IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Удри Мецо, с голямата лапа!
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • днес 5 мечки нокаутирах
      Който има кеш - нокаутира)))))) А биковете "валат" ли ги оставяш !?))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Само така Джони ,бии мечките в мойте позиции.....
        не знам как си но аз от НГ съм вече на 36 % .плюс...близо 10 % за седмицаа....
        Така че много ще чакаш...
        Преди монбата е Хиката , гагарин , БТХ и ФИБ ....точно по този ред ще бъде....
        Днес развързах 2К от доверие.....имам още толкова....
        Не знам какво печелите но като гледам софикс акциите ами те лазят със по няколко стотинки....
        биете мечката а тя не разбира....
        На мен това ми трябваше, благодаря на щастливата случайност, че си тук!
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          От претенциозното заглавие и многото изписани думи, за инвестиращите на БФБ единствено важно е изречението-

          Необлагаеми са например доходи от сделки с акции и други финансови инструменти, които се търгуват на регулиран пазар в ЕС и Европейското Икономическо Пространство /ЕИП/.

          Коментар



          • Коментар


            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
              Как беше? Много ми е гот Как сте момчета? Чакам Монтиту да продаде Монбата, та да тръгнат и там нещата, че нещо изостава
              Само така Джони ,бии мечките в мойте позиции.....
              не знам как си но аз от НГ съм вече на 36 % .плюс...близо 10 % за седмицаа....
              Така че много ще чакаш...
              Преди монбата е Хиката , гагарин , БТХ и ФИБ ....точно по този ред ще бъде....
              Днес развързах 2К от доверие.....имам още толкова....
              Не знам какво печелите но като гледам софикс акциите ами те лазят със по няколко стотинки....
              биете мечката а тя не разбира....

              Коментар


              • Как беше? Много ми е гот Как сте момчета? Чакам Монтиту да продаде Монбата, та да тръгнат и там нещата, че нещо изостава

                Коментар


                • Приятно е да се гледа така, като се наливат пари на пазара - Доверие холдинг, Евроинс. Сега са те, утре други.

                  Коментар


                  • Днес много ми хареса ентусиазма и изобщо играта......все повече заприличваме на борсичка!

                    Коментар


                    • Ей такова дране на мечки отдавна не бях правил Днес ги бия като боксьор боксова круша
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Точно това се случва. Та са доста рационални играчи!
                        Виж като почнат да ни пласирват увеличения на капитала и се пръкват ежемесечни ИПО-та ще имаме обратния сигнал
                        Или когато почнат да продават за да "увеличат фрийфлоута", както правеше навремето Черепахата
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          Не това пич, просто досаждаш на хората, имай поне малко уважение към тях, защото това е реципрочно за уважение към себе си
                          Уважение към Вас няма защото , няма уважение към мен...
                          Ще ми е интересно в края на годината ако индекса е по нисък от сега ,какво ще говориш или тогава аз ще ви правя аутодаФе на писанията ви както е било много пъти в изминалите години... ....

                          Характерното е че мажо почнаха да прибират некоИ држества под Юргана защото цените стигнаха по високи стойности отколкото си струва да ги отпишат.....

                          Коментар


                          • Освен всички други кешови наличности, сега трябва да се чудим (участниците на пазара) и къде да заврем парите от разкешването при Доверие и Евроинс. А се задават и други такива чуденки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Явно мажовците мислят, че цените ще растат и не им се плаща на по-високото
                              Точно това се случва. Та са доста рационални играчи!
                              Виж като почнат да ни пласирват увеличения на капитала и се пръкват ежемесечни ИПО-та ще имаме обратния сигнал

                              Коментар


                              • днес 5 мечки нокаутирах
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X