IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

    Е как да има?! Теб ако те бият някъде ще идеш ли пак?
    А, ама като я мляха софка 1 месец ... за пълнене ли беше или...?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Виж днешното включване на дядо Коледа (Y) ))
      Дядо Коледа, кърти, както винаги. Намазал е ваксата на софка... (Y)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        ... това е бял шум в ефира... щото няма нищо съществено за излъчване... Мога да се обзаложа , че дИпутатите вече са направили резервациите за новогодишните празници ,,, и ще седят на една маса независимо от партийната си принадлежност....Сега съм 100% в акции, но напролет ще съм аут от БФБ
        И какво те кара да мислиш, че на пролет цените ще са по-високи? Или ти ще продаваш без значение какви са цените?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Тук баба меца е хванала Хасковското хоро и скоро ще дойде към Софето ,а на него са все роднини и баджанаци
          ... това е бял шум в ефира... щото няма нищо съществено за излъчване... Мога да се обзаложа , че дИпутатите вече са направили резервациите за новогодишните празници ,,, и ще седят на една маса независимо от партийната си принадлежност....Сега съм 100% в акции, но напролет ще съм аут от БФБ
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Тук баба меца е хванала Хасковското хоро и скоро ще дойде към Софето ,а на него са все роднини и баджанаци

            Коментар


            • разбрах какво имаш предвид, но и те не ме разбра - днес съм улучило на сделка откъм твоя отбор, а и утре мисля да улуча само че в обратната посока
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Софикс, Ми то нямаше днес мечка))) ...
                Е как да има?! Теб ако те бият някъде ще идеш ли пак?
                Last edited by Технически анализатор; 28.09.2017, 20:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                  много бой, много нещо. тая мечка направо я претрепахме
                  По Коледа меца ще се влачи в снега по корем ... или в калта ...Не съм сигурен само за синоптичната прогноза
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Софикс, Ми то нямаше днес мечка))) ...
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • много бой, много нещо. тая мечка направо я претрепахме

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik
                        Абе.., друго си да кажеш... РЪЪЪЪЪЪСт...
                        Виж днешното включване на дядо Коледа (Y) ))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          Га купува РМД на циментов завод плевен не рива...... сега пак ривеш
                          Абе.., друго си e да кажеш... РЪЪЪЪЪЪСт...
                          Last edited by maverik; 28.09.2017, 20:24.

                          Коментар


                          • Във видеото може да се чуе структурата на растежа сега и към 2008. Много е различен, което навежда на мисълта, че ако навън всичко е ок, тук може да видим солиден ръст и през 2018.

                            Отделно се споменава и за възможно повишение на кредитния рейтинг до инвестиционен
                            Кристофор Павлов, УниКредит Булбанк, във В развитие, 27.09.2017
                            Last edited by Mr.Profit; 28.09.2017, 20:37.
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              И аз мисля за балониране още поне 2-3години..
                              https://global.pimco.com/en-gbl/insi...next-recession

                              Even though the U.S. economic expansion enters its ninth year this month, a recession over our six-to 12-month cyclical horizon looks quite unlikely.

                              Коментар


                              • И аз мисля за балониране още поне 2-3години..

                                Коментар

                                Working...
                                X