IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Днес беше много тъжен момент за нашата борса.....
    Маркета не падна с много , но ги нямаше ПФ за преоценка ....
    Освен 100 акции в холдинг варна ,75 акции в холдинг св.София , 25 акции в капачките ,близо 1755 акции във фармата ,600 в атера ,нямаше други желаещи да вдигнат маркета даже и с малко...
    Ако и утре е същото ...
    ще излезе верно мнението че ПФ и софикс фонда са направиили комбина за целомесечна преоценка или че цената на акции е набалончена....
    Не е препоръка....
    Монти, понякога трябва да си напрегнеш сивото вещество. Извинявай много, ама какво очакваш да направят пенсионните, при положение, че от началото на годината борсата е прилично нагоре, да не кажа доста, чуждите пазари са на върхови стойности и съответно доходностите на пенсионните са на доста добри нива? Много ясно, че ги няма, защото просто не им е нужно да го правят. Имам увството, че ти си си изградил някакъв тертип на търговия, според който купуваш определени позиции и ги залагаш високо на края на тримесечие с цел пенсиите да ти ги оберат. И като не стане, голяма драма. Опитваш се да фронтрънваш ETFа, обаче и това не ти се получчава. Трябва да си промениш начина на търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
      Мдааа , работния ден приключи .....
      Със още една дневно съборена ограда от 4 деветки ! Птуу - Птуу - птуууф! - Да не чува дявола!

      Коментар


      • А за други сега започва ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
          Мдааа , работния ден приключи .....
          ..... и нещо тая борса ми намирисва.Струва ми се че няма да издържи.

          Коментар


          • Мдааа , работния ден приключи .....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Монти, ще гласуваш ли за ГЕРБ, ако за 2 години направят СОФИКС 2000

              АКОоо

              Аз ще гласувам за тях, въпреки че първия път гласувах и ме излъгаха , ще ще вкарат Доган и Станишев в затвора , а се гушнаха с Пеевски..
              Не мога да разбера кога източиха резерва на Здравната каса от милиард и 500 милиона и 3 милиарда останали в резерва от Станишев .....какво говореха....Кога взеха 16 миларден заем , когато плащат 2 мириарда лева за саниране на частни домове......Когато национализираха Борсата на царистите ....
              Та това е Комунизъм.....
              Левите са по малкото зло в момента нито Нинова ми харесва ,нито Добрев но са по малкото зло в момента....щото имат мандат 8 години и си заминават а Борисов няма мандат до Борисов 110...
              Ако съм трол на БСП щях да с мълча и да ги чакам да се прекарат политически и то ще стане в рамките на месец....
              Ето днес в Копривщица.....Тока се вдига,газта за фирмите , парното в София 28% , водата с 18 % все радостни неща за простия гражданин и дребен фирмаджия и оттам хранителнитее стоки и когато го усети с джоба другата зима....



              П.П.Общинският съвет в Копривщица е гласувал да се премахне статутът на града като архитектурно-исторически резерват, тъй като пречи на проектите на един местен бизнесмен, съобщава mediapool, позовавайки се на информация от кмета Генчо Герданов (ГЕРБ), който е обявил, че е против решението и ще се бори за запазването на статута на града дори и в съда. Според зам.-кмета инж. Тони Малинов решението е взето с 7 гласа "за" от общо 11 общинари е и подкрепено от цялата група на ГЕРБ, която се състои от четирима души. Това се е случило на 17 март, но протокол от гласуването няма качен на сайта на общината.
              Last edited by Монти; 30.03.2017, 17:44.

              Коментар


              • Стига вече политика..Аз спирам и се готвя да изпия поредният спад на Борсата под ръководството на Черешаря..

                Коментар


                • Монти, ще гласуваш ли за ГЕРБ, ако за 2 години направят СОФИКС 2000

                  АКОоо

                  Аз ще гласувам за тях, въпреки че първия път гласувах и ме излъгаха , ще ще вкарат Доган и Станишев в затвора , а се гушнаха с Пеевски..

                  Коментар


                  • Днес беше много тъжен момент за нашата борса.....
                    Маркета не падна с много , но ги нямаше ПФ за преоценка ....
                    Освен 100 акции в холдинг варна ,75 акции в холдинг св.София , 25 акции в капачките ,близо 1755 акции във фармата ,600 в атера ,нямаше други желаещи да вдигнат маркета даже и с малко...
                    Ако и утре е същото ...
                    ще излезе верно мнението че ПФ и софикс фонда са направиили комбина за целомесечна преоценка или че цената на акции е набалончена....
                    Не е препоръка....

