....
                        За последно ....
                        нито радан ,нито Христо Иванов са поели отношение че ще правят коалиция с Герб...
                        Даже се кълнят в обратното...
                        Нещо издишате политически ...
                        Ама каквато ни е борсата ,такива са ни и инвеститорите и спекулантите и аз се слагам в тях....
                        Нито четят нито вдяват.....
                        А са фенове на мечките и биковете....

                        Коментар


                        • Обърнали сте го на политика, но е разбираемо... Изборите идват, но избор няма. Ако подходим емоционално, сигурно не трябва да гласуваме за никого, защото на всички им знаем кусурите. Идеалният кандидат остава мираж. Но сигурно и това е нормално - няма идеални. Представителната демокрация предполага да гласуваш за този, който най-добре ще защити твоите интереси. Но кой е той? За съжаление, както казва Батя, имаме само две възможности - коалиции, оглавявани от ГЕРБ или БСП. Дали поради лидерска глупост или задкулисен политически инженеринг, дясното е разбито и ако гласуваш за него, гласът ти може да отиде не на вятъра, а да се разпредели пропорционално, включително и към тези, които не предпочиташ. В такава ситуация аз смятам да заложа на на по-малкото зло и се надявам, че след като Делян Добрев и Карина Караиванова поеха сектора от Черешаря, нещата ще тръгнат на добре!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Така е, но виждаш прогнозните резултати. Или коалиция около ГЕРБ или такава около БСП. Това са реалностите.. по-малкото зло се избира!
                            Иначе аз ще гласувам за Христо Иванов, но надали са достатъчно умните и прозорливи хора които ще го направят за да стане премиер.
                            И аз - все пак човек от нас е там - Влади Панев!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Вголяма грешка си МОНти !!! - имат си прекрасен иновативен млад икономически екип, но тава не е за тук в момента , отвори си капаците ....
                              Капаци ,капаци ама са вътре в нещата ,питай Мартинчо Димитров какво е казал за тях , когато са отказали коалицията , но не е тук мястото ...
                              Те няма да влезат в парламента.........
                              Познаваеми са в София...
                              Службашите на Кунева и Ненчев са по разпознаваеми....
                              Гласувай за тЕх и те са иновативни ,с всяка власт по всяко време ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Киро , за Черешаря сме на едно мнение ....
                                Значи екипа на Христо Иванов е строго консОлидиран в дадена тема...
                                Няма дясно ,няма ляво.....и съдебната реформа.
                                Всеки има политически предпочитания но ако гледа бъдещото развитие на Борсата ,единствения който е работил катт мениджър и има желание да я развива е Проданов от АБВ...
                                Съгласен съм с това че е Ренегат ,че е ляво ориентиран и мисля че няма да влезе в Парламента но търсите Човека...
                                Аз също няма да гласувам за тях ...
                                Но пък професионалната му нагласа е че ще бъде в полза на капиталовия ни маркет...?
                                Системата е така направена ,че избираш партия ,а тя самата си избира човекът.Харесваш не харесваш това е положението.

                                Коментар

                                Working...
                                X