IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    По добър е от Черешаря ,вервай ми....
    това че е бил виновен за гръмнали 16 банки са опорни точки..
    както опорната точка за Виденов ,той фалира България а всъщност и един леФ не открадна за разлика от следващите ....Добревци , Герговци , Нинова , Костов , Цветанов....и т.н.
    що махнаха пианката от Видин.....
    щото не е крал достатъчно....
    Ти четеш ли се какво пишеш, то при фалита на банките ти явно си бил в семенна течност

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Оптимизъмът за предстоящата седмица ми е, да прочета обявените предложения за разпределението на 2/3 от очакваните ~43Клв. дивиденти за 2016г. от 6те основни компании в/у които работих, както и същата да завърши с изненада - "Да България" с над 8 изборен% !
      Да България са единствените симпатични и за мен но поне засега не минават 4% според анкетите. За БФБ очаквам по малък оборот като цяло.



      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Другата седмица имаме избори! Какви са ви очакванията за БФБ и за изборите?

        От това което виждам засега май е по вероятно БСП да вземе властта в коалиция с ДПС и АБВ и евентуално подкрепа от ОП. Като десен човек вече съм казвал многократно моето мнение против левите но май това е най вероятният сценария в момента.
        Разпокъсан парламент. Пазарлък и кандърми. Вероятно симулантни. Правителство на националното обновление - ГЕРБ, БСП и някои от малките. Подготовка за избори за Велико НС и приемане на мажоритарен вот. Борсата ще тръпна в очакване. Това като най-логичен вариант, но има и много други. Подмолните течения кой знай къде ще ни завлекат?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Ама това финансовия корифей Гечев ли ???
          По добър е от Черешаря ,вервай ми....
          това че е бил виновен за гръмнали 16 банки са опорни точки..
          както опорната точка за Виденов ,той фалира България а всъщност и един леФ не открадна за разлика от следващите ....Добревци , Герговци , Нинова , Костов , Цветанов....и т.н.
          що махнаха пианката от Видин.....
          щото не е крал достатъчно....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            Ама това финансовия корифей Гечев ли ???
            Може пък да ни се размине Гечев, хората на Корнелия имат ли друг по-читав финансист?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Ами не знам, но видяхме , как я бори ГЕРБ с повече крадене..Като не я бори следващите.. не трябва да ги търпим , когато не сме доволни..Но никога повече комунистите от ГЕРБ..Лошото е , че сме принудени да избираме все между комунистически мутанти..
              Който и да дойде все комуняги са за жалост

              Коментар


              • Ама това финансовия корифей Гечев ли ???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Оптимизъмът за предстоящата седмица ми е, да прочета обявените предложения за разпределението на 2/3 от очакваните ~43Клв. дивиденти за 2016г. от 6те основни компании в/у които работих, както и същата да завърши с изненада - "Да България" с над 8 изборен% !
                  по принцип, Да България ми са симпатични ,но какво ще направят ако влезат във властта , призрака на Кунева е над тях .....
                  За мен лЯвото правителство ще наблюдава капиталовия маркет от страх от там да не дойде някоя издънка . Това Фондове , чужди инвеститори ,ПФ ,банки , облигации ,пирамиди и ще направят продажбата на БФБ......

                  Коментар


                  • Ами не знам, но видяхме , как я бори ГЕРБ с повече крадене..Като не я бори следващите.. не трябва да ги търпим , когато не сме доволни..Но никога повече комунистите от ГЕРБ..Лошото е , че сме принудени да избираме все между комунистически мутанти..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Всеки друг , но не и мутромилиционерите черешари.Те на два пъти скапаха Борсата и изгубихме много..Без да покажем ефективна борба с корупцията няма да дойдат наистина големите инвеститори за траен растеж..
                      Това означава ли че Корнелия ще бори успешно корупцията ?

                      Коментар


                      • Всеки друг , но не и мутромилиционерите черешари.Те на два пъти скапаха Борсата и изгубихме много..Без да покажем ефективна борба с корупцията няма да дойдат наистина големите инвеститори за траен растеж..

                        Коментар


                        • Оптимизъмът за предстоящата седмица ми е, да прочета обявените предложения за разпределението на 2/3 от очакваните ~43Клв. дивиденти за 2016г. от 6те основни компании в/у които работих, както и същата да завърши с изненада - "Да България" с над 8 изборен% !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Другата седмица имаме избори! Какви са ви очакванията за БФБ и за изборите?

                            От това което виждам засега май е по вероятно БСП да вземе властта в коалиция с ДПС и АБВ и евентуално подкрепа от ОП. Като десен човек вече съм казвал многократно моето мнение против левите но май това е най вероятният сценария в момента.
                            Българският пазар има слаба корелация с политическата дейност. Това са поредните избори, а не фалитът на структуроопределяща банка. Дори и при "избори до дупка", SOFIX ще расте. Вече с какво темпо, това е друг въпрос.

                            Апропо, то и развитите пазари не се интересуват кой знае колко от избори и референдуми. Виж, ако "Лемън Брадърс" и "Мерил Линч" фалират, ще се усети.

                            Коментар


                            • Не знам кои тъпаци ще са. Читавите няма да имат власт да управляват - дори РБ вече ме дразнят, тоя Божо Лукарски горкия толкова се е харесал и си вярва... Лично, макар и прогнозите да сочат че не влизат съм решил да подкрепя Да България и Влади Панев.

                              Аз очаквам пък приятни цифри в отчетите на СОФАРМА, МОНБАТ, че дори и в БРЕФ, виж с Албена не знам какво да очаквам - те хронично са на загуба, ама няма ли да продадат някой от активите на холдинга?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Другата седмица имаме избори! Какви са ви очакванията за БФБ и за изборите?

                                От това което виждам засега май е по вероятно БСП да вземе властта в коалиция с ДПС и АБВ и евентуално подкрепа от ОП. Като десен човек вече съм казвал многократно моето мнение против левите но май това е най вероятният сценария в момента.
                                БСП , плюс Каракачанов , с подкрепата на ДПС в зала .....
                                Ако БСП е първа.....
                                Да гласуваш за РБ трябва да си дебил или да не те интересува политиката ....
                                Същото и за Черешаря.....
                                Те бяха готови на всичко за да са във властта и няма да минат 4 % според мен....нито Радан ,нито Христо Иванов ще минат и те 4% ..

                                Което е лошо че на Борисоф ще се вдигне резултата ..

                                Коментар

                                Working...
                                X