                    Коментар


                    • Да разбира се като патриот и срещу агентурата на Т.....я.Уважаеми Гербери кой беше агент Буда , кой е Цветанов и кои са наследници на БКП в ГЕРБ..
                      Бик и как ни спасяваш от комунистите, като гласуваш за другите комунисти от ГЕРБ..

                      Коментар


                      • В първите години след падането на режима на Живков комунистите бяха много уплашени, но вместо да ги наврем в миша дупка тогава, и ние като теб сега, се правехме на много демократични - по-големи светци и от папата... Никой не ни беше учил на демокрация и лесно се лъжехме. Но на изборите беше от ясно по ясно - магаре да изправиш срещу комунист, хората за него щяха да гласуват. Толкова се бяха напатили. Сега не е по-различно, но поколенията се менят и по-младите не помните какво беше. Лошото е, че не само не помните, но и не четете. А казват, че който не се учи от историята, се връща в нея. Ето, това не искам да става - затова бих гласувал за всеки, който може да се опъне на комунистите и да предотврати реставрацията на старото!

                        Коментар


                        • Теории много , но истината е жестока- Борсата е национализирана, инвеститорите прогонени и сме далеч от нивото от 2008г. Получават се много доклади за реформи , където се сочи истината.Първи сме в ЕС по бедност и корупция..Изостанахме много зад антикорупционна Румъния..
                          РЕФОРМИ НЯМА..


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Хайде сега пак виж да не би ръста за миналата година да започва след оставката на Борисов и не пиши глупости.Аз както няколко пъти писах съм гласувал за Х.Иванов и антикорупцията на ГЕРБ.За повече яснота дядо ми е съден от Нар.Съд ,другия ми дядо е бил офицер на Царя, а леля ми е избягала в САЩ и тежко на нас които бяхме тук с тези биографии.Точко тези , които защитавате ГЕРБ са наследниците на БКП и ДС и са завършили в бастиона на ДС и омунизма- Симеоново..
                            Стига сте политизирали темата- само ми отговорете защо десният ГЕРБ национализира борсата и 8г. се влачим по корем.Кой е В.Горанов и коя борса е Черешова, кои са свързани с Пеевски..


                            http://www.infostock.bg/infostock/co...graphics/SOFIX
                            А ти стана държател на явочна квартира агент Елника, хахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Сякаш най-ефективното решение на политическият инженеринг е да сегментираш хората по техните страхове. Тогава са твои завинаги. Страхувате се от мюсюлмани и ОФ е вашето спасение. Страхувате се от бели лумпени вилнеещи по КПП и Местан и Доган ще ви приласкаят. Страхувате се от западните империалисти, Корнелия ще ви върне в младостта на зрелия социализъм. Страхувате се от Руската агресия и Радан ще ви помогне. Считате, че всяка далавера в съдебната система без ваше участие е корупция и ДАбг ще ви помогне. После трябва само да засилвате страховете и гласоподавателите са ваши. Чета какво пишете и единственото нещо което се разбира е от какво се страхувате. До момента не съм видял нито едно смислено обянение на някоя теория.
                              точно... в резултат на което народът ни е все разцепен..... хубаво би било да може "снопът" да е обединен, цялостен и силен, но не виждам как ще стане това.... повечето им е по-важно да се делят на цесекари,левскари, политически пристрастия, професии етц... ТОВА като се промени и се научим да се уважаме един друг ще стане по-добре

                              Коментар


                              • Сякаш най-ефективното решение на политическият инженеринг е да сегментираш хората по техните страхове. Тогава са твои завинаги. Страхувате се от мюсюлмани и ОФ е вашето спасение. Страхувате се от бели лумпени вилнеещи по КПП и Местан и Доган ще ви приласкаят. Страхувате се от западните империалисти, Корнелия ще ви върне в младостта на зрелия социализъм. Страхувате се от Руската агресия и Радан ще ви помогне. Считате, че всяка далавера в съдебната система без ваше участие е корупция и ДАбг ще ви помогне. После трябва само да засилвате страховете и гласоподавателите са ваши. Чета какво пишете и единственото нещо което се разбира е от какво се страхувате. До момента не съм видял нито едно смислено обянение на някоя теория.

                                Коментар

                                Working...
                                X