IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен поне още 2-3 години криза няма да има ЕЦБ дори не е вдигнала лихвите тъка ,че за сега ще се помпи балона
    Още няма и голям наплив на жилища на зелено поне за Испания

    Коментар


    • Не знам ..На мен ми се струва , че може да откарат още няколко години..Доста големи поръчки взеха и за Оръжейният комплекс..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Ако е за САЩ прогнозите са за до 2-3г..Но може и да станат 5-6г..То това е най лошото за мен, че другите пак ще прегреят, а ние едвам -едвам стопляме..И то се вижда по Борсата..
        Толкова много да се мъчат да крепят индексите , другата година сме по шанцата....
        не ги виждам след изборите за сенат...

        Коментар


        • Ако е за САЩ прогнозите са за до 2-3г..Но може и да станат 5-6г..То това е най лошото за мен, че другите пак ще прегреят, а ние едвам -едвам стопляме..И то се вижда по Борсата..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..
            Визирам американците,какво толкова се стягаш?Нашта загряла не загряла и тя след големият брат.
            Така ,че ако ще загрявате ,дорде е време.После след дъжд качулка.
            Last edited by Grosss; 28.09.2017, 18:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..
              Забрави Шиши и софийиските далавера със ремонтите . ...
              А и онзи Калпанчиев ли беше от съдебната власт на който семейството му гладувало със 7 К заплата ..

              И защищаваше 100 к компенсация за напускането на ВСС...

              Коментар


              • https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D...%D0%B0-%D0%BE/

                Ето Д.Иванов за прегряването..

                Къш троле- не се излагай- тук е сериозна тема..

                Няма ли модератори да разкара троловете..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..
                  Га купува РМД на циментов завод плевен не рива...... сега пак ривеш

                  Коментар


                  • Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      http://www.investor.bg/drugi/338/a/b...-sveta-247447/
                      Някой да каже нещо....звучи ми доста оптимистично!
                      Мен ми звучи като прегряване и малко преди ...........

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/drugi/338/a/b...-sveta-247447/
                        Някой да каже нещо....звучи ми доста оптимистично!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Дано, Батя, дано!! Но е рано да се каже още - за да е "корекция" трябва да са минали поне 2-3 месеца, нале!?.))) А ако не е корекция - страшно няма. И иначе няма - пиба ти го крепят, ако видят зор ще пуснат туит А от някои шитове си излязъл частично и ще подпираш отдоле )).... такава е борсовата - като расте се купува, като пада се продава ))))))
                          Какво значи тук някакъв си туит, тя цялата държава се управлява с есемеси

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                            По някога си мисля .че още живееш в миналото.
                            До скоро разправяше ,че се продават акции преди празниците за да могат хората да ги отпразнуват .
                            Сега говориш за преоценки на ПФ .
                            За мен от 2-3 години вече няма преоценки в последния ден от пенсионните фондове. Просто ПФ си защитават интересите предварително и не толкова очевадно .
                            Това вероятно е свързано с 1 писмо от преди време.
                            Най-много да видим по някой кален номер заради конкуренцията в последния момент и съответната защита.
                            Така ,че не очаквай големи изпълнения от пенсионни фондове днес. А и доходността им наистина е добра напоследък.

                            Поздрави.
                            Казваш ,че живея в миналото ,....
                            Значи миналото е по добро от сегашното време....
                            А иначе от тези заключения се правят пари , ако не ги отбелязваш губиш едни от 10 до 20% на година...
                            Да преоценката не е като едно време но някой фондове и днес направиха преоценка...
                            Е алианц и доверие не са, но аз направих сериозна печалба от бъдеще например и един фонд на Хим........
                            не ми се иска да пусна този път акциите защото за следващото тримесечие печалбата ще бъде още по мижава за масовкита и да не си обявявм позициите където влизам... спекулативно..
                            Поздрави!
                            както винаги познах ,стабилизация и леко качване на борсата след онова 759 и качване в кроя на тримесечието ...
                            От следващата седмица почва зимната борса до средата на декември...
                            Пред нас са ледените полета до 700...
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • с.Лобош обл.Перник .... какво да говорим и пишем повече !!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                                Премиерът казва, че до края на годината 100 млр. лв БВП
                                Значи пак ще има за крадене по роднински връзка както в Хасково
                                https://www.dunavmost.com/Bulgaria/N...0-miliona-leva

                                Коментар

                                Working...
                                X