IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tedi79 Разгледай мнение
    Колеги, ето ги цените на затваряне на 10 от по-ликвидните акции на/около върха през 2007:

    Химимпрот - 17 лв на 28-Сеп 2007

    Софарма - 9.25 лв на 5-Окт 2007

    Монбат - 16.35 лв на 3-Окт 2007

    Стара Планина - 9.18 лв на 21-Сеп 2007

    Атера - 2.30 лв на 10-Сеп 2007

    ПИБ - 13.5 лв на 25-Сеп 2007

    ЦКБ - 12 лв на 5-Окт 2007

    Албена - 142 лв на 4-Сеп 2007

    Доверие - 15.58 лв на 5-Окт 2007

    Еврохолд - 8.62 лв на 14-Окт 2007

    Както е видно (с 1-2 изключения) далече сме още от цените 2007, но българинът е на принципа "моят дом е моята крепост" така че е нормално цените на НИ да изпреварват възстановяването по-бързо отколкото БФБ....
    Пожелавам на тези, които притежават акции на БФБ, както и на тези които ще си купят скоро, да са здрави и успешни в личен и професионален план, а печалбата от акциите просто ще им предостави отлична възможност за повече щастливи моменти и емоции с хората които ги обичат
    Хвани сега само компаниите раздаващи дивидент през този период, а ако искаш още по инрересно да стане преизчисли като реинвестираш раздадените дивиденти и покажи резултата пак.

    Коментар


    • Колеги, ето ги цените на затваряне на 10 от по-ликвидните акции на/около върха през 2007:

      Химимпрот - 17 лв на 28-Сеп 2007

      Софарма - 9.25 лв на 5-Окт 2007

      Монбат - 16.35 лв на 3-Окт 2007

      Стара Планина - 9.18 лв на 21-Сеп 2007

      Атера - 2.30 лв на 10-Сеп 2007

      ПИБ - 13.5 лв на 25-Сеп 2007

      ЦКБ - 12 лв на 5-Окт 2007

      Албена - 142 лв на 4-Сеп 2007

      Доверие - 15.58 лв на 5-Окт 2007

      Еврохолд - 8.62 лв на 14-Окт 2007

      Както е видно (с 1-2 изключения) далече сме още от цените 2007, но българинът е на принципа "моят дом е моята крепост" така че е нормално цените на НИ да изпреварват възстановяването по-бързо отколкото БФБ....
      Пожелавам на тези, които притежават акции на БФБ, както и на тези които ще си купят скоро, да са здрави и успешни в личен и професионален план, а печалбата от акциите просто ще им предостави отлична възможност за повече щастливи моменти и емоции с хората които ги обичат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

        Някои акции минаха върховете от 2007, а други са доста близо.
        Хим колко е близо ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
          http://paper.standartnews.com/bg/art...article=286762

          Имотите поскъпнаха до цени от 2007 г.

          Време е и акциите да поскъпнат до нивата от 2007 г.
          Някои акции минаха върховете от 2007, а други са доста близо.
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • http://paper.standartnews.com/bg/art...article=286762

            Имотите поскъпнаха до цени от 2007 г.

            Време е и акциите да поскъпнат до нивата от 2007 г.

            Коментар


            • Петъчен хумор в края на деня:

              Депутат от ГЕРБ поискал 4 тона суджук, уж за премиера, но Борисов не получил нищо

              Това е причината за искането за сваляне на имунитета на Живко Мартинов, стана ясно след брифинг на главния прокурор Сотир Цацаров



              http://www.capital.bg/politika_i_iko...j_za_premiera/

              Коментар


              • знаете ми офиса - елате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                  С Карсил, Темпалгин или Трибестан
                  Може ли " и" вместо " или"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Еееее, вярно бе, fortiss няма ли да почерпиш ?
                    С Карсил, Темпалгин или Трибестан

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      хаха как е новата кола ?
                      Еееее, вярно бе, fortiss няма ли да почерпиш ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        като гледам назад в годините, излиза че когато най-много се стараеш, надяваш и очакваш - ииии... нищо
                        като избереш няколко правилни позиции и си работиш работата и живееш живота, те нещата сами се случват
                        да не забравите да си купте нещо ей така - примерно кола, гуми за колата, разни ремонти
                        да я карате всеки ден по много
                        айде писането във форума всеки го прави
                        това, за да сте ангажирани и да ен правите много глупости
                        хаха как е новата кола ?

                        Коментар


                        • Хора, може би въпросът ми не е много по темата, но се замислям да инвестирам част от спестяванията си в някой фонд, свързан с Еврото. Препоръки?
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • като гледам назад в годините, излиза че когато най-много се стараеш, надяваш и очакваш - ииии... нищо
                            като избереш няколко правилни позиции и си работиш работата и живееш живота, те нещата сами се случват
                            да не забравите да си купте нещо ей така - примерно кола, гуми за колата, разни ремонти
                            да я карате всеки ден по много
                            айде писането във форума всеки го прави
                            това, за да сте ангажирани и да ен правите много глупости
                            Last edited by fortiss; 21.07.2017, 11:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                              Чудя се от време на време, ама съвсем сериозно си се чудя, дали не сте преподавател в Духовната академия.
                              Не съм, честно . Нищо и никакъв човек съм си, съвсем обикновен. И много моля на "ти", няма нужда от учтива форма във форум, благодаря все пак! Спирам да пиша, понеже писах достатъчно, а човек влиза да чете нещо за оптимизма, а не брътвежите на някой като мен. Хубав ден на всички!
                              Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                                Най-важно е човек да е реалист, доколкото му е възможно. Според това какви са преобладаващите настроения на масата, той би изглеждал ту оптимист, ту песимист в техните очи. Така аз пиша малко повече от година (търгувам доста по-отдавна, а чета инвестора още по-отдавна), но когато започнах да пиша, единици бяхме тези, които виждахме огромният потенциал пред пазара ни, който падаше продължително след върха от 2014г. и на моменти в темата за оптимизма по време на сесия с часове нямаше кой да те … да ти каже „здрасти“ . Четяхме вицовете на Киро и компания . Аз си рестартирах платформата по няколко пъти на ден, понеже нямаше сделки понякога половин - един час, понеже мислех, че може да е забила. Месеци след това започна ръст, какъвто дори аз не очаквах да се случи в рамките на само една година, т.е. към него момент съм бил по-скоро реалист. Така че когато започнах да пиша в очите на другите бях оптимист, тъй като имах очаквания, различни от тези на масовката. Ако в един момент стана скептик по отношение на пазара ни, ще изглеждам като песимист, но не мога да знам отсега дали и занапред това ще е реалистично.
                                Така че за мен най-важно е човек да е реалист. А дали изглежда оптимист или песимист това зависи най-вече от преобладаващите очаквания на останалите. Да си цял живот оптимист или песимист по отношение на един пазар за мен е глупост.

                                Поздрави и успешна търговия на всички!

                                Притежавам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.
                                Чудя се от време на време, ама съвсем сериозно си се чудя, дали не сте преподавател в Духовната академия.

                                Коментар

                                Working...
                                X