IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Големи глупости пишеш момче..Изтрий си поста, да не се излагаш..Аз ти пиша за пунктове на нарастване годишно, а ти можеш както искаш да си измисляш и нагаждаш сложни лихви...Каква сложна лихва при борсов индекс..Ти пак взе много да се отваряш на спам и глупости..Върти си демото и не давай акъл във форума- малко си чел и малко опит имаш..
    Last edited by Kiro; 08.09.2017, 07:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Всичко зависи от късмета и гледната точка.Които са нови и влезаха през последната година направиха 50%..А другите - за 9 години Софикс колко се е възтановил- 400 пункта, а кога ще стане 1800..То по 100 пункта да прави на година ще трябват още 11 години, но дали ще може да ги прави след като развитите пазари стигнаха и задминаха нивата си от преди кризата..Говори се за нова криза до 2-3 години..А чужди инвеститори, няма и няма..

      Да музика има , но засега често е реквием..
      Пълни глупости! Кире, за баламурници ли ни мислиш?! Ти за ефекта на сложната лихва чел ли си нещо? Защо смяташ покачването на индекса в абсолютна стойност, а не в проценти? За колко години Софикс ще стане 1800, ако се качва с 20-30% на година?
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Изравняването на стандарта на живот е ключово за приемането ни в еврозоната

        http://www.economic.bg/bg/news/8/izr...vrozonata.html

        Коментар


        • Минка, според моите изчисления софия е на високо а искъро - на дълбоко, ))) да оставим шегата - София е на 500 до 700 метра височина (4-то място в еропа) това - само след няколко години може да се окаже съвайварско, Но има и друго - не само височината е важна - важни са слънце, въздух, вода, енергия и др.Все пак софия има добър шанс. (++, за радост на Кирето)
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Изобщо не съм пил днес..Можеш ли да ми обясниш , ако изобщо имаш половин милион , какво ще те накара да ги вложиш точно на БФБ и то сега..
            Ти да не си пийнала, че разсеяно не ми отговаряш на въпроса за прогнозата за ръста в следващите 3 години- по колко мислиш, че ще правим - по 200-300 пункта ли на година, че предлагаш да се инвестират 500000..
            И аз ако мога да се намеся: бих инвестирал 500 к., за да натрупам "богатство" и да накупувам апартаменти в София, че щели да стигнат тия в Париж. Така казаха в другата тема.

            И да добавя: на БФБ съм от 2001 г.

            Коментар


            • Сори - цял ден съм на монитор и ми се замъглява вече погледа, особено като бързам да напиша преди да ми се изгуби мисълта.Иначе казано - по това време правя синтактични грешки.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Нещо в последните 9 години са ни много лоши сценариите - дано се оправят в бъдеще..
                Лека нощ..

                Коментар


                • Кире не ти отговарям нарочно за прогнозата. Всеки си мим асецнарий, Ти ще кажеш линапример дали не си набутал половин меиоион на деведент- папир. Браво че не си пил.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Изобщо не съм пил днес..Можеш ли да ми обясниш , ако изобщо имаш половин милион , какво ще те накара да ги вложиш точно на БФБ и то сега..
                    Ти да не си пийнала, че разсеяно не ми отговаряш на въпроса за прогнозата за ръста в следващите 3 години- по колко мислиш, че ще правим - по 200-300 пункта ли на година, че предлагаш да се инвестират 500000..

                    Коментар


                    • Кире, мисля че си пийнал, И аз съм така в момента, не ме критикувай!!! Само исках да допълня, - за да спечелиш милион на борсата не став с фиш Кире, занеш го, не шакай хората - за да хванеш милион на борсата тряба да имаш топки (мисъл) и да инвестираш половин милон. Иначе не става. ))))))))) Как да го кажа по-просто !?!?))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Ами късмета е шанс..- Ето влезли и в тази година им се повишили акциите..Пуснал един фиш и ударил милиони- шанс едно на няколко милиарда..
                        Дайте прогноза на база сметки и анализи по колко пункта ще направи СОФИКС в близките 3 години..Аз се моля тази поне да подмине 100 пункта..Хубавите- не повече от 10 акции се възтановиха, но огромната маса акции не..

                        Коментар


                        • Кире, какво значи късмет >@!? За един сватба а за друг брадва - не е ли така !? )))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Всичко зависи от късмета и гледната точка.Които са нови и влезаха през последната година направиха 50%..А другите - за 9 години Софикс колко се е възтановил- 400 пункта, а кога ще стане 1800..То по 100 пункта да прави на година ще трябват още 11 години, но дали ще може да ги прави след като развитите пазари стигнаха и задминаха нивата си от преди кризата..Говори се за нова криза до 2-3 години..А чужди инвеститори, няма и няма..

                            Да музика има , но засега често е реквием..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение

                              В началото на миналата година ми искаха съвет за инвестиции на БФБ. Човекът се чудеше в какво да инвестира, защото досега не се беше докосвал до борса, финансови отчети, ОСА и такива подобни. Тогава му казаха трите най-добри дружества според мен, в които си струва да се инвестира дългосрочно. Та този човек за последните 15 месеца има 50% доходност плюс дивиденти отгоре. Аз не мога се похваля с такова постижение по време на пребиваването си тук.

                              Наистина страхотни времена настанаха за БФБ!
                              Настанаха за дивидентните акции и то след 2007г все още много страх има в колегите след този случай, но с годините ще избледнее и ще надделее алчността и т.н. Така е .... погледни една АТЕРА как си възстанови цената след изплащане на дивидента ( той остана като чиста печалба ). Не сме слънце да огреем навсякъде ( всичко е в съчетанието кошница от акции + цена на придобиване ). За теб е лесно - като си дал такъв акъл ползвай го и ти и ще реализираш същият резултат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                                Много точно казано с музиката, а пък ако спекулант съумее да чуе когато спре и да заеме къси позиции ......ееееееееееееееее........мечти, но пък за сега смятам , че има доста години да свири преди да спре.
                                В началото на миналата година ми искаха съвет за инвестиции на БФБ. Човекът се чудеше в какво да инвестира, защото досега не се беше докосвал до борса, финансови отчети, ОСА и такива подобни. Тогава му казаха трите най-добри дружества според мен, в които си струва да се инвестира дългосрочно. Та този човек за последните 15 месеца има 50% доходност плюс дивиденти отгоре. Аз не мога се похваля с такова постижение по време на пребиваването си тук.

                                Наистина страхотни времена настанаха за БФБ!

                                Коментар

                                Working...
                                X