IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Пригответе се за грозна курекция от дяволското 666.причината също ще бъде грозна
    хахаха, от курекция само да не стане ерекция

    Коментар


    • Пригответе се за грозна курекция от дяволското 666.причината също ще бъде грозна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Днес хем ще си пия студена биричка, хем ще си търгувам и ще лупкам мечки
        Да не си си купил хладилник?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

          Ами всеки си ги мисли, както му се иска. Преди ви се искаше Софарма да консолидира Доверие, сега пък ви се иска да НЕ го консолидира, че да влезе в Софикс. Абе няма угодия За мен ти си в грешка за ЗХБГ А Сирма даже цената си от ИПОто не можа да запази, та Софикс
          Софарма НИКОГА не е консолидирала Доверие!!! Ако няма да има скоро търгово е възможно да влезе в Софикс.

          Сирма стои много стабилно на тези нива и е с много добри данни за Софикс по новите правила! ЗХБГ засега е много назад и при размера на фф и на този етап няма голям шанс пък на Холдинг Варна им стигат 2 компании в Софикс да не са прекалено алчни
          Last edited by X_Y; 28.06.2017, 10:29.

          Коментар


          • Днес хем ще си пия студена биричка, хем ще си търгувам и ще лупкам мечки
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Днес ръста май ще е силно агресивен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


                Доверие не се консолидира в Софарма и се гледа като отделно дружество. За Софарма Трейдинг мисля че точно теглото на групата минава 20% но за Доверие няма проблем. А за Сирма си в грешка!

                ЗХБГ засега няма голям шанс според мен и ръста е по скоро за преоценка в края на второто тримесечие от фондовете но мисля до там.
                Ами всеки си ги мисли, както му се иска. Преди ви се искаше Софарма да консолидира Доверие, сега пък ви се иска да НЕ го консолидира, че да влезе в Софикс. Абе няма угодия За мен ти си в грешка за ЗХБГ А Сирма даже цената си от ИПОто не можа да запази, та Софикс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                  Е, нали вече коментирахме в темата за Доверие, че Софарма е с голямо тегло и не остава място за други от тази група?
                  Сирма, като гледам я разкешват и ми е несериозенен кандидат. Остават ИХЛБЛ и ЗХБГ.

                  Доверие не се консолидира в Софарма и се гледа като отделно дружество. За Софарма Трейдинг мисля че точно теглото на групата минава 20% но за Доверие няма проблем. А за Сирма си в грешка!

                  ЗХБГ засега няма голям шанс според мен и ръста е по скоро за преоценка в края на второто тримесечие от фондовете но мисля до там.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Рано за прогнози но към момента мисля: влизат Сирма, Доверие, Трейс а излизат Холдинг Варна, Индустриален капитал холдинг, и Алкомет
                    Е, нали вече коментирахме в темата за Доверие, че Софарма е с голямо тегло и не остава място за други от тази група?
                    Сирма, като гледам я разкешват и ми е несериозенен кандидат. Остават ИХЛБЛ и ЗХБГ.
                    Last edited by Sashko; 28.06.2017, 09:23.

                    Коментар


                    • 700 е хубаво, кръгло число!
                      Надявам се днес да го оставим зад гърба ни!
                      Успех на всички!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        "Парите не миришат".....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Като прогноза влизат Доверие,Трейс и Сирма груп ,а излизат Холдинг Варна, Индустриален капитал холдинг, М+С Хидравлик!
                          Рано за прогнози но към момента мисля: влизат Сирма, Доверие, Трейс а излизат Холдинг Варна, Индустриален капитал холдинг, и Алкомет

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Цветослав Цачев: Има много причини за оптимизъм на БФБ

                            http://www.investor.bg/novini-i-anal...na-bfb-241855/


                            с потенциал за влизане в Софикс: Софарма Трейдинг, Доверие Обединен Холдинг, Трейс, Индустриален Холдинг България, Сирма Груп Холдинг

                            заплашени от излизане: Холдинг Варна, Индустриален капитал холдинг, М+С Хидравлик, Алкомет, Фонд за недвижими имоти България



                            Аз си мисля че е възможно с промените в Софикс да видим 3 нови компании в Софикс но времето ще покаже.

                            Като прогноза влизат Доверие,Трейс и Сирма груп ,а излизат Холдинг Варна, Индустриален капитал холдинг, М+С Хидравлик!

                            Коментар


                            • Цветослав Цачев: Има много причини за оптимизъм на БФБ

                              http://www.investor.bg/novini-i-anal...na-bfb-241855/


                              с потенциал за влизане в Софикс: Софарма Трейдинг, Доверие Обединен Холдинг, Трейс, Индустриален Холдинг България, Сирма Груп Холдинг

                              заплашени от излизане: Холдинг Варна, Индустриален капитал холдинг, М+С Хидравлик, Алкомет, Фонд за недвижими имоти България



                              Аз си мисля че е възможно с промените в Софикс да видим 3 нови компании в Софикс но времето ще покаже.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                                шитове казваш, явно купуващите добре са се налапали с лайна
                                "Парите не миришат".....

                                Коментар

                                Working...
                                X