IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде сега пак виж да не би ръста за миналата година да започва след оставката на Борисов и не пиши глупости.Аз както няколко пъти писах съм гласувал за Х.Иванов и антикорупцията на ГЕРБ.За повече яснота дядо ми е съден от Нар.Съд ,другия ми дядо е бил офицер на Царя, а леля ми е избягала в САЩ и тежко на нас които бяхме тук с тези биографии.Точко тези , които защитавате- ГЕРБ са наследниците на БКП и ДС и са завършили в бастиона на ДС и комунизма- Симеоново..

    Стига сте политизирали темата- само ми отговорете защо десният ГЕРБ национализира борсата и 8г. се влачим по корем.Кой е В.Горанов и коя борса е Черешова, кои са свързани с Пеевски..


    http://www.infostock.bg/infostock/co...graphics/SOFIX

    Гледай си службичката от комунистическия ГЕРБ и се прекланяй на Буда и Лиляна с дядо от ЦК на БКП- изобщо знаеш ли колко хора са от БКП в твоята партия..
    Last edited by Kiro; 30.03.2017, 17:10.

    Коментар


    • Спящият бик, каква попара си ял като гласуваш и защитаваш милиционер комунистите от ГЕРБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Да видиш грохнал бик - безценно
        Вече станахме борса на маймуните .Софиянец хочеш ли изгнило бананче?
        Last edited by Grosss; 30.03.2017, 16:48.

        Коментар


        • Да видиш грохнал бик - безценно
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение



            Защо смятам че ние налазила тролска герберска дружинка...
            Всеки политически пост за герб се харесва между 4 и 5 човека....
            Включително и това с червеното.....
            ама толкова си могат герберите.....
            Мога да им го обясня.....ако не могат да го разберат...
            На тебе също....беше престанал да пишеш нали....
            Знам си аз, че не трябва да се хвърля камък в рядка кал, ама на, не се сдържах. А това че никой не ти харесва писанията, ами върни се две три години назад и виж колко глупости, анализи с многоточия и неверни прогнози, тъпи манипулации и лизане на прасета и вместо да ходиш да се изявяваш в кварталното ППО, продължаваш да си мислиш че с комсомолските клишета ще изкараш двадесет лева, ама не става и затова си нервничко. А и службица в държавната администрация йок. И с ореваването при фонда не се получи, хика мика дрън дрън. А пари за море с другарката или ако нема, почивката на село при свекара.
            Last edited by balarev; 30.03.2017, 16:31.

            Коментар


            • Когато спрете да пишете за политика, пуснете ми едно съобщение, да продължим темата по същество, а не с политическите ви нападки...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                Не знам дали има или е на демо, но се беше хванал на бас за цената на Хим към края на миналата година. Загуби и за 50 лева се направи, че го няма. Страшният инвеститор и компетент се скри за 50 лева. А после някакви каскети пишат за тролове, мутри и т.н. Е те това е.
                Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                Монти какво извинение бе човек, през 2015/2016 г., а и до ден днешен ти представяш като факт, нещо което НЕ СЕ Е СЛУЧИЛО ГОДИНИ ПРЕДИ ТОВА. Смятам че дотягам на хората и спирам с писанията. Само моля да бъде отбелязано за протокола, че ти започна с политизирането на форума преди години/всеки може да ти прочете писанията/, а сега се побърка и демократът Кирчо, който се държи като представлител на партия, "която е спечелила 78 %"/Кошлуков/. Лек ден.
                Защо смятам че ние налазила тролска герберска дружинка...
                Всеки политически пост за герб се харесва между 4 и 5 човека....
                Включително и това с червеното.....
                ама толкова си могат герберите.....
                Мога да им го обясня.....ако не могат да го разберат...
                На тебе също....беше престанал да пишеш нали....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Разгледай си хубаво графиката кога е най- голямото поскъпване за миналата година , а после си припомни, че наскоро стигнахме след 3 години нивото на Орешарски.Борсата мрази тикво- черешарите. Моля първо да се гледа и чете и после да се пише...Някой чул ли е в друга страна от ЕС да е национализирана борсата , както у нас от десните ГЕРБ.И тебе те прибавихме в списъка на троловете на ГРОБ...
                  Ами, гледам я, Кире, графиката и виждам, че SOFIX е на 8-годишен връх!? Погледни я и ти, може да се засрамиш от глупостите, дето ги плещиш?...

                  Колкото до това трол ли съм, чиновник ли съм - не се теразай повече да го мислиш, защото аз не го крия - АНТИКОМУНИСТ съм. Какъвто трябва да е и всеки друг демократ - освен да изповядва ценностите на свободата, задължително трябва да е антикомунист, антифашист, антитерорист...

                  Нападаш, гледам, не само мен, но самият не заставаш зад никаква конкретна теза, камо ли да я защитиш с аргументи? Защо така, Кире, какъв е този разрушителен демон, дето се е вселил в теб? Опитай се да си отговориш - ако не успяваш, мога да ти помогна? Много пъти съм виждал как точно преди избори винаги се пръкват едни политически "сили", дето едничката им цел е да разводнят и разделят гласовете на почтените хора, тъй че накрая пак комунягите да са на кяр... Но не на мен тия, Кире - гърмян бик съм аз, нищо, че се именувам Спящият! Ял съм попарата на ДС и разпознавам вонята и отдалеко!... Но да не помислиш сега, че искам да те изкарам трол на БСП или ДС - спокойно, няма такова нещо, знам много добре че не всички, които дрънкат глупости са тролове - някои са обикновени мекерета, които се предлагат безплатно и безрезервно, само и само да са в центъра на вниманието. Опозиция един вид, ама не парламентарна - с 2% не става - ами форумна някаква... Разбирам и се извинявам, че не винаги мога да ви обърна достатъчно внимание - вие може и да сте опозиция, дори хронична опозиция - но нас държавни дела ни чакат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                    Може ли да отдовориш на един въпрос - имаш ли бг акции в момента. Оставам с впечатление, че не си инвеститор ?
                    И по твоите критерии и аз съм платен Гроб трол
                    Не знам дали има или е на демо, но се беше хванал на бас за цената на Хим към края на миналата година. Загуби и за 50 лева се направи, че го няма. Страшният инвеститор и компетент се скри за 50 лева. А после някакви каскети пишат за тролове, мутри и т.н. Е те това е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                      Може ли да отдовориш на един въпрос - имаш ли бг акции в момента. Оставам с впечатление, че не си инвеститор ?
                      И по твоите критерии и аз съм платен Гроб трол
                      Ти не си...
                      Но, спящия бик е герберски трол или от фенската му дружинка......
                      във момента те са много и на върха ,но до месец ще изчезнат....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Разгледай си хубаво графиката кога е най- голямото поскъпване за миналата година , а после си припомни, че наскоро стигнахме след 3 години нивото на Орешарски.Борсата мрази тикво- черешарите. Моля първо да се гледа и чете и после да се пише...Някой чул ли е в друга страна от ЕС да е национализирана борсата , както у нас от десните ГЕРБ.И тебе те прибавихме в списъка на троловете на ГРОБ...
                        Може ли да отдовориш на един въпрос - имаш ли бг акции в момента. Оставам с впечатление, че не си инвеститор ?
                        И по твоите критерии и аз съм платен Гроб трол

                        Коментар


                        • Разгледай си хубаво графиката кога е най- голямото поскъпване за миналата година , а после си припомни, че наскоро стигнахме след 3 години нивото на Орешарски.Борсата мрази тикво- черешарите. Моля първо да се гледа и чете и после да се пише...Някой чул ли е в друга страна от ЕС да е национализирана борсата , както у нас от десните ГЕРБ.И тебе те прибавихме в списъка на троловете на ГРОБ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Ето ги баш мутренските тролове - Баларев и Пенко - спам и простотии , а при господарите им Борсата пак пада..Направете си отделна тема тролове, това е тема за оптимизъм, а при вашето управление спряхте Борсата и черешасахте всичко..

                            Спрете личните нападки..
                            Кире, аз не мога да се похваля като Батя с трикратно увеличение, но за последната година имам около 30%. Мисля, че не е лошо, особено ако се повтори и тази година... Та кой, казваш, управляваше, докато правехме тези печалби?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polizist Разгледай мнение
                              male4ko:Ами иди в чужбина да видиш там пък как ще ти източват заплатката с данъци...

                              Бях година и половина в Германия,изпитах го на гърба си:Steuerklasse1-една трета от заплатата ти смъкват! После минах на данъчен клас 3-та малко по-малко ми спираха...
                              Я кажи сега за другите данъци, такси, налози, и прочие. Че не е като да не сме били и ние навън. За разходите за наем, ток, вода, газ и други няма да подхващам дори.....
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                                Ти съвсем изтрещя бре
                                много съм си добре
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